מרכזי-רעיון-שולחן-דקו-כפרי

הפרחים לקישוט בחתונות, כולל קישוטי השולחן, אינם החלק החשוב ביותר בהכנות לכולם. חלק מעדיפים את זה יותר פשוט ולא רוצים להקדיש להם יותר מדי תשומת לב. ואגרטל פשוט או אפילו צנצנת בנייה וכמה פרחים יפים בו יכולים באמת להשפיע נהדר. זה באמת לא לוקח הרבה זמן או מאמץ ליצור אחד מרשים קישוט שולחן DIY לעצב מפרחים. כמו כן, אין צורך להוציא הרבה כסף ולבחור פרחים אקזוטיים ויקרים במיוחד. עם קצת מוטיבציה ופרחים פשוטים אך יפים, תוכלו ליצור בקלות זרי פרחים משלכם לשולחנות מבלי לבזבז הרבה זמן וכסף כי אחד קישוט שולחן DIY חיבורו איננו מדע גבוה יותר ואינו מפחיד, להיפך. זה יכול להיות ממש כיף להתנסות. והאורחים שלך יאהבו אותך!

צור קישוט שולחן DIY מזר פרחים עם כלניות

DIY-שולחן-קישוט-רעיון-עיצוב

המדריך הבא עבור א קישוט שולחן DIY יעזור לך להרכיב זר כלניות נהדר שתוכל להשתמש בו גם לחתונה שלך. הפרחים פורחים בחודש מאי. אז אם החתונה שלכם מתקיימת בזמן הזה, תוכלו להזמין אותה בקלות.

מה שאתה צריך לקישוט השולחן DIY:

פרחוני-שולחן-קישוט-חתונה-מסיבת-דיי

 • פרחים לבחירתכם

  סוגים שונים של ורדים שימשו לזר המדגם; כַּלָנִית; ורנקול ורוד; לבן ראנקולוס; פימליה ורודה; מטאטא אמארנט ירוק ותלוי.

 • זוג מספריים לפרחים
 • קצף פרחוני
 • כלי לפרחים (במקרה זה קערה עם רגל)

ההוראות לקישוט שולחן ה- DIY:

חתונה-קישוט-כלנית-יפה-פרחים-זר

 1. הכינו את הפרחים שלכם להצמיד קישוט שולחן DIY לפני. הסר קוצים, עלים נמוכים וכל עלי כותרת שבורים. תחת מים פושרים וחמים חותכים 2.5 עד 5 ס”מ מהגבעולים בזווית של 45 מעלות. לאחר מכן חתכו את העלים התחתונים שעשויים לגעת במים בצנצנת שלכם. אחסן את הפרחים במקום קריר ויבש הרחק מאור שמש ישיר או טיוטות. השקו את הפרחים למשך ארבע עד שש שעות לפחות.
 2. חותכים את הקצף הפרחוני כך שיתאים למיכל של קישוט שולחן DIY מתאים. טובלים את הקצף בתערובת של מים ומאכל פרחים חתוכים. פשוט הכניסו את הקצף לדלי מים המכיל מזון לפרחים חתוכים. אל תדחוף את הקצף מתחת למים, תן לו לשקוע מעצמו. הקצף מוכן ברגע שהוא מתחת למים וכבר לא יוצאות ממנו בועות אוויר.
 3. עיצוב הצורה והבסיס של הזר עבור קישוט שולחן DIY, באמצעות הירוק המחייב. לשם כך, פשוט הכניסו את הגבעולים לקצף. שימו לב שהזווית שתבחרו לשם כך תקבע כיצד יעמוד הירוק העניבה. מטאטא קצבים הוא הבחירה המושלמת לכך. מכיוון שהוא יציב מספיק כדי לקבוע את הצורה ובמקביל מספיק נוזל ליצירת טכניקת וינטאג ‘.
 4. מוסיפים כזר לזר קישוט שולחן DIY להוסיף את האמרנט התלוי. השתמש באמרנט בהתחלה כדי לאפשר לאלמנטים התלויים לעבור דרך הפרחים העיקריים.
 5. ראשית, הוסף את הפרחים הגדולים יותר לשם כך קישוט שולחן DIY הוסיף. אלה אמורות להיות הוורדים עם הפריחה הגדולה יותר. תקע אותם בקצף ויהיה מספיק מקום לפרחים הבאים, כולל הכלניות והראנקולוס.
 6. אז עכשיו הגיע תורן של הכלניות והראנקולוס. אם אתה מעצב בעצמך זר, כדאי לבחור מראש פרח מרכזי גדול, פרחים משניים, חומרי מילוי וירוק כריכה. במקרה זה הפרחים העיקריים הם הוורדים, הכלנית והראנקולוס הם הפרחים הקטנים והמשניים, החצץ הוורוד הוא המילוי, והמטאטא של האמרנט והקצב הוא הירוק המחייב..
 7. הפרחים שישמשו כמילוי מגיעים בסוף. הם צריכים למלא את החסר הריק. השתמש בהם כדי למלא את כל האזורים החשופים, כמו גם את אלה המכילים יותר מדי ירוק או שבהם ניתן לראות את הקצף. תסתכל על הזר מכל הצדדים ובדוק שכיסית את כל האזורים. ברגע שאתה מרוצה מהצורה והגודל של הזר שלך, אתה עם זה קישוט שולחן DIY בוצע.

השלבים הדרושים 

אננום-קומפוזיציה-רעיון-שולחן-קישוט-דיי

קישוט לחתונה בצבע לבן

לבן-כתום-כלנית-קישוט-פרח-חתונה

עיטור שולחן עם פרחי אביב

לבן-כחול-כלנית-רעיון-קישוט שולחן-חתונה

 כלניות לבנות

לבן-כלנית-חתונה-קישוט-רעיון-עשה זאת בעצמך

 למסיבות הקיץ

שיק-שולחן-קישוט-כלנית-כתום-ורדים

 רעיון עדין 

אביב-פרחים-לבן-צהוב-כלנית-חתונה

מרכזי בצבע לבן

ברוקלין-עיצוב-כלנית-רעיון-לבן-חתונה

 רעיון טוב  

כלנית-לבן-שיק-עיצוב-כלה-קישוט

 כלניות – חתונה

כלנית-השראה-בסגנון חתונה-קולאז'-רעיון

 קישוט נחמד

כלנית-אביב-פרח-קישוט-שולחן-רעיון