טיפים זולים-שיפוץ-ריהוט

 

מטבחים זולים יכול גם להיראות יוקרתי ויוקרתי – כאן אנו חושפים כיצד אתה יכול לעצב מחדש את המטבח שלך בצורה מפוארת יותר ללא מאמץ והוצאות רבות! השיפוץ יכול להיות יקר מדי, זמן ועצבים שיכולים בסופו של דבר לחסוך לכם. אספנו וסיכמנו עבורכם כמה טיפים להתקנה.

מטבחים לא יקרים – חסכו כסף בדלפק המטבח

ריצוף לבן-פתוח-מטבח-מדפים-שטח אחסון

בדרך כלל דלפק המטבח הוא אחד הרהיטים היקרים ביותר בחדר. דלפקי גרניט, שיש או קוורץ עולים אלפי יורו, וההרכבה נוספת. למרות זאת, הדלפק הזה מאוד פופולרי ופופולרי בזכות עמידותו ומראהו היפה. מטבחים זולים יש לך יתרון גדול כאן – הם בדרך כלל מגיעים בצבעים ודגמים פשוטים, ולאחר מכן תוכל לשנות ולקשט אותם בדרכים שונות. אבל אתה יכול להשיג את אותו אפקט בהרבה פחות כסף – לקנות סרט דקורטיבי – גרניט ושיש – ולכסות את השיש במטבח. או שאתה יכול לקנות אריחי גרניט שעולים פחות מדלקי גרניט שלמים.

מטבחים לא יקרים – חסכו בריצוף

מודרני-מטבח-כהה-לרבד-ריהוט לבן

מטבחים זולים בעלי עיצוב פשוט וניתן לשלב אותם עם חיפויי רצפה שונים. במקום לכסות את הרצפה באבן טבעית או בעץ, תוכלו לבחור ברבדות. חשוב לבחור את הצבע הנכון. השילוב של ארונות מטבח לבנים וריצוף כהה תמיד נראה אלגנטי קלאסי. אם אינך בטוח לגבי צבעים, אינך יכול לטעות בקלאסיקה של כל הזמנים – ערכת הצבעים בשחור לבן. בחר למינציות כהות ואשר החלקים האישיים שלהן גדולים וארוכים יותר. כנ”ל לגבי אריחי הרצפה – מונוכרום, גדול ובסולם צבעים ניטרלי.

מטבחים זולים – אביזרי מטבח

מטבח אלגנטי-לבן-אי-זול

מטבחים זולים יכול להיראות יוקרתי וקלאסי, וכדי להחמיא למראה הכללי, ניתן לשלב אותם עם מנות יקרות. אם אתה רוצה לחסוך כסף על אביזרים, אתה יכול לקנות יחידות תצוגה במחיר נמוך יותר. ארגן את ארונות המטבח כך שכל האביזרים יוסתרו. צורות פוריסטיות מאוד אופנתיות. אז שמרו על העיצוב פשוט ככל האפשר, גרמו לחדר להיראות מסודר, בפעם הראשונה אל תעשו קישוט ובחרו במגוון צבעים דו-גוני..

מטבחים לא יקרים עם מראה של יוקרה טהורה

מודרני-זול-מטבח-עיוור-עיצוב-רעיון

ריכזנו עבורכם כמה רעיונות נהדרים כיצד מטבחים זולים היכולת להקרין יוקרה טהורה – וזה בגלל התאורה. המעצבים מציבים מבטאים על ידי בחירת תאורה צבעונית או אלגנטית. אם יש לך חלונות גדולים, אתה יכול לקשט אותם עם תריסים – במקרה זה, בחר בגרסה מונוכרום עם דמות גדולה באמצע במקום דוגמאות פרחים קטנות יותר, למשל. חסכו כסף על מעצבים על ידי עיצוב מחדש של המטבח שלכם בעצמכם – לא רק חלופה זולה, אלא דרך לעצב את מטבח החלומות שלכם!

מטבח פשוט עם נברשת אדומה

מטבח רגיל-אדום-נברשת-מבטא

ערכת צבעים אפורה למטבח אלגנטי

צבע אפור-ערכת-אלגנטי-זול-ריהוט מטבח

ערכת צבעים אלגנטית-צבע חום-לבן

צבע אלגנטי-צבע-חום-לבן

מדף מטבח פתוח-רעיונות לאחסון נהדר

מטבח פתוח-מדף-אחסון גדול-שטח-רעיונות

משטח מטבח דקורטיבי לסכל-גרניט

דלפק מטבח גרניט לסכל

רדיד קישוט משיש

שולחן מטבח מנייר נייר נייר משיש

ארון עם הרבה מקום אחסון

שטח אחסון שחור לבן רעיונות מטבח