אקלקטי-מטבח-עיצוב-סימטי

יהלומים רעיונות למטבח עליך להקדיש תשומת לב רבה, במיוחד אם הם מגיעים מחברת הרהיטים המכובדת שלך, שהיא עצמה מגמת טרנדים – כלומר SieMatic. המטבח מתחדש והופך מחדר קלאסי לחלל רב תכליתי ומרשים. המסורות נשארות ברקע, אך לעולם אינן נשכחות. משהו אחר הוא התמריץ לעיצוב הייחודי הזה וזה יכול להיות רק היצירתיות של המעצב.

רעיונות מטבח אלגנטיים מ- SieMatic מציגים עיצובים ברמה עולמית

לבן-פינה-מטבח-SE-5005-L-Siematic

SieMatic נוסדה לפני כמעט מאה שנה והיא עדיין השראה של ממש להיום רעיונות למטבח – הוא מציע מגוון רחב של מושגים ומשלב בסגנון סגנונות שונים. עיצובים אלה הם בעיקר להודות לצוות היצירתי של חברת הרהיטים, שעיצובים בטוב טעם הצליחו לשכנע אפילו את המבקרים הקשים ביותר. יתר על כן, SieMatic הוא מותג בעל פופולריות גבוהה ברחבי העולם, היוצר יצירות אמנות עבור לקוחות המצפים ברמה, אלגנטיות ועמידות בעיצוב. מעצבי החברה רואים במטבח יותר מחדר, אלא מחלקים במיומנות את החלל הזמין לאזורים שונים, כל אחד עם תפקיד משלו..

רעיונות מטבח מבריקים ספציפיים מבית SieMatic – בחרו את העיצוב המועדף עליכם

קלאסי-מטבח-עיצוב-SieMatic

אם אנחנו של רעיונות למטבח אם כבר מדברים על SieMatic, כמה עיצובים מושכים את העין במיוחד. כל עיצוב ודגם משולבים עם חומרים מתאימים, רעיונות אקסצנטריים וקישוטים. קונספט מטבח ספציפי מציע שטח אחסון חדשני וארונות מטבח פרקטיים רבים. תצוגה מקדימה מהירה של קולקציית המטבחים – כל דגם משלב קישוט במראה רטרו עם חומרים חדשניים. הכל בפנים בהרמוניה – ממכונת הקפה, עד הכיור, ועד הכלים. דלפקי מטבח מינימליסטיים ועיצוב צבעים ניטראלי שולטים במראה הכללי של הקולקציה.

רעיונות למטבח מודרניים עם פרטים בלעדיים

ארון מטבח מעשי לאחסון

המודרניים רעיונות למטבח להתרשם בעיטורים מעניינים בצבעים עזים המנוגדים לסולם הצבעים המסורתי. האוספים מתחלקים מבחינה נושאית לשניים – מטבחים עם ומטבחים ללא ידיות. עיצובי המטבח ללא ידיות פשוטים אך אלגנטיים מאוד ובוודאי ישמחו כל עקרת בית.

תוספת חדשה לרעיונות המטבח של SieMatic – Beaux Arts 02

שחור-לבן-אלגנטי-מטבח-סימאטיק

הדגם האחרון מבית SieMatic נקרא Beaux Arts 02 והושק לאחרונה. הדגם תוכנן הודות לעזרתו ועצותיו של מיק דה ג’וליו, אחד מתכנני פנים המטבח הטובים והמבוקשים ביותר. בזכות עצתו, מומש פרויקט המביא את הקשר בין אלגנטיות קלאסית לסגנון מודרני לרמה גבוהה יותר. BeauxArts 02 מרתק מהרגע הראשון. הקירות הלבנים, ריהוט העץ ואי המטבח נמצאים בהרמוניה מושלמת זה עם זה. הנברשות הקטנות והיפות מאירות את המטבח היפה, הפונקציונאלי והמודרני של SieMatic.

אביגיל

מטבח יוקרה לבן מבית SieMatic

לבן-מפואר-מטבח-SieMatic

ארונות מובנים למטבח המעשי

ארונות מעשיים-אחסון מובנה-מטבח

מטבח מודרני מינימליסטי לבן

מטבח מודרני-מינימליסטי-לבן

מטבח עץ אלגנטי בעיצוב יוקרתי

מטבח עץ אלגנטי עיצוב יוקרתי

אי מטבח חום מודרני – צבעים חמים

מודרני-חום-מטבח-אי-גוונים חמים

עיצוב מטבח מפואר SieMatic SC66

עיצוב Siematic-SC66-מפואר-מטבח