טיפול פנים מ -30 משטר יופי של קרם קמטים

אפילו עור ללא כתמי פיגמנט, נקבוביות עדינות וללא קמטים – מי שדואג לעורו מדי יום יכול להגן עליו מפני השפעות סביבתיות ולמנוע הזדקנות טבעית של העור. בדרך כלל, היווצרות הקולגן מאטה לאחר גיל 25, וניתן לראות בקרוב עקבות של חוסר שינה, מתח ותזונה לקויה. עם זאת, ניתן להתגבר על אלה בעזרת מעט סבלנות – טיפול פנים קבוע מגיל 30 הוא חובה מוחלטת.

טיפוח פנים מגיל 30 – העקרונות הבסיסיים לעור יפה

טיפול פנים מגיל 30 - תזונה נכונה של העור

אם אתה רוצה עור יפה, עליך קודם כל לאכול בריא – תכנית תזונה בהתאם לצרכיך וסוג העור שלך היא הצעד הראשון לקראת משטר יופי חדש. אבל מעל לכל, סבלנות נדרשת – כי התוצאות הראשונות מגיעות לכל היותר לאחר ארבעה שבועות. השלב השני לפנים זוהרות הוא יוגה לפנים ועיסוי פנים – תרגילים פשוטים עוזרים שליטה בהבעות הפנים והבעות הפנים למניעת קמטים. הגנה מתאימה לשמש, שינה מספקת ולפחות 2 ליטר מים ביום מסיימים את העצה הבסיסית בנושא טיפוח הפנים החל מ -30.

טיפוח פנים החל מ -30 – ניקוי נכון בהתאם לסוג העור

טיפוח פנים-לבחור-30-נכון-קוסמטיקה מסוג עור

סוג העור שלך משתנה עם השנים – לכן חשוב לזהות שינויים אלה בזמן טוב. עור שמן הופך לרוב לעור מעורב לאחר גיל 30, עור מעורב – עור יבש. הדרך המהירה ביותר לקבוע את סוג עצמך היא באמצעות בדיקה פשוטה – ראשית נקו את הפנים, המתינו 30 דקות ולאחר מכן הניחו נייר סופג על המצח, האף והלחיים. אם ניתן לראות עקבות של שומנים לאחר מכן, אז ניקוי בסיסי הגיוני – מוצרים כגון קרם כביסה ומסכות ניקוי מיוחדות מתאימים (יש למרוח עד 2 פעמים בשבוע). עור יבש, לעומת זאת, ניתן לניקוי בתחליב עדין ולפנק אותו במסכת טיפוח רכה שלוש פעמים בשבוע. ניתן לרענן עור רגיש מספר פעמים ביום באמצעות תרסיס מים תרמיים.

טיפול פנים – טיפול נגד קמטים

טיפוח פנים 30 קרם קמטים נגד הזדקנות

גם אם הקמטים כבר נראים על הפנים, ניתן להילחם בהם בזהירות הנכונה נגד קמטים. בעיקרון, זה לא משנה אם העור שלך הוא עור יבש, רגיש או מעורב – קרם מתאים מספק לעור לחות יום ולילה, מרפד אותו מבפנים ובצורה זו מפחית היווצרות קמטים. השילוב של חומצה היאלורונית, ויטמינים ושמני טיפוח, הממריצים יצירת קולגן, נחשב ליעיל במיוחד. ויטמין A, למשל, מספק יותר רעננות, בעוד וויטמינים C ו- E נלחמים ברדיקלים חופשיים ומגנים על העור מפני השפעות סביבתיות. חלק מהיצרנים אפילו הולכים צעד אחד קדימה ומציעים חלופה להזרקת בוטוקס – המרכיב הפעיל Argireline, אשר קרם של המותג הגרמני מפורה מכיל, מפחית את עומק הקמטים על ידי החלשת אותות עצביים ומתיחות קלה של שרירי הפנים. הבעות הפנים נשארות טבעיות.

מי צריך קרם עיניים?

בחר-טיפוח-פנים-30-עין-קמטים-קרם

אנשים רבים מניחים שהעור סביב העיניים רגיש יותר (כיוון שהוא דק יותר) ולכן הם זקוקים לקרם עיניים מיוחד לאזור זה. זה בעצם לא נכון – לעור סביב העיניים יש בדיוק אותם צרכים כמו לכל הפנים. בתיאוריה, ניתן למרוח את אותו הקרם אם הוא כמובן באיכות גבוהה. אולם בפועל, זה כמעט ולא קורה – בעיקר כי העור סביב העיניים בדרך כלל יבש וזקוק ליותר לחות מהפנים עצמן. כאן נכנסים קרמים לעיניים – הם מכילים נוגדי חמצון המחדשים את העור ונלחמים ביעילות בקמטים.

טיפוח פנים -30-הפחתת קמטים-תזונה-טיפים