שקיות נייר רעיונות להתעסק-מתנה-אריזת-DIY-הוראות

אם אין לכם כישרון או עצב לעטוף מתנות בנייר עטיפה, תשמחו על המבחר הגדול של שקי המתנה. אבל אלה בדרך כלל לא ממש זולים ובמיוחד בפסטיבלים כמו חג המולד או חג הפסחא, שבו אתה צריך לארוז כמה מתנות בבת אחת, תיקים אלה יכולים להוביל להוצאות גדולות באופן בלתי צפוי. אז עדיף פשוט להכין את שקי המתנה בעצמך! ואתה יכול להשתמש בכל נייר בשביל זה. נייר עטיפה חום פופולרי במיוחד וניתן לעצב אותו גם בצורה יפה בסוף. יש לנו מדריך פשוט לשימוש שקיות נייר טינקר יכול, כמו גם כמה רעיונות לעיצוב עם צבע. התחל מיד!

הכנת שקיות נייר – הוראות קיפול

שקיות נייר טינקר עטיפות ידיות קיפול נייר וואשי טייפ

אתה יכול להכין שקיות נייר בקלות על ידי קיפול נייר עטיפה חום. בהוראות שלמעלה תוכל לראות את השלבים הבודדים שעליך לבצע. עזר אחד הוא סרט הוואשי, שיכול לכל דפוס. חשוב במיוחד שהרצפה תהיה יפה ויציבה. אתה בטוח שתרצה להכין שקיות נייר עם ידיות. לבסוף, הדביקו שתי ידיות מבפנים או מבחוץ ויש לכם שקיות תיק עצמית.

טינקר ועיצוב שקיות נייר חומות

שקיות נייר-פחחות-אלכסוניות-פסים-צהוב-חום-לבן

כמובן שניתן לרכוש גם שקיות נייר מוכנות בעבודת יד לציור על מנת לחסוך זמן. לא משנה באיזו גרסה אתה משתמש, עיצוב יפה של התיק חשוב לא פחות. אתה יכול להמציא משהו בעצמך ולהתאים את הדפוס לאירוע. אנו מוצאים, למשל, את תבנית הפס האלכסוני הזה שאתה מוסיף לאחר שהפכת את שקיות הנייר למקוריות מאוד.

שקי מתנה תוצרת בית עשויים נייר

שקיות נייר טינקר עם צבעים-ציור-מוטיבים-שקיות-מתנות-בלי להדביק

אז אחרי שיצרתם את שקיות הנייר מנייר עטיפה, הניחו את כל הצבעים. במקרה זה, נבחר לבן וזהב לפסים האלכסוניים. אבל כמובן שזה עניין של טעם ואפשר לשנות את זה. אנחנו רק רוצים להראות לכם באיזו טכניקה תוכלו להשתמש כדי לצייר קווים ישרים לאחר שיצרתם את שקיות הנייר.

הכינו שקית נייר עם נייר דבק למיסוך

שקיות נייר טינקר עם סרט בידוד הדבקה-דפוס-עיצוב-התעסקות-רעיון

אתה צריך רצועות דבק לייצור שקיות נייר. ישנם דגמים מיוחדים לציירים הניתנים להסרה בקלות לאחר מכן. קלטת נייר רגילה מתאימה גם היא. רק חשוב שהדבק לא יהיה חזק מדי, כך שהרצועה לא תקרע את פני שקית הנייר בעת הקילוף.

שקיות נשיאה מנייר – מדריך צביעה קל

שקיות נייר טינקר באלכסון-הדבקה-קלטת-הדפסה-התעסקות-רעיון-מתנה-מברשות

לאחר מכן הרצועות מודבקות על השקית בכל מרחק אחת מהשנייה ובהתאם לתבנית שתרצו לעצב. עדיף ליצור רווחים שונים ביניהם. זה נראה יותר מעניין. לאחר שהדבקת הכל, תוכל להשתמש בשקיות הנייר כדי לצייר את הרווחים ביניהן. הסר את סרט ההדבקה לפני שהצבע התייבש, מכיוון שהוא עלול לקרוע אם הוא יבש. לכן עדיף להסוות רצועה אחת אחרי השנייה.

שקיות נייר עם דוגמאות

שקיות נייר טינקר בצבע זהב-מתכתי-עטיפת מתנה

התבנית הסופית יכולה להיראות בערך כך. צבע הזהב נראה חגיגי ואלגנטי במיוחד. בעזרת הדפוס המפוספס אתה יכול לעצב את כל משטח התיק או שאתה יכול פשוט לשים מבטא יפה באחת הפינות. אתה יכול פשוט לנסות גרסאות שונות של שקיות המתנה השונות לאחר שהכנת את שקיות הנייר.

הכינו שקיות נייר מתנה ועיצבו אותן עם משולשים

שקיות נייר-התעסקות-דיי-משולשים-צבע-תיק-שקיות-מייצרים

שקיות הנייר נראות נהדר עם כל דפוס. ניתן גם לעצב משולשים ישרים עם נייר דבק ובכל גודל. לשם כך, תחילה עליך להתעסק עם שקיות הנייר. לאחר מכן הדביקו שלוש פיסות קלטת על כל אחת מהשקיות ויצרו משולש שאתם צובעים בו שוב.

שקיות נייר לעיצוב

שקיות נייר-פחחות-מודרניות-דוגמאות-משולשים-לבן-זהב-אדום

היזהר בעת הסרת הקלטת. הרצועות חופפות הפעם ולכן קצת יותר קשה להסיר אותן. אבל אם תיתן לעצמך מספיק זמן, תוריד אותם מהתיק תוך זמן קצר. אתה יכול גם לצייר משולשים ביד חופשית. פשוט צייר אותם דק בעזרת עיפרון. היזהר מאוד בעת הצביעה, אחרת הקצוות לא יהיו ישרים.

השתמש במדבקות

שקיות נייר-טינקר-חום-נייר-שקית-עטיפת נייר-עשה זאת בעצמך

לחלופין, ניתן לחתוך משולשים מנייר צבעוני ולאחר מכן להדביק אותם על שקית המתנה. זה לוקח יותר זמן, אבל נראה בדיוק כמו אופנתי. רעיון זה הופך לקל עוד יותר אם אתה משתמש במדבקות מוכנות. אך אל תשכח כי העובדה שהכל תוצרת בית מעניקה לאריזה את קסמה. אז ככל שאתה עושה את עצמך יותר כשאתה מכין את שקיות הנייר, כך ייטב!

הכינו שקיות נייר מבלי להדביק נייר דבק

שקיות נייר-התעסקות-לקשט-משיכות-תבנית-מברשת-אקריליק

אפילו ללא קלטת, אתה יכול ליצור דפוסים יפים לאחר שיצרת את שקיות הנייר. בעזרת מברשת רחבה, למשל, צור תבנית כמו לעיל. עדיף להחליף מספר צבעים כך שדפוס הפסים ייראה אטרקטיבי יותר. אם אתה מעז, אתה יכול אפילו לצייר תמונות שלמות על שקית הנייר.

דפוסים גיאומטריים מודרניים

שקיות נייר-טינקר-שקיות-צבע-אקריליק-צבע-עשה זאת בעצמך

אם אתה מעצב דפוסים שונים, המתנות מתחת לעץ חג המולד ייראו הרבה יותר חביבות ומעניינות. יתרון נוסף בייצור שקיות נייר הוא שניתן לעשות בהן שימוש חוזר בכל פעם ולא להגיע לאשפה כמו נייר עטיפה. הדבר ידידותי יותר לסביבה ומקל עליכם לעטוף את המתנות בפעם הבאה.

נרתיק מתנה מנייר מנוקד

נייר-שקית-טינקר-צבע-נקודה-דפוס-חמוד-פשוט-הוראות

דפוסי נקודות הם גם חמודים מאוד. מכיוון שקשה לצייר אותם ביד חופשית, עדיף להשתמש בחותמת. זה זמין מוכן מקצף. יש לו ידית מעשית שהופכת את ההדפסה לקלה במיוחד. אתה יכול גם לשלב נקודות אלה עם אחת התבניות המוצגות לעיל לאחר שיצרת את שקיות הנייר.

עיצוב שקיות נשיאה עם הדפס

שקיות נייר-התעסקות-לקשט-נקודות-לבן-הוראות-כלים

אפשר גם לאלתר ולחתוך תפוח אדמה לחותמת. לאחר מכן טבול הבול בצבע הנבחר. היזהר לא לצייר יותר מדי או מעט מדי צבע. לאחר מכן לחץ על החותמת על השקית וחזור על כך לעתים קרובות ככל שתרצה. לבסוף, תנו לצבע להתייבש היטב. אגב, צבע אקרילי מתאים היטב למטרה זו.

עבודה עם סטנסילים

שקיות נייר-התעסקות-רעיונות יפים-פרחי-תחרה-דוגמאות

ניתן ליישם דפוסים מסובכים יותר בעזרת שבלונות לאחר הכנת שקיות הנייר. כמובן, אתה יכול גם לצייר ביד חופשית את דפוס התחרה הזה. בעזרת הצורות והגדלים הנכונים של המברשת, תוכל להתגבר על זה במהירות. אתה יכול קודם כל לנסות על דף נייר אם אתה באמת צריך שבלונות.

הכינו שקיות נייר יפות עם דוגמאות תחרה

שקית נייר-התעסקות-רעיון-סטנסיל-פשוט-וינטאג '-מוטיבים-תחרה

אם החלטתם על סטנסילים, העיצוב להכנת שקיות נייר הוא דבר קשה מלבד זאת. מניחים את התבנית על שקית הנייר. כאמצעי זהירות, אתה יכול להדביק אותם עם סרט ולתקן אותם במקום כך שהסטנסיל לא יחליק בזמן שאתה צובע. לאחר מכן קח כמה צבעים והשתמש במכחול לצייר אותם מעל המוטיבים החתוכים על השבלונה.