לאניני טעם אמיתיים, סיגר באיכות גבוהה הוא תענוג של ממש. אחסון נכון ממלא תפקיד מכריע בשמירה על טעמו האופייני של מוצר הטבק לאורך זמן רב ככל האפשר. עם זאת, יש לקחת בחשבון כמה היבטים, מכיוון שסיגרים איכותיים רגישים לתנאי החדר. בחדר מחומם או ממוזג, סיגר יכול להתייבש במהירות ולאבד במהירות את המאפיינים האופייניים ותכונות האיכות שלו. בפוסט זה אנו מסבירים כיצד תוכל להימנע מכך.

אחסן סיגרים ושמור אותם טריים

אחסון נכון בטמפרטורה ולחות הנכונים, אחסן סיגרים

כאשר אתה קונה משווק מוכר, תקבל מוצר טבק באיכות גבוהה. ה סיגרים מפפייפן הובר מאוחסנים, למשל, בתנאים אופטימליים. כדי שתוכל להמשיך לאחסן מוצרים טריים בעצמך, עליך לשמור על האקלים בו הם יוצרו. זה לא תמיד תהליך קל או פשוט, אבל עקביות יכולה להיות מפתח.

אחסון סיגרים נכון: כך יוצרים תנאים אידיאליים

שימוש בצמחי טבק למוצרי טבק איכותיים כגון סיגרים

אז תנודות בלחות או בטמפרטורה יכולות להשפיע על יכולת הסיגרים שלך להישרף כמו שצריך ולטעם טוב. 70% לחות ו 22 מעלות צלזיוס הם התנאים האידיאליים לאחסון סיגרים. רוב הסיגרים מאוחסנים בטמפרטורה של 65-72% לחות ובטמפרטורה של 18-22 מעלות צלזיוס, וזה עדיין בסדר. סיגרים לחים מדי או רכים מדי נוטים להישרף בעקרון. באופן אידיאלי, הסיגרים שלך צריכים לתת מעט בעת הפעלת לחץ קל בין האצבעות. כמו כן, זכור כי לא כל הזנים נוצרים שווים. חלק מהתערובות יתגלגלו חזק יותר או הדוק יותר מאחרים.

אחסן סיגרים והשתמש במכשירי אדים

קופסת עץ של סיגרים הומידור מאחסנים ומרטיבים לאחסון ארוך יותר

מטרת מכשירי האדים לסיגרים היא פשוטה ביותר. הם שומרים על רמות לחות וטמפרטורה יציבות כך שהטבק המגולגל ישמור על שלמות הטעם והמרקם. הומידור הוא בעצם קופסת עץ עם מכסה או דלת שאוטמת מספיק לחות בפנים כדי לשמור על לחות הסיגרים שלך. הלחות מסופקת ממאגר. רוב האומידורים עשויים עץ ארז, מכיוון שזהו החומר ששומר בצורה הטובה ביותר על טעם הסיגרים. סיגרים הם כמו יין במובנים מסוימים. הם משתפרים עם הגיל ואף יכולים להגיע לשיא הטעם לאורך זמן.

שקית נעילת רוכסן וספוג לח

ספוג ושקית זיפלאוק סיגרים מאחסנים תרופות ביתיות ושיטה חלופית

אם אתה רק רוצה לאחסן סיגר אחד או כמה, כל מה שאתה צריך הוא שקית נעילת רוכסן רגילה וספוג לח. פשוט קח שקית מקפיא גדולה והנח את הסיגרים בפנים. לאחר מכן הוסיפו ספוג חדש ורטוב מעט ואטמו היטב את השקית. הספוג ישמור על טריות הסיגרים במשך שבועות. ליתר ביטחון, בדוק מדי פעם אם הספוג עדיין לח.

מיכלי זכוכית או פלסטיק כקופסאות אחסון

מיכלי פלסטיק בצבעים שונים לאחסון מוצרים טריים

להגנה נוספת מפני התייבשות, מיכל או זכוכית יכולים ליצור הומידור מאולתר טוב מאוד. זה יכול להיות יעיל במיוחד אם אתה מתכנן לאחסן סיגרים מרובים. אתה יכול גם להשתמש בספוג רטוב לשמירה על לחות. אולם במקרה זה, עליך להשתמש במים מזוקקים לשם כך. זה מונע היווצרות עובש ומבטיח שהסיגרים אינם נחשפים לכל כימיקלים הנמצאים במי ברז רגילים ועלולים להשפיע על הטעם.

טיפים נוספים

שמור כמה סיגרים קובניים עם מאפרות בקופסת עץ עם מארז עור

בכל שיטה שתבחר, יש לזכור כמה נקודות נוספות. רוב הסיגרים הפרימיום ארוזים בקופסאות עץ, שחלקן יכולות להיות משוכללות ודקורטיביות מאוד. אולם רוב אלה אינם מתפקדים כמכשירי אדים. למרות שקופסאות סיגר מסוימות נעימות מבחינה אסתטית, לא תמיד יש להן חותם. כתוצאה מכך, הלחות יכולה להימלט בקלות. קופסת סיגרים עטופה בשכבה חיצונית של צלופן תעזור לשמור על הסיגרים שלכם טריים ומוגנים לפרק זמן קצר. עם זאת, אל תסמוך על זה כדי לשמור על לחות הסיגרים שלך במשך יותר מכמה ימים.

אז עכשיו אתה יודע יותר על אחסון סיגרים ותוכל ליהנות מהטעם המלא של הטבק המגולגל באיכות גבוהה לטווח הארוך..