שרשרת DIY של סברובסקי

אם אתה נוסע למסיבה בקרוב ואין לך שרשרת תואמת לשמלה שלך, תוכל להכין את השרשרת הכי מסוגננת אי פעם מתוך שרשרת מדרכים וגבישי סברובסקי. אחרי שתסיים עם זה, אף אחד לא יאמין שעשית את זה בעצמך כי זה פשוט ייראה נפלא ומושלם מדי. אלה שרשרת DIY של סברובסקי היא קלה להכנה ולוקח מעט זמן וחומרים להוסיף חבר חדש לאוסף השרשראות שלך. כאשר אתה עונד את השרשרת הזו, התלבושת שלך תיראה אפילו טוב יותר ותוכל ללבוש אותה מתי ובכל מקום שתרצה. אחרי הכל, שרשרת יפה שכזו לא אמורה להתהדר רק במסיבות.

עבור שרשרת DIY של סברובסקי אתה צריך:

שרשרת עשה לעצמך חומרים מוצרי תכשיטים

סְבִיב שרשרת DIY של סברובסקי וכדי ליצור שרשרת מדרכה, אתה צריך גבישי סברובקי. אפשר כמובן גם להשתמש באבני חן רגילות, אבל אם אתה רוצה ליצור לוכד עיניים אמיתי עם השרשרת, כדאי להשקיע בזה קצת יותר, אתה לא חושב? אתה יכול לבחור כל תבנית של גבישים למילוי השטח שבין שתי שרשראות המדרכה. אם אתה רוצה לחקות בדיוק את הדוגמה הזו, אתה צריך גבישים בצורת אליפסה (צורת דמעה) וקריסטלים עגולים בתפאורה זהובה. אתה צריך גם עבור שרשרת DIY של סברובסקי שרשרת מדרכה ארוכה, טבעות קפיצה, סוגר שרשרת קרבין גדול מדי, פיסת פלסטיק, דבק על וצבת.

שרשרת DIY של סברובסקי – הוראות

קריסטלים סווארובסקי דבק תכשיטי אופנה שלב 1

אתה יכול להשתמש בחומרים אלה לשם כך שרשרת DIY של סברובסקי ניתן למצוא בכל חנות יצירה. כדי להתחיל, להניח את כל הפריטים על משטח שטוח ולחתוך את שרשרת המדרכה לשניים. קל יותר אם אתה שם אותם בצורה הנכונה תחילה, כך שתוכל לראות בדיוק היכן לחתוך אותם. לאחר מכן, יהיה עליך לחתוך את פיסת הפלסטיק כך שתתאים לפער בין שתי השרשראות. כדי לוודא שצורת השרשרת לא מחליקה, ניתן להדביק אותה על פיסת הפלסטיק. כעת הניחו בהדרגה מעט דבק על גב כל גביש וסדרו אותם על פיסת הפלסטיק. מכיוון שכבר בחרת את התבנית, לא אמורה להיות לך שום בעיה למצוא את התבנית עבור שרשרת DIY של סברובסקי לעקוב.

לרסן תכשיטי דבק שרשרת נשים המתעסקות מודרניות

חבר את השרשרת התחתונה

לאחר שהדבקת את כל הגבישים במקומן, תוכל לחבר את השרשרת הארוכה יותר לאורך הקצה התחתון של פיסת הפלסטיק. בדוק שכל חוליות השרשרת מחוברות היטב והוסף דבק נוסף במידת הצורך. הניחו לדבק להתייבש היטב, ולאחר מכן חבר את טבעות הקפיצה וסוגר לקצות השרשראות. אתה יכול גם להשתמש בצבת התכשיטים כדי לעזור לך לעשות זאת. כאמצעי זהירות, תן לשרשרת להתייבש למשך הלילה והמחרת מוכנה להיות מוצגת על ידך. זה כזה פשוט שרשרת DIY של סברובסקי להכין קריסטלים! אתה לא רוצה לנסות את זה בעצמך מיד?

צוואר שרשרת אביזר אבזר יומיומי כחול

כך נראית שרשרת ה- DIY המוגמרת העשויה סברובסקי

שרשרת וריאנט וריאנט עשה זאת בעצמך תכשיטי נשים

השרשרת בגרסה אחרת עם צבעים אחרים