צמיד diy צמידי כדורים צבעוניים צמידים ידידות נשים

לקשט משהו על פרק כף היד החשוף קל מאוד. פשוט קח צמיד רחב או כמה צמידים והבעת אמירה מסוגננת ללא כל מאמץ. והכנת צמידים בעצמך יכולה להיות קלה לא פחות. הדוגמאות הבאות של א צמיד DIY, -שרשראות או חישוקים מרשימים ומעוררים בך השראה בדרך שבה הם הפכו ליצירות אמנות יפות בצורה יצירתית על ידי תפירה, סיבוב, אפייה או הדבקה של חומרים שונים זה לזה. בדוק את 45 הצמידים היפים שאתה יכול להכין בעצמך.

צמיד DIY – רעיון פשוט

תליוני צמיד diy רצועות עוגן אינסופיות

שתי הדוגמאות הראשונות הללו לצמיד DIY הן מהפשוטות ביותר. לשם כך, קבל סרטים צבעוניים וכל תגים. לאחר מכן נקשר המחרוזת לתליונים. הדוגמה הפשוטה אך הנהדרת הקלוע היא גם פופולרית וגרסה נהדרת.

שלב צמיד DIY עם שרשרת

שרשרת צמידים עשה זאת בעצמך לקשט את צמת זמש זהב

גרסאות כאלה גם נראות אלגנטיות מאוד. צמיד פשוט עטוף בכל דרך עם סרט או חוט כדי לתבל אותו בצבע. במקרה זה נבחרה רצועת זמש דקה בכתום פסטלי.

איך להכין צמיד מקרמה – הוראות פשוטות למתחילים

צמיד DIY עטוף בחוט רקמה צבעוני וקיצי

החזרת סל התליה של מקרמה – 27 רעיונות צבעוניים מבפנים ומבחוץ

צמיד חבל שרשרת וזמש

צמיד diy צמיד כסף צמיד רעיון צמה ורוד תכלת

בשילוב זמש צבעוני, גם שרשראות הכסף האלה נראות הרבה יותר חביבות. הדפוס הקלוע מזכיר את צמת האדרה, בה תוכל להשתמש כדי להתמצא בהתאם.

רעיון DIY עם שרשרת גדולה

שרשרת צמידים diy צמידי זהב גדולים עוטפים כחול ירוק

נעשה שימוש כאן בשרשראות גדולות יותר. סרטי מתנה, שגם הם מנצנצים יפה, מספקים צבע. אופן ההברגה של הסרט לשרשרת הוא פשוט מאוד כפי שאתה יכול לראות. נסה זאת!

צמיד DIY – צמיד עם ציציות

עשה זאת בעצמך-זרוע-להקת-רעיון-עשה בעצמך

החומרים השונים בהם נעשה שימוש מרשימים במיוחד בגרסה זו: פנינים ילדותיות, שרשראות מתכת מלאות וחוטים אופנתיים. יש צמיד מתאים לכל סגנון. זוהי דוגמה לדברים הנפלאים שאתה יכול לעשות עם שאריות. (מתוך חתיכים & פנינים)

צמיד DIY – צמיד בצבע ניאון עטוף בחוט

DIY-צמיד-כתום-ורוד-צהוב-ניאון

הצמיד הצבעוני הזה נוצר בדיוק כפי שהוא נראה על ידי עטיפת חוט ניאון קרוב זה לזה סביב חבל. בחר עיצוב מודגש בשלושה גוונים כמו זה שבתמונה לדוגמה או, אם אתה מחפש משהו קצת יותר צנוע, דפוס שחור ולבן טהור. (מתוך I Spy DIY)

צמיד DIY עשוי חבלים בסגנון ימי

DIY-סרט-זלמן-חבל-כחול-לבן

היית צריך כבר להבין שאתה לא צריך להיות סקאוט כדי לקשור קשר מלחים גדול. מתחילים יכולים להשתמש בחבל פשוט כדי לעצב את תבנית הקשר בצורה טובה יותר, אבל המראה הטרי של הדוגמנית הכחולה -לבנה הזו פשוט נפלא. (מתוך מבצע שיפוץ)

צמיד DIY עשוי עור וחרוזים

DIY-צמיד-תכשיטים-אבנים-כחול-עור

מקפלים פיסת עור לשניים כך שיהיה לך קצה מעוגל ותפר חרוזים לפי בחירתך לכל צד. הפנינים הכחולות והזהובות הקטנות גורמות לחומר להיראות עדין מאוד, למרות שהרצועה עשויה עור עבה. (מתוך Fab You Bliss)

צמיד DIY – צמיד עם קוצים

צמיד DIY-מתכת-תחרה-עשה זאת בעצמך

צמיד המתכת הפרא הזה עשוי להיראות מפחיד בהתחלה, אבל העז לעשות זאת! לבשי אותו עם חותלות עור אם אתה רוצה להפוך את הראש עם אביזר תואם, או לשלב אותו עם חולצת טריקו עם דוגמת עוגן לסגנון קריר ומנוגד. (מתוך פסים ופאייטים)

צמידים מעוטרים בטול

צמיד עשה זאת בעצמך-נערה-מראה-בעצמך

טול צבעוני זה מהווה את הבסיס לצמיד הידידות הזה במקום לחוט הרגיל. זֶה צמיד DIY מספק יותר שנינות וקסם. (מבית Feminine Club)

צמיד עשוי אגוזים משושים בצורת יהלום

צמיד סגול חוט מתכת DIY

האם כבר ידעתם שהקס אגוז הוא החבר הכי טוב של ילדה? לקשור את כלי המתכת האלה בשביל זה צמיד DIY לעצב תליון בצורת יהלום שנראה אופנתי להפליא. (מתוך תכשיטים בבלום)

צמיד DIY – צמיד עשוי סוודר

צמיד DIY-מגשר-עשה-טבעת בעצמך

העניקו לסוודר הישן והאהוב שלכם חיים חדשים בעזרת הצמיד המעניין הזה. פשוט גזרו חתיכה ממעיל צמר עבה או סוודר מעוצב ותפרו את הקצוות יחדיו סביב צורת צמיד. (ממעט שמש)

צמיד DIY – צמיד עשוי פאייטים

רצועת DIY-שרשרת-כחולה-אקווה-זרוע

הוסף נצנוץ לאוסף הצמידים והשרשראות שלך בפרויקט עשה זאת בעצמך. תופרים את הפייטים על שרשרת בצבע יפה. אתה יכול להשתמש בכל השרשרת או רק בחתיכות קצרות. מה שתרצה. עטפו אותו סביב פרק ​​כף היד והתאימו אותו או השאירו אותו ארוך ללבוש כשרשרת. (מבית Feminine Club)

צמיד ידידות עם לב

צמיד מתכת DIY רעיון לידידות לב

כמה זמן עבר מאז שהראית את אהבתך לחברך הטוב ביותר? למד את תבנית הלב הזו והפוך את שלך לדגם זה צמיד DIY שמחה. (מתוך האמת … WTF)

צמיד עשוי שרשראות ואבני חן

DIY-אבנים-מתכת-עיצוב-רעיון משלכם

זֶה צמיד DIY משתי שרשראות, עור ואבני חן יוסיפו זוהר לא סביר לכל אאוטפיט. צמה את אבני החן בין שרשרת הזהב והכסף כדי לקבל אביזר מושלם לערב שמפניה. (מתוך הכל מדהים)

צמיד עשוי עיניים, ווים וחוט

DIY-metal-do-it-yourself-hack-רעיון

לפעמים פחות הוא יותר וזה גם מוכיח את המעניין הזה צמיד DIY, המורכב ווים ועיניים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקפל את החוט כדי להדק אותו לגלגלי החוט הסגלגל. הם תוספת נהדרת לשעון בולט. (מתוך I Spy DIY)

צמיד עטיפת עור עם מסמרות

עשה זאת בעצמך-עור-שחור-עשה זאת בעצמך-מתכת

זֶה צמיד DIY מהווה השראה ליצירת מעצבים. זה לוקח מעט מאוד זמן ולא עולה כמעט כמו המקור. אם אתה מתכנן לעבוד עם עור בתדירות גבוהה יותר, יהיה זה רעיון טוב להשקיע באגרוף עור. מתחילים יכולים גם לעשות את כל העניין עם מחט וקצת כוח שריר. (מתוך תודה, הצלחתי)

צמיד DIY – צמיד רחב עשוי פנינים

DIY-manchette-many-metal-beads-yourself

ממתי גדול יותר ובולט יותר לא גם טוב יותר? צמיד זה מורכב מפניני זהב וכסף המחוברות לסירוגין ומושלמות לפרק כף היד של קליאופטרה או ז’אן ד’ארק. (מאת P.S. – הכנתי את זה …)

צמיד DIY – צמיד עם טבעת בטורקיז

DIY-צמיד-טבעת-מחובר-טורקיז

צמיד זה עם טבעת הוא התגלמות היופי הפשוט. האלגנטיות הבלתי בולטת ותחושת העדינות הופכות אותם לאמירה אמיתית בסגנון מינימליסטי. מדדו את המרחק בין האצבע לשורש כף היד בזמן הכנת החומרים. (מתוך Into Mind)

צמיד DIY – צמיד עם שם וקשת

עשה זאת בעצמך-צמיד-מתכת-דק-עצמך-שם

האם אתה יכול לדמיין את הטריק ביצירת השרשרת החמודה והאישית הזו היא שהיא מתחילה בעט ומחברת? צייר כיתוב מבלי להפריע לאותיות ולאחר מכן עשה זאת בעזרת החומרים שלך. התוצאה היא צמיד יפה וייחודי. (מתוך יליד 82 ‘)

צמיד DIY – צמידים עם מסמרות

צמיד DIY בסגנון הודי-צמיד-צמיד

מצא שימוש חדש לצמידים הישנים שלך שנמצאים בפינה הרחוקה ביותר של קופסת התכשיטים שלך והפך אותם לאביזרים עוצרי נשימה. שחקו עם מסמרות וחברו, למשל, שניים או שלושה צמידים דקים בעזרת מסמרת אחת ליצירת צמיד רחב, או שתוכלו להדק אותם עם מספר מסמרות ויש לכם צמיד חדש ומסוגנן שתוכלו להתגאות בו. (מבית Feminine Club)

צמידים עשויים צינורות זהובים

עיצוב צינורות זהב DIY

צמידים צבעוניים אלה עם צינורות יכולים להיות עשויים משני חומרים שונים. או שאתה בוחר מחרוזת צבעונית להנאתך יותר או שאתה משתמש באחד צמיד DIY עשוי מעור בכדי להשיג יציבות ואלגנטיות רבה יותר. לא משנה באיזו גרסה תבחרו, כדאי שתדעו שצינורות זהב מתאימים בצורה מושלמת לשניהם (מתוך האמת … WTF)

צמיד עור צבוע

רעיון של רצועת זרוע עור צבוע DIY

צייר עיצובים גיאומטריים משלך על חבל עור למגמת DIY זו. בחר את העיצוב השבטי עם דוגמת זיגזג צבעונית לשם כך צמיד DIY או שמור את זה פשוט יותר עם דפוס שחור ולבן. (מתוך בלגן יפה)

צמידים עשויים רוכסנים

צמיד DIY עיצוב רעיון לסוגר אורז

זהו אחד הטרנספורמציות הלא שגרתיות הטובות ביותר לחומרים אי פעם. רוכסנים צבעוניים אלה כמו צמיד DIY עולה מעט כסף וניתן להפוך אותו למראה שונה מאוד בעזרת חיתוך נייר אחד בלבד. (מבית Feminine Club)

צמיד עור בעל סוגר מעניין

עשה זאת בעצמך-עור-סוגר-צמיד-רעיון-אפוראני זה צמיד DIY עשוי עור, הכל סובב סביב האבזם הגאוני. חבר אותו לרצועת העור הנוצצת והכסף וסגור אותה בצורה מסוגננת במיוחד. (מתוך Think Crafts)

צמיד DIY – צמיד עם פונפונים

DIY-arm-band-pompom-black-chic

הרעיון להחליף את התליונים בפונפונים החמודים האלה בפרויקט DIY זה פשוט נפלא. חבר רצועה לקצה הצמיד שלך בעזרת פונפוני הבד האלה והבטח אותם בעזרת עפעפיים לעיצוב מעניין וחמוד. (מתוך תודה, הצלחתי)

צמיד DIY – צמיד עשוי אבני חן צבועות

רעיון DIY-צבוע קריסטל-צהוב-כסף

היכונו לאחד העיצובים המרשימים מזה זמן רב. הוסף חבילה של לק בצבע ניאון לכמה מאבני החן שעל הצמיד שלך לעיצוב כזה נוצץ. הרעיון פשוט מבריק וכל כך פשוט! (מתוך הוקוס קוקוס)

צמיד קלוע של אדרה

עשה זאת בעצמך-דגים-בור-צבעוניים-שלושה זה לצד זה

אם אין לך בעיה ליצור את הצמה בסגנון אדרה על השיער שלך, יהיה לך קל לעשות זאת גם כן צמיד DIY לעשות את עצמך. בחר עיצוב מונוטוני באמצעות שני גוונים בלבד או הפוך אותו לצבעוני יותר עם שני צבעים מנוגדים שיתאימו לקיץ. (מתוך I Spy DIY)

צמידים עשויים פאייטים

צמיד עשה זאת בעצמך-צמיד-עדין-צבע

צמידי פאייטים אלה מהנים, ייחודיים וקלים להכנה משאתם חושבים. אך אל תטעו לשחזר כל פאייט בנפרד. חסוך זמן על ידי איסוף חבורה שלמה והקפדה על כך צמיד DIY פְּתִיל. (מתוך האמת … WTF)

צמידים עם חיבורי בורג

DIY-עור-מתכת-רעיון-מים-האנה-עיצוב

מי היה מאמין שאביזרים יכולים להיראות כל כך אופנתיים? חבר את הדחיסה השמנמנה לחוט עור ארוך ודק ועטף אותה סביב אמה. יש לך כבר אחד חדש צמיד DIY. הניחו שתי שכבות זו על זו למראה דרמטי יותר. (מתוך סגנון הוריקן)

צמיד DIY – צמיד שקוף

עיצוב diy-see-through-cuff-arm-band-band

עקוב אחר מגמת השקיפות עם צמידי פרספקס כפולים אלה. אתה יכול למצוא חומר ברור זה ברוב חנויות החומרה. שאל שם אם הם יכולים לחתוך אותו ישירות לגודל שלך. מכניסים אותו לתנור לזמן קצר לריכוך ואז ממהרים לכופף אותו לצורה. הפרספקס מתקשה שוב תוך כ -30 שניות. (מתוך אהבה אסתטיקה)

צמיד עשוי חבלים וקוצים

צמיד-תחרה-מתכת-חבל-לבן-דיי

האם לקרוא לעיצוב הזה גותי בצורה מסודרת או שמא צריך לקרוא לו פאנק מלחים? בכל מקרה, זה צמיד DIY נראה פשוט מעולה. כל שעליך לעשות הוא להכניס את הדוקרנים דרך הקשרים של החבל ולברג אותם למקומם בחלק האחורי. (מאת P.S. – הכנתי את זה …)

צמידים מודרניים מחבלים

צמידי-חבל-צמידי-צבעים בהירים

החבל הוא חומר מאוד תכליתי שאפשר להרכיב ממנו הרבה דברים. אתה יכול לעשות את זה באחת צמיד DIY צמה, קשר או טוויסט ותמיד תקבלי תוצאה נפלאה. כמו כן, נסה עוד כמה צבעים צבעוניים לעיצוב תוסס יותר. (מבית Feminine Club)

צמיד עשה זאת בעצמך – צמידים שבטים צבועים

עשה זאת בעצמך צבוע-צבעוני-רצועת זרוע-שבטית

הפרשנות לדפוס השבטי של המאה ה -21 גורמת לנו לרצות שיהיו לנו יותר משתי זרועות. תוויות כתובות מאפשרות לך לכסות את האזורים שאינך רוצה לצייר ופשוט להשתמש בצבעי אקריליק לשאר. התוצאה צבעונית ועליזה. אתה יכול גם ללבוש כמה בו זמנית. (מתוך הסרת קריאייטיב)

צמיד DIY – צמיד עם לב מעוצב מחוט

רעיון לב של חוט זרוע DIY

אם אין לך את הלב על הלשון, לפחות תלבש אותו על פרק כף היד. בליטות הלב מעוצבות בצבת ומשמשות גם כעינית לוו. (מתוך I Spy DIY)

צמיד DIY – צמיד עם עין

DIY-ורוד-מעוטר-צמיד-עין-יד

לגרש את כל האנרגיות הרעות עם הצמיד היפה הזה עם עין אחת כמבטא. צורת השקד של העין המעוטרת באבני חן, כמו גם השרשרת בשילוב עם חוט נראים פשוט עוצרי נשימה. (מתוך הסודות הקטנים שלי)

 צמיד DIY – צמיד רחב עשוי מקשת עור

עשה זאת בעצמך-עור-קשת-צמיד-רעיון-כתום

מרתק כמה מהר אתה יכול להפוך חתיכת עור מיותרת לצמיד יפה. כל שעליך לעשות הוא לסחוט את מרכז פיסת העור יחד, לאבטח אותו בעזרת חוט או חוט, וסיימת עם יותר ממחצית מהצמיד. (מתוך הו הדברים היפים)

צמיד DIY – צמיד עם תליון עשוי פנינים

צמיד DIY-פנינה-תליון-רעיון-מאוד שיקי

שכח את חנות החסכנות בפעם הבאה שאתה מחפש תכשיט בסגנון וינטאג ‘והכן בעצמך עם תליונים יפים עשויים פנינים. לקבלת תוצאה סופית יוקרתית יותר, שלבו אותה עם צמיד קריסטל יפה. (מתוך האמת … WTF)

שעון יד עם רצועות תוצרת בית

עשה זאת בעצמך צמיד-שעון-צבעוני-חוטים-קישוט

החלף את הרצועה המשעממת בשעון שלך ברצועה צבעונית ועליזה צמיד DIY ככה. אתה יכול לעשות אותם מעור או להשתמש בצמידי חברות ושרשראות פנינים. (מבית Feminine Club)

צמידים עשויים עור וגזוזים מבד

DIY-עור-בד-צבעוני-רעיונות-עיצוב

גווני פסטל ודוגמאות פרחוניות מעניקים לצמידים אלה מראה נשי. כזה חביב צמיד DIY בעל תמהיל מושלם, שילובי צבעים ומרקמים תואמים: מפגש הכוח בחסדו הגדול ביותר. (הנרי קרה)

צמידים קלועים עשויים חימר

DIY- חימר-סינטטי-צמיד-קלוע-צמה

מעטר את פרק כף היד שלך עם המעניין הזה צמיד DIY. הגיע הזמן להתחיל לייצר חימר דוגמניות למבוגרים. לישה, צמה ואפייה הן שלוש הפעילויות העיקריות להפיכת מסה זו של חימר פולימרי לצמידים יפים, קלועים. גווני האדמה התואמים את הסתיו נראים נפלא, אך גם לטון המנומר יש משהו מיוחד. (מאת אמא המענגת)

צמיד עשוי פנינים

צמידי DIY-חרוזים-מעוטרים-חוטים-צבעוניים

זֶה צמיד DIY מפנינים מאוד קל להכנה ונראה ממש אופנתי. צור כמה בכל צבעי הקשת על ידי אריגת חרוזי זהב או כסף לחוט פשתן. קשרו אותו לכפתור בעל שני חורים והשתמשו בו כסוגר במקביל כאשר אתם מחברים אותו לזרוע. (מתוך האמת … WTF)

צמיד DIY – צמיד רחב עשוי מפייטים גדולים

DIY-paillette-רעיון-גדול-שחור-צמיד

אתגר את פריק הדיסקו הפנימי שלך עם הצמיד הזוהר הזה. העניקו לצמיד הישן שלכם מראה חדש על ידי הדבקת הפאייטים הגדולים אליו בתבנית קנה מידה באמצעות אקדח דבק חם.

צמיד עשוי ויניל ואבני חן

DIY-תכשיטים-אבן-צמיד-רעיון-ויניל-ניאון

אין שום דבר מבריק ובצבע ניאון שאי אפשר לחפש יפה צמיד DIY יכול להשתמש וזה חל גם על דוגמה זו. חוט חוט אלסטי דרך חרוזים בצורת אבני חן וויניל כדי להשיג את המראה המעוצב והמודרני הזה. (מאת SwellMayde)

DIY-עור-בד-צבעוני-רעיונות-עיצוב

וכל אלה היו דוגמאות. אנו מקווים שנהניתם מהם והשראתם אותם. יש משהו שמתאים לכל אירוע וסגנון, כי אתה יכול לשנות כל דוגמא לפי טעמך ולעצב אותה כרצונך. הדמיון אינו יודע גבולות. שיהיה לך כיף להעתיק!