ניקוי פנים לעור זוהר וללא רבב

קרני השמש, הרוח והלכלוך הופכות את עור הפנים הרגיש לרגיש לאדמומיות, סותם את הנקבוביות ומוביל למבנה עור לא אחיד. עם מוצרי הניקוי הנכונים ותוכנית הכביסה המתאימה, לא תצטרך לחכות זמן רב לעור רענן. אם תסיר בזהירות את החלב והאיפור כל יום כחלק משגרת הטיפול שלך ותמנע כמה טעויות ניקוי נפוצות, בקרוב תוכל לצפות לעור ללא רבב. נספר לכם את טריקי היופי הטובים ביותר לניקוי פנים לעור זוהר-הטיפים האלה הם הכל והיופי של הטבע הטבעי.

ניקוי פנים לעור זוהר – טיפול עדין בשלושה שלבים

ניקוי פנים לטריקים יופי של עור זוהר

ניקוי עדין הוא קריטי לעור פנים יפה זוהר. עם זאת, טיפול עדין אינו אומר שטיפת הפנים במים בלבד – היא אינה מסירה איפור, חלב ולכלוך. סבון קונבנציונאלי הוא גם חטא מוחלט על העור – הוא מייבש את העור ומוביל לאדמומיות ופצעונים.

ניקוי פנים לעור זוהר תמצית חיננית

אם במקום זאת אתה שוטף את הפנים בבוקר ובערב בזהירות עם קצף ניקוי, תסיר בבטחה את הזיהומים ובמקביל תספק לחות. מוצרים בעלי תמציות טבעיות, האידיאליות לכל סוג עור, הם עדינים במיוחד. לדוגמא, לקמומיל השפעה מרגיעה, במבוק מחליק פגמים בעור ולתמצית חיננית יש השפעה אנטי דלקתית (למידע נוסף על לחצו כאן לקוסמטיקה טבעית עם חינניות).

ניקוי פנים לטונר עור זוהר של עור האקה

השלב השני לניקוי עמוק הוא מריחת טונר. הוא מומלץ במיוחד לאנשים עם עור מעורב-הטונר נטבל על מה שנקרא אזור T, הלחיים והצוואר נותרים בחוץ. אנשים עם עור שמן יכולים גם לקלף את הפנים והצוואר שלהם פעם או פעמיים בשבוע. אולם במקרה זה, הדבר העיקרי שיש לעשות הוא: אין להגזים בכך ששכבת השמן הטבעית על העור לא תיפגע.

ניקוי פנים לעור זוהר: טיפים ליופי לעור ללא רבב

ניקוי פנים למוצרים טבעיים עור זוהר

לא רק ניקוי העור עצמו תורם לעור אחיד – אם אתה חותר לעור עדין ואחיד, עליך גם:

  • החלף כריות פעם בשבוע – חלקיקי עור, לכלוך וזיעה עלולים לגרות את העור.
  • נקו היטב את כלי האיפור (מברשות וכו ‘) עם חומר ניקוי עדין לפחות פעמיים בשבוע. אחרת, אתה מסתכן להניח איפור מלוכלך על עור נקי.
  • הסר בזהירות את כל מוצרי עיצוב השיער בערב. אחרת, אם אתה מסתובב בשנתך בלילה, אתה מזהם את העור שלך וסותם את הנקבוביות.
  • הסר את האיפור בזהירות מדי ערב, הקדש לפחות יומיים בשבוע ללא איפור כדי שהעור יוכל להתחדש.

הסר איפור מניקוי הפנים לעור זוהר

  • אין לשפשף, אלא להסיר את האיפור בזהירות באמצעות תנועות מעגליות. קח את הזמן שלך לעשות את זה, גם אם זה לוקח יותר זמן בדרך זו.
  • שימו לב גם לאזור העיניים בעת הניקוי – לרוב זה מספיק אם העיניים נשטפות במים בלבד.
  • שטפו את הפנים במים פושרים, בסוף תוכלו לשטוף אותם במים קרים ככיבוד.
  • למרוח קרם רק בעת הצורך לאחר הניקוי – זוהי הדרך המהירה ביותר לעור לספוג את מוצרי הטיפוח האחרים.

לאכול ניקוי פנים בריא לעור זוהר

  • תזונה בריאה ובהתאם, צמחיית מעיים בריאה הם גורמים נוספים שיכולים להוביל לירידה ביצירת החלב. אז אם אתם מסתדרים ללא מזון מהיר, יותר מדי קמח, סוכר ומזונות עם חומרים משמרים, אתם בדרך הנכונה לעור בריא.
  • עור הפנים זקוק להגנה מפני השמש מדי יום – גם בחודשי החורף.

ניקוי פנים לעור זוהר של מוצרי קוסמטיקה טבעיים