עבור רבים, עור אחיד וגמיש, ללא רבב, הם רק חלום. כל מי שנאבק באקנה המעצבן יודע שכל התרופות הביתיות יעילות רק באופן חלקי. ישנם גם מוצרי טיפוח רבים בחנויות, אך הם יקרים מאוד או שפשוט אינם תואמים את סוג העור שלך. לכן צעירים תמיד מחפשים טיפול חדש באקנה חדש. ולפני מספר שבועות הטיק-טוקר גרם לתחושה עם רעיון חדש. טיח פצעונים עם הידרוקולואיד הוא שם תרופת הפלא המרפאת אקנה בן לילה. אבל מה בעצם עומד מאחורי ההייפ והאם הטלאים באמת יעילים? נסתכל מקרוב על השאלה!

תיקוני פצעונים עם הידרוקולואיד: מדוע הם יעילים

חותכים פלסטרים של פצעונים בצורות שונות

הפלסטרים ההידרוקולואידים משמשים למעשה לריפוי פצעים. אבל, כפי שמצאו טיק-טוקרים המצאה, הם מצוינים גם לטיפול באקנה. מצד אחד, מכיוון שהם סופגים את מי הפצע ואת הנוזלים מהאזור הפגוע. מצד שני, מכיוון שהם מגנים על הפצעים הטריים מפני חיידקים ובכך מונעים דלקת שנייה. הפלסטרים עם הידרוקולואיד הם שיטה לריפוי פצעים לחים. בניגוד לריפוי פצעים יבשים בעזרת תחבושות, היוצר קרום, הפלסטרים ההידרוקולואידים שומרים על לחותכם ובכך מקדמים ייצור תאי אפיתל. בסופו של דבר, אין קרום והפצעים יכולים להחלים במהירות.

עור ללא רבב עם טיח פצעונים עם הידרוקולואיד

ניתן להשתמש בטיח הפצעונים עם הידרוקולואיד על עור יבש, מעורב ושומני. עם זאת, אם יש לך נקודות שחורות ופצעונים, מוטב שתדון תחילה בנושא עם רופא עור. כמו כן, עליך לטפל בעור שלך בהרפיה לאחר פילינג כימי, מתיחת פנים או מיקרו בלייד.

כיצד להשתמש נכון בטיח הפצעון עם הידרוקולואיד

עור פנים נקי ללא פצעונים ריפוי מהיר של אקנה

אם אתה רוצה לשפר את גוון העור עם תיקוני פצעונים הידרוקולואידים, עליך להשתמש בהם כראוי. הטלאים צריכים יומיים כדי לפתח את האפקט שלהם באופן מלא. עדיף לחתוך את הטלאים ולהשתמש בהם במהלך סוף השבוע. לאחר 48 שעות, תבחין כי האדמומיות שככה. אין להשתמש בטלאים למשך הלילה מכיוון שזה ימנע מהם לפעול עד תום. בנוסף, המדבקות יידבקו חזק לעור שלך וקשה להסיר אותן לאחר לילה אחד בלבד. זה הרבה יותר עדין אם אתה עושה את הפעולות הבאות ביום שישי בערב:

שימוש נכון בהוראות תיקוני פצעונים

  • נקו את הפנים או את אזור העור המושפע כרגיל והניחו לעור להתייבש.
  • הסר בזהירות את הפלסטרים מהנייר הכסף, הדבק אותם לעור ולחץ אותם בעדינות באצבעותיך.
  • בסוף השבוע תוכלו לנקות את הפנים כרגיל, אך נא לא למרוח קרם.
  • ביום ראשון בערב או בבוקר שני, יש לאט לאט להסיר את המדבקה, לנקות את העור ולתת לו להתייבש.
  • אין להתאפר לאחר מכן, כך שלא תסתום את הנקבוביות ותדליק מחדש את העור.

במהלך השבוע אתה יכול לדבוק בשגרת היופי שלך כרגיל. אתה יכול להשתמש במדבקות ההידרוקולואידים לעתים קרובות ככל שצריך כיוון שבניגוד למדבקות פצעונים אחרות, הן לא ייבשו את העור שלך.

טיח פצעון עם הידרוקולואיד: היתרונות והחסרונות במבט חטוף

לרפא אקנה ושוב עור בריא

לפלסטר הפצעונים עם הידרוקולואיד יתרונות רבים. עם זאת, יש להם גם כמה חסרונות. אנו נותנים לך סקירה כללית, כך שתוכל להעריך בעצמך אם אתה רוצה להשתמש בתיקונים אלה או לא. ליתר ביטחון, עליך לפנות תחילה לייעוץ מרופא עור. רופא העור יכול להעריך בצורה הטובה ביותר אם המדבקות מתאימות לעור שלך וכיצד עליך להשתמש בהם.

עור ללא רבב עם טיח פצעונים עם הידרוקולואיד

יתרונות:

+ בעל אפקט אנטיבקטריאלי

+ להרגיע את העור

+ לא יקר ויעיל

+ מתאים גם לעור רגיש

+ עדין, אין לייבש את העור

חִסָרוֹן:

– הם אינם מתאימים לאנשים עם נקודות שחורות

– אינך יכול לרפא לצמיתות או למנוע אקנה

– לוקח יום -יומיים להתאוששות העור

– הטלאים נראים במהלך היום, כך שאי אפשר ללבוש אותם ברחוב.

הכינו בעצמכם פלסטרים של פצעונים

מרחי איפור על כתמי הפצעונים והסתרי אותם

אם אתה לא יכול למצוא את מה שאתה מחפש בבית המרקחת או רק רוצה לחסוך כסף, אתה יכול גם להכין פלסטרים בעצמך. לשם כך, קנו פלסטרים עם הידרוקולואיד ונקב חורים עם אגרוף חור. אסוף את העיגולים הקטנים שנוצרו והשתמש בהם כדי לרפא פצעונים בודדים. נדרשת מעט מיומנות אם ברצונך להסיר את הסרט מהתיקון ולאחר מכן להדביק את המדבקה על העור. אבל תרגול יוצר מושלם. ככל שתשתמש בהם יותר כך תלמד להשתמש בהם מהר יותר. כמה טיק-טוקרים אימצו בהצלחה איפור על כתמי הפצעונים. המייק אפ מסתיר את הפלסטרים ואפשר ללבוש אותם לעבודה או לטיול. עם זאת, איננו ממליצים כי לכלוך ואיפור עלולים להיאסף מתחת לטלאים ורק יחמיר את האקנה.