חזיית ספורט מציעה תמיכה גבוהה במהלך האימון שלך

חזיית הספורט הנכונה חיונית לאימון יעיל ובעל ביצועים גבוהים. זה לא רק גורם לך להרגיש בנוח בעת תנועה, זה גם מונע מתיחות בחזה וכאבים באזור החזה. לא משנה אם אתה קונה חזיית ספורט בפעם הראשונה או שאתה צריך להחליף אחת ישנה שכבר לא מספקת תמיכה מספקת, המדריך שלנו יעזור לך לברר איזו מידה מתאימה לך ביותר ואיזו רמת תמיכה אתה צריך בהתאם לעוצמת הספורט או האימון.

קנה חזיית ספורט – מה לחפש?

חזיית ספורט רצועות דקות פילאטיס עוצמת אור

אתה רוצה אחד קנה חזיית ספורט, אבל לא באמת יודעים אם הדגם הנבחר מתאים באמת? התמיכה של חזיית ספורט מגיעה משלושה אלמנטים: הרצועות, הכוסות והתחתון, כולל הפנלים הצדדיים. לכן, כאשר אתה מנסה, עליך לשים לב לדברים הבאים:

  • בצע בדיקת הופ כדי לבדוק את התאמתך תוך כדי תנועה.
  • משוך רצועת חזייה קדימה כדי לבדוק את המתיחה. בין אם ניתן להתכוונן או לא, ככל שהרצועות הקדמיות נמתחות פחות, כך הן מציעות אחיזה טובה יותר.
  • בדוק שהחזייה מכסה כראוי את שדייך. אתה יכול אפילו לנסות להתכופף כדי לוודא שהם לא מחליקים מהכוסות שלהם. אם השד נוזל קצת יותר מדי מהחזייה, זה אומר איכות תמיכה ירודה.
  • בדוק את סרט התחתון. החלק האצבע מתחת לרצועה בין השדיים שלך ומשוך אותה קדימה. אם הלהקה נעה יותר מסנטימטר מהחזה שלך, זה סימן שהיא רופפת מדי ואתה צריך אחיזה טובה יותר.

חזיית הספורט הטובה ביותר לאימונים אינטנסיביים

חזיית ספורט, אחיזה חזקה במיוחד, אימון אינטרוולים עם כוסות

התאם את חזיית הספורט שלך כך שתתאים לפעילות שלך. למשל ספורט אינטנסיבי או ריצה, אתה צריך דגם עם התכונות הבאות: תמיכה חזקה במיוחד, רצועות צולבות (גב רוכב) וחומר נושם המוריד במהירות לחות וחום מהעור..

חזיית הספורט הטובה ביותר לריצה / ריצה

בעת הקנייה, חפשו פונקציית תמיכה גבוהה המפחיתה את תנועת החזה. תמיכה נוספת ניתנת, למשל, על ידי חוטי תחתון, כוסות בעלות עיצוב ארגונומי ו / או דחיסה ממוקדת (נפוץ במידות כוסות קטנות יותר).

חזיית ספורט עם כוסות מרופדות לריצה

חזיית הספורט הטובה ביותר עבור HIIT

בדומה לריצה, גם חזיית הספורט אמורה לספק תמיכה קיצונית לאימון אינטרוולים בעצימות גבוהה (בקיצור HIIT), מכיוון שהאימון כולל תרגילים אינטנסיביים כגון זני קפיצה, קפיצות סקוואט ובורפיז..

חזיות הספורט הטובות ביותר לאגרוף

הדבר האחרון שאתה רוצה לחשוב עליו בזמן הדילוג הוא השדיים שלך. קנה חזיית ספורט עם תמיכה גבוהה ורצועות שלא יחליקו בעת דחיפה.

חזיות ספורט לאימונים בעצימות קלה עד בינונית

חזיית ספורט אחיזה טובה אימון משקל בחדר הכושר

חזיית הספורט הטובה ביותר לאימון הכוח שלך

מצאו חזייה מבד נושם שיסלק ביעילות זיעה ותשאיר אתכם יבשים וקרירים בזמן סקוואט, דדליפט וכל מה שביניהם.

חזיית הספורט המתאימה לרכיבה על אופניים

לא משנה אם אתה בבית או בחוץ, כשאתה רוכב על אופניים, עדיף ללבוש חזיית ספורט נושמת מאוד ומוציאה לחות. במידת האפשר, בחר בדגם עם גב מרוץ, מכיוון שהרצועות מבטיחות חופש תנועה אופטימלי לזרועות ולכתפיים.

חזיות הספורט הטובות ביותר ליוגה

אל תבחר מחשוף עמוק מדי. הדבר האחרון שאתה רוצה כשאתה עושה את “הכלב הפונה כלפי מטה” (Urdhva Mukha Svanasana) הוא לדאוג שהשדיים שלך ייפלו מהחזייה. אם שיעור היוגה שלך אינטנסיבי (למשל ביקראם או ויניאסה יוגה), וודא שחזיית הספורט שלך כוללת טכנולוגיה מנדפת לחות..

חזיית ספורט עם כוסות מרופדות בשחור