עיצוב ריהוט חדר שינה סקנדינבי

ה ריהוט לחדר שינה הם אולי הרהיטים החשובים ביותר בכל הבית. חדר שינה הוא בדרך כלל האזור הפרטי שלנו, אותו אנו יכולים לעצב רק בהתאם להעדפותינו האישיות. זהו מקום מפלט אינטימי שבו הנוחות חשובה בעיצובו. יחד עם זאת, אפשרויות הפנים מוגבלות – מיטה, שולחן ליד המיטה, תאורה מתאימה, ארון בגדים.

ריהוט לחדר שינה – מראה של הנשמה שלך

מיטה עגולה-שחור-לבן-חדר שינה

למומחים יש תיאוריה כי צורות ריהוט חדר השינה מדברות רבות על האישיות שלך. לדוגמה, הדמויות האופטימיות והפתוחות בוחרות במיטות עגולות, בעוד הטבע המסתורי מעדיף צורות זוויתיות.

טיפים לבחירת ריהוט לחדר שינה

רומנטי-ורוד-חדר שינה-פנים-קיר-טפט

הדבר הראשון שצריך לחפש בחדרי השינה רְהִיטִים הדבר שצריך לשים לב אליו הוא שהם מוצקים ומתמשכים. עץ הוא תמיד אופציה טובה – הוא אלגנטי, נראה טוב בצבע הטבעי כמו שהוא צבוע. רוב התקציב צריך ללכת למיטה – על מנת שתנוח, המיטה צריכה להיות לא רק יפה, אלא גם נוחה. עדיף לצבוע את הקירות בצורה נייטרלית כדי שהעיניים שלך ינוחו, בעוד שהריהוט יכול להוסיף מבטאים צבעוניים. אדום וסגול טובים לאופי חזק, ואילו שילובי שחור ולבן מתאימים יותר לדירה בעיר. צבע פסטל ורוד מיועד לטבע רומנטי חיבה.

ריהוט ותאורה לחדר שינה

מיטה מודרנית-תאורה-שחורה

גדול-לבן-חדר שינה-תלוי-תקרה-תאורת LED

לבן ריהוט לחדר שינה מתאימים לחדרים קטנים ואפשר להדגיש אותם טוב יותר עם תאורה מעניינת. חלונות גדולים והרבה אור בחדר השינה במהלך היום חשובים מאוד. מראות בחדר השינה מכוונות את העין ואין להניח אותן מול המיטה. מומלץ כמה שפחות קישוט. ככל שהחדר נראה מרווח יותר, כך תרגישו נעים יותר.

אביגיל

תאורה משולבת במיטה בשחור לבן

נייר חלון וקיר מעניין בחדר השינה

מיטה מודרנית-חדר שינה-תלויה-תקרה-ורודה

 100 רעיונות חיים לעיצוב חדרי שינה בסגנונות ריהוט שונים