טינקר עם מפיות תחרה קיר-דיי-וינטאג '-עלוב-מסגרת-עץ

אם אתה אוהב קישוטים רומנטיים, אתה לא יכול להשתבש עם תחרה. האווירה הנוסטלגית שנוצרת על ידי החלק העליון הופכת כל פנים למקום להירגע בו. מכיוון שלא לכולם יכול לסרוג או שפשוט אין את הזמן, ניתן להשתמש בבדים מוכנים. מפיות תחרה מתאימות במיוחד לכך. יש לנו כמה רעיונות מקוריים כיצד יצירה עם מפיות תחרה להרכיב שאתה מוזמן לחקות. תתפלא איזה דברים יפים אפשר לעשות עם המפות האלה.

עבודות יד עם מפיות תחרה – מנורה בצורת כדור

טינקר עם מפיות תחרה צל-אפקט-אור-תאורה-חדר-רעיון

מנורות המשליכות אפקטים של אור וצל על הקיר אטרקטיביות במיוחד. אם אתה משתמש במפיות תחרה לייצור מנורה וינטאג ‘כזו, אתה מקבל בדיוק את האפקט הזה ובכך קישוט DIY נהדר לכל חדר. בהתאם לגודל המנורה, תזדקק למספר מפיות תחרה וכן בלון עגול או כדור ודבק טפטים..

הכינו מנורה אטרקטיבית עם מפית תחרה

טינקר עם מפיות תחרה בלון-כדור-מקל-כדור-מנורה בצורת כדור

לנפח את הבלון, או יותר נכון, קח את הכדור והניח עליו את המפית הראשונה אם אתה עושה את הרעיון הזה עם מפיות תחרה. תוך כדי החזקתו, שפשפו את דבק הטפטים בנדיבות עד שהוא ספוג לחלוטין. לאחר מכן הוסף את המשטח הבא, חופף את הקודם וכן הלאה. תן לכל להתייבש היטב. לאחר מכן חוררים את הכדור או הבלון, מסירים אותו מבפנים ומוסיפים שקע ונורה.

חדר ילדים טינקר מאיר את עצמך

טינקר עם מפיות תחרה מנורה-עשה זאת בעצמך-קל-קישוט לחדר ילדים

כפי שאמרתי, אתה יכול לבחור את המנורה בכל גודל. אתה יכול גם להשתמש בכדור זה כדי לשפר מנורת רצפה ישנה או מנורת שולחן. כל שעליך לעשות הוא להסיר את האהיל הישן ולהחליף אותו בכדור העשוי מפית תחרה. לא נדרשים כישורים מיוחדים או הרבה כסף לייצור מנורות עם מפיות תחרה.

מנורה בצורת חצי כדור

פחחות-תחרה-מפיות-כחול-חצי כדור-מנורה-אהיל בצורת בלון

גרסה נוספת למנורה היא צורת חצי הכדור. זוהי גם אלטרנטיבה מצוינת אם אין לך מספיק ממתקים ליצירת כדור שלם. כדי לעשות עבודות יד עם מפיות תחרה, אתה שוב צריך בלון וממתחים, אותם תוכל גם לצבוע. כדי לייצר, המשך כמו בדוגמה הקודמת.

הכינו קערות 

פחחות-מפיות-צבעוניות-קערות-עשה זאת בעצמך-בקלות

אתה יכול גם להשתמש בצורת חצי הכדור כדי ליצור קערות דקורטיביות. הקליפות נראות הכי טוב כשאתה תמיד משתמש במפית מלאה. במידת הצורך, ניתן להדביק כמה מפיות יחד כדי ליצור קערות גדולות יותר למלאכת יד עם מפיות תחרה.

צביעת מפיות תחרה

התעסקות-תחרה-משטח-קערה-הכנת-מים-צביעת-ירוק

הקערות נראות אטרקטיביות במיוחד אם צובעים אותן מראש. השתמש בכל גוון של צבע מאכל ופשוט טבול את הקצה החיצוני בצבע. אפקט האומברה נוצר באופן אוטומטי כאשר הצבע מתפשט עוד קצת פנימה. ככל שאתה צולל יותר הצבע חזק יותר. לאחר מכן תן לסוכך להתייבש במשך 24 שעות לפני שתמשיך להתעסק עם מפיות תחרה.

מעצבים את הקליפה

עבודות יד-תחרה-מפיות-דבק-קערה-צורת-סטנסיל-ייבוש

עכשיו תזדקק שוב לדבק טפטים למלאכת יד עם מפיות תחרה, שהכי כדאי לשים בקערה כמו גם בניילון נצמד ובקערת פלסטיק או מתכת בכל גודל. עטפו את הקערה בנייר הכסף כדי להגן עליה מהדבק. טובלים את המשטח כולו בתוך הדבק, נותנים לו לטפטף לזמן קצר ומורחים את המשטח באופן אחיד על הקערה הפוכה, שם הדבק אמור להתייבש כעת.

פעמון עוגת בד אטרקטיבי

טינקר עם מפיות תחרה צבעוניות-קינוח-פעמון-קפוצ'ון

אתה יכול להשתמש באותה צורה להתעסקות עם מפיות תחרה אם אתה רוצה להכין פעמוני עוגה. עליך לצרף רק כפתור או ידית קלילים ככל האפשר על מנת שתוכל להרים את הפעמון ביתר קלות. זכור כי הרשתות והחורים צריכים להיות קטנים ככל האפשר כדי למנוע מחרקים לעבור בזמן שתיית קפה בחוץ.

פנס רומנטי

טינקר-תחרה-מפיות-עששיות-קישוט-נר-חג המולד-פתית שלג-אופטיקה

קערות קטנות כרעיון יצירה לקישוטים יכולות לשמש גם כפנס ובכך לקשט את השולחן בצורה אטרקטיבית. להתעסק עם מפיות תחרה, המשך כמתואר לעיל. אם אינכם מעזים להדליק נר אמיתי כדי לא לשרוף את הבד בטעות, פשוט השתמשו בנרות לד מלאכותיים.

לוכדי חלומות יפים

פחחות-תחרה-מפיות-לוכדי חלומות-עשה-לעצמך-רצועות בד

לוכדי חלומות הם קישוט פופולרי. את האביזר, שמקורו באינדיאנים, אפשר להתעסק במהירות ובקלות אם משתמשים בו בממתחי תחרה. אתה צריך גם טבעת עץ וסרטים שונים, אולי נוצות וחוט. להלן תגלו בדיוק כיצד עליכם להתקדם כאשר אתם מכינים לוכדי חלומות עם מפיות תחרה.

יצירה עם מפיות תחרה – הוראות ללוכדי חלומות

טינקר-תחרה-מפיות-הוראות-לוכד חלומות-חוט-פשוט-מתנה

אתה יכול לעטוף את טבעת העץ עם סרט או חוט בעת ביצוע הפרויקט הזה עם מפיות תחרה. לאחר מכן הממתחת נמתחת מתוחה בזירה עם אותו חוט. קשרו רצועות בד, שרשראות, נוצות או פריטים מתאימים אחרים בתחתית הטבעת וחוט בחלקו העליון לתלייה.

רעיון נהדר למתנה

פחחות-תחרה-מפיות-פשוט-התעסקות-רעיון-לוכד תחפושות-תחרה-טבעות

מכיוון שלוכדי חלומות אלה מהירים וקלים להכנה, אתה יכול להשתמש ברעיון להתעסק עם מפיות תחרה אם אתה עדיין מחפש מתנה מתאימה למישהו. אתה יכול גם להשתמש בשאריות בד ותקבל קישוט זול במיוחד לבית שלך. גרסה נהדרת להתעסקות עם מפיות תחרה.

רץ שולחנות צבעוני

טינקר-תחרה-מפיות-רץ שולחן-רעיון-צבעוני-עיגולים-סרוגה

האם תרצה רץ שולחן מקורי המבליט את השולחן בצורה מיוחדת? לאחר מכן צור טלאים של מפיות תחרה שונות, אותן תוכל גם לצבוע שוב מראש. צור עיצוב גוון או בחר ניואנסים של צבע. עבור עבודות יד עם מפיות תחרה, אתה יכול לתפור את המפיות הבודדות יחד או להשתמש בדבק.

עיצוב ציורי קיר

מבוכי תחרה-אמנות-אמנות-קיר-לקשט-רעיון-צהוב-ירוק-קנבס

צבעו מפיות תחרה קטנות והדביקו אותן על כל קנבס ליצירת עיטורים מעניינים לקיר. רעיון זה למלאכת יד עם מפיות תחרה מושלם גם כמתנה וניתן להרחיבו בעזרת אותיות ומשאלות. אתם מוזמנים גם לבחור בד גדול יותר ולשלב כמה מפיות, כפי שנעשה עם תמונת השער שלנו.

חותמת עם דוגמת תחרה

טינקר-תחרה-מפיות-בול-עשה-עצמך-תחרה-מוטיב-רומנטי

ניתן לעצב נייר ובדים בנפרד אם משתמשים בחותמת. תאמינו או לא, אפשר להכין אותן עם מפיות תחרה. תצטרך גם מערוך ודבק. להלן ההוראות לעיצוב עם מפיות תחרה.

מפיות ומערוך

טינקר-תחרה-משטח-סרוגה-בצק-גליל-מוטיב-הדפס-נייר קיר

גליל הבצק מצופה דבק ולאחר מכן מכוסה בקצה המפית. קח את זה צעד אחר צעד. חשוב שגם המפית תיחתך בסוף כך ששני הקצוות לא יחפפו, אלא ייווצרו “מפרק” אחיד. לבסוף, מצפים את הגליל שוב בדבק טפט כדי לאטום הכל היטב ותוכל להתחיל להתעסק עם מפיות תחרה.

צור תבניות יפות

טינקר-תחרה-מפיות-בול עץ-בצק-גליל-מקל-קצה-חותמת

בעזרת גליל הבולים הזה אתה יכול עכשיו לקשט כל מיני דברים. כיום ניתן לעצב נייר עטיפה בנפרד, וכך גם קירות או אפילו רהיטים. התבנית זוכה גם למראה העלוב הפופולרי מכיוון שהצבע נראה שחוק. אפילו מתחילים יכולים לעשות עבודות יד עם מפיות תחרה ללא בעיות!

סינר תחרה

פחחות-תחרה-מפיות-סינר-תפירה-עקרת בית-אביזרים-מיחזור

כפי שצוין קודם לכן, אתה לא צריך ללכת בלי תחרה רק בגלל שאתה לא יכול לסרוג. ניתן להשתמש בכמה מפיות תחרה מוכנות למגוון רחב של מטרות, מכיוון שכבר יש להן מראה מאוד דקורטיבי. מה עם סינר כזה? כל עקרת בית תשמח מאוד מכך. עבור עבודות יד עם מפיות תחרה, המפיות פשוט נתפרות יחד, מה שאפילו מתחילים יכולים לעשות.

הכינו זרי דלתות עם מפיות תחרה

טינקר-תחרה-מפית-השראה-זר-עיצוב-תחרה-טבעת-להתלבש

זר הדלת הזה הוא גם רעיון פשוט מאוד. המפיות פשוט נעטפות סביב הזר ומודבקות או קשורות. שוב, אתה יכול להכין תחרה צבעונית. את הזר ניתן לקשט גם באלמנטים דקורטיביים אחרים שלא בהכרח חייבים להיות עשויים תחרה. התאם אותו לעונה או לפסטיבל הנוכחי כאשר אתה מכין אותו עם מפיות תחרה.