הכינו בעצמכם שקיות ריחניות בעצמכם-ברים-נעליים

אם אתה אוהב את זה כאשר הבית שלך מריח ניחוחות נעימים, אתה יכול להשתמש בניחוחות טבעיים להפליא במקום הגרסאות הכימיות. שקיות הריח הקטנות הן פרקטיות ומהירות להכנה כחלופה לפוטפורי, שבעזרתן ניתן להריח כל אזור בדירה, כולל הארון או אפילו הנעליים. אם הריח בבית שלך לא מספיק לך, הכנס גם כמה מהתיקים הקטנים לרכב שלך. אבל איך מכינים שקיות ריחניות ובמה ממלאים שקיות ריחניות? תוכלו לגלות זאת במאמר של היום. כי אתה יכול בקלות רבה הכינו שקיות ריחניות בעצמכם!

הכינו בעצמכם שקיות ריחניות – איזה סוג של שקיות?

הכינו שקיות ריחניות משלכם-שקיות מלאכה-עשבי תיבול מיובשים

באופן עקרוני, לא משנה באיזה סוג תיק או שקיות אתה משתמש. חשוב שהבד שאתה משתמש בו יהיה חדיר אוויר כך שהריח יוכל לזרום החוצה ללא בעיות והצמחים יכולים לנשום. אחרת, אם המלית לחה, היא עלולה להתחיל להיווצר. אם אתה מכין את השק עם הריח בעצמך, אתה יכול להשתמש בשקיות מוכנות לקשירה או לתפור כמה בעצמך. התפירה במקרה זה היא פשוטה מאוד וניתן לשלוט בה אפילו על ידי מתחילים.

הכינו ומלאו שקיות ריחניות משלכם

הכינו שקית טקסטיל-טינקר-לבנדר-תערובת ריחנית משלכם

מגוון רחב של עשבי תיבול ופרחים ריחניים מתאימים למילוי והכנת שקיות ריחניות בעצמכם. לבנדר פופולרי במיוחד למילוי שקיות ריחניות. עבור שקיות ריחניות עם לבנדר, אך גם לכל שאר עשבי התיבול, יש לייבש את המלית זמן רב מראש. ניתן לעצב את תערובת הריח לשקיות ריחניות בנפרד, תלוי מה אתה אוהב או אילו יתרונות השקית צריכה להביא לך. אם אתם תוהים כמה גרם לבנדר דרושים לשקית, כדאי שתדעו שאין כללים לכך. זה תלוי בעוצמת הניחוח הרצוי ובגודל השקית.

הכינו בעצמכם שקיות ריחניות – רעיונות

שקיות ניחוח-הכינו בעצמכם עלי ורדים-הוראות-קלות

שקיות בניחוח ורדים עם עלי ורדים היא גרסה נוספת. אם תרצה להכין שקיות בעלות ריח צמחים בעצמך, תוכל להשתמש בכאלו בעלות השפעה מרגיעה או אפילו מרפאת. לכן, לעתים קרובות הם מונחים במיטה (למשל מתחת לכרית). יש לנו רשימה קצרה של כמה עשבי תיבול ותיאור למה הם משמשים.

אניס מסייע נגד סיוטים, אך יש להשתמש בו בחסכון בשק הריח

– ה צִפּוֹרנֵי הַחָתוּל מבטיח שינה שלווה ושקטה

נפית החתולים משמש גם לשיפור השינה ומתאים במיוחד לילדים ולתינוקות

– ה טיפים של עלי ארז מגרש חלומות רעים אם אתה מכין איתם שקיות ריחניות משלך

פרחי קמומיל להירגע ולשפר את השינה בו זמנית

לִקְפּוֹץ בעלי השפעה מרפאת וגם מבטיחים שינה שלווה

פרחי יסמין מיובשים ומעוררים חלומות רומנטיים, במיוחד אצל נשים

פרחי לבנדר להפחית מתח, להירגע ולהירגע. לכן, כריות שלמות מתמלאות לרוב בלבנדר

– ה לימון ידוע כמפחית חרדה ומסייע בהקלה על נדודי שינה, כאבי ראש והפחתת מתח

– של ה סמל בעל אפקט הגנה

– ה מוליין מגן מפני סיוטים

עלי כותרת של ורד להוסיף מחשבות אוהבות ושלוות לחלומות

רוזמרין מגרש חלומות רעים, אך יש להשתמש בו במשורה מכיוון שיש לו ריח חזק מאוד

מלא בקריסטלים

הכינו שקיות ריחניות משלכם טיפול בארומה צהובה

על מנת לשפר את ההשפעה של עשבי התיבול עוד יותר, תוכלו לשלב אותם גם עם קריסטלים אם תכינו שקיות ריחניות משלכם. קוורץ פופולרי מאוד. אבל אמטיסט, קוורץ ורדים או לפידוליט מתאימים גם הם. עדיף ליצור תערובת שעוזרת נגד רגשות שליליים שונים ולישון עם התיק. עם זאת, אם אתה רק רוצה שזה ישמש מקור לניחוח נעים, אתה יכול לחלק את הכריות והתיקים באזורים אחרים.

איך אני מכין שקיות ריחניות?

עשה זאת בעצמך-עשה-בעצמך-פשתן-תפור-פשוט-כפרי

אתה יכול לעצב שקי פשתן בניחוח אם אתה רוצה להשיג כשרון קצת כפרי. זה גם די קל לעבוד עם פשתן. בעזרת דוגמה זו תוכלו גם להכין את שקיות הריח הראשונות שלכם לבנדר בעצמכם. ראשית, קבל את הבד, כל עשבי התיבול או עלי הכותרת, מספריים, מחט וחוט או מכונת תפירה.

תפרו שקיות ריחניות בעצמכם

שקיות ריחניות עשה זאת בעצמך-חומרים-מלבן-מספריים

לכל שקית אתה צריך שתי חתיכות שוות של הבד שנבחר (במקרה זה פשתן). אתה בוחר את הצורה בעצמך.שקית הריח יכולה להיות מלבנית, עגולה או אפילו בצורת לב. עבור האחרונים יש לנו הוראות להלן. חתכו מראש את פיסות הבד לפי מספר השקיות שתרצו להכין כך שהכל יהיה מוכן. אז אתה יכול להכין את השקיות בעצמך.

איך אני תופרת שקיות ריחניות?

עשה זאת בעצמך-עשה-בעצמך-חומר-שק-חומר-לבנדר-מילוי פרחים

הניחו שתי חתיכות פשתן אחת על השנייה והתחילו לתפור את הקצוות יחדיו. אתה יכול לעשות זאת ביד או במכונת תפירה כדי לסיים מהר יותר. אם אתה מבצע את השלב הזה עבור השק הריחני בעצמך, אל תשכח להשאיר פתח פנוי למילוי השקית בתערובת הניחוח. לאחר שתעשה זאת, סגור את הפתח הזה ושקית הכנה מוכנה.

השתמש במטפחות טישו

עשה זאת בעצמך-עשה-בעצמך-לבנדר-מיובש-תפירה

אתם מוזמנים להכין את השקיות הריחניות בעצמכם באמצעות חומרים שכבר יש לכם בבית. מטפחות בד מתאימות למשל. אם אתה תופר את שתי פיסות הבד (במקרה זה מטפחות) יחד, תוכל לתקן אותן יחד בעזרת סיכות ולאבטח אותן כך שלא יחליקו בזמן התפירה.

עשבי תיבול מיובשים לשקיות ריחניות

עשה זאת בעצמך-עשה-בעצמך-יבש-שקיות ריח-בד-מטפחת-בד

המשך שוב כמו עם שקית המצעים. בעזרת מטפחות תוכלו להכין שקיות ריחניות גדולות יותר בעצמכם ולחסוך את הצעד בו עליכם לחתוך את החלקים במידה. לכן, אתה יכול גם ליצור תערובת גדולה יותר. ניתן לשלב גם עשבי תיבול עם פרחים מיובשים לשקיות ריחניות.

שקית ריח בצורת לב DIY

שקיות ריחניות עשה זאת בעצמך-הוראות תפירה

אם תרצה להכין בעצמך שקית ריחנית יפה שמעוצבת כמו לב, פעל על פי ההנחיות הבאות. אתה יכול להשתמש בשאריות בד וליצור עיצוב טלאים כזה. מרכיבים כמה חתיכות שתרצו כדי למצוא את השילוב המושלם. כאשר אתה מרוצה ממנו, תפור את הבדים יחד. לאחר מכן הנח פיסת בד שנייה מתחת, שתיצור את החלק האחורי.

הכנת שבלונה

עשה זאת בעצמך-עשה-זאת-בעצמך-גזור-תפר-תבנית-מתנת לב

כדי שגם הלב יהיה אחיד, עדיף להכין תבנית לפני שאתם מכינים את השק עם ריח בעצמכם. השתמש בנייר או קרטון יציב וצייר את הלב על הבד. תפרו את שני הבדים יחד לאורך קו זה. אל תשכח את הפתח שדרכו אתה ממלא את השקית ואחר כך אתה סוגר. פשוט חתכו את הבד העודף במספריים.

הוראות יצירה של שקיות ריחניות

שקיות ריחניות עשה זאת בעצמך-עשה פירמידות-תליונים

גם התיקים הקטנים האלה בצורת פירמידה מקוריים מאוד. גם הם נעשים קלים מכפי שזה נראה. שקיות ריחניות מתאימות כמתנה לכל אירוע ורק צריך להתאים אותן. לדוגמה, אם אתה רוצה להכין שקית ריחנית משלך לחג המולד, הוסף לשקית קינמון וקליפת תפוז מיובשת. שקיות הריח לחג המולד אמורות ליצור אווירה של חג המולד עם הארומה שלהן.

בד תואם

עשה זאת בעצמך-עשה בעצמך-בד-עשה זאת בעצמך-הוראות-חג המולד

בהתאם לאירוע, יש כמובן לבחור גם את הבד. גם הצבעים וגם המוטיבים יוצרים את מצב הרוח הנכון. לאחר שמצאתם משהו מתאים, חתכו אותו לצורה מלבנית כזו. לאחר מכן קח חתיכת חוט, צור לולאה בקצה אחד והנח אותה במרכז פיסת הבד. זהו השלב הראשון לקראת הכנת שקיות ריחניות משלכם. בצורה זו תקבלו שקיות ריחניות בצורת תליונים

מקפלים את הבד

שקיות מבושמות עשה זאת בעצמך-חומרים טבעיים-מתחילים-מתעסקים-מכונת תפירה

לאחר מכן מקפלים את המלבן לשניים, כך שנוצר ריבוע. המחרוזת נמצאת כעת באחד הצדדים. המוטיבים שעתידים לעטר את החוץ הם בתחילה מבפנים. הבד יהפוך מאוחר יותר כלפי חוץ. כאמצעי זהירות, תוכל לאבטח שוב את הקצוות בעזרת סיכות לפני השלב הבא. הבא הוא תפירה.

אומנות לבית יפה

עשה זאת בעצמך-עשה-זאת-בעצמך-ריבוע-שולי-תפירה-קישוט

עכשיו תפור את הקצוות יחד. משאירים צד אחד פתוח למילוי. אז אתה יכול גם להכין את תערובת הניחוחות שלך. מתכון מצוין לשקיות ריחניות הוא תערובת של לבנדר, אקליפטוס, מזור לימון, מנטה וקמומיל. עם זאת, אינך צריך להשתמש בכל הניחוחות. אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות לבנדר, גרניום ושמן אתרי לימון להעצמת הניחוח כשאתה מכין את השק בעצמך.

סיים את המכפלת

שקיות ריחניות עשה זאת בעצמך-ברזל-ברזל-הוראות-חיקוי

לפני מילוי השקית יש לקחת מגהץ ולקפל את הקצוות פנימה כפי שמוצג. מכיוון שהבד אינו מתקפל בקלות, חום המגהץ יעשה עבודה מצוינת לעזור לך בכך. כפי שאתה יכול לראות, אתה צריך כלים ביתיים רק אם אתה מכין את השקית בעצמך. הילדים שלכם יותר ממוזמנים לעזור לכם בעבודות יד. אבל כדאי שתעשה תפירה וגיהוץ.

מעצבים את השקית

עשה זאת בעצמך-עשה-בעצמך-שקיפול-שקיות עצות

כעת שקית הריח מעוצבת. הצד הפתוח נתפר יחד בכיוון ההפוך של הצד הנגדי. תתחיל לתפור שוב. הגיעה העת כאשר אתה משאיר את הפתח הקטן פנוי למילוי. הופכים את הפירמידה כלפי חוץ וממלאים אותה בתערובת הניחוח. משפך הוא גם כלי נהדר. אתה שם את זה בפתיחה.

השלימו את הפירמידה

שקיות ריחניות עשה זאת בעצמך-עשה זאת בעצמך בניחוח מילוי לבנדר

לאחר שמילאתם את השקית במספיק עשבי תיבול או עלי כותרת, כל שעליכם לעשות הוא לסגור את החור. בעוד שבעבר תוכל גם להשתמש במכונת התפירה, שלב זה צריך להיעשות ביד. אתם מוזמנים לעבוד בוולקרו, כך שתוכלו לפתוח את התיק שוב במידת הצורך ולמלא אותו בתערובת ניחוחות טרייה..

הכינו שקית ריח אישית בהתאמה אישית

עשה זאת בעצמך-עשה-בעצמך-פירמידה-צור-תן-אהבה-תן

אם השקית מיועדת למתנה או לאירוע מיוחד, תוכל להתאים אותה אישית על ידי רקמתה. בעזרת חוט חוט צמר ניתן לשלב כל מילה ואותיות ובדרך זו לתת למקבל פינוק מיוחד. תנו לדמיון להשתולל כשאתם מכינים שקיות ריחניות משלכם.

אם אתה רוצה להיות מוקף בריחות האהובים עליך, אתה יכול להכין שקיות ריחניות בעצמך במהירות ובקלות, אפילו ללא בד או תפירה. בטוח שיהיו לך מסנני קפה בבית. מה דעתך על שימוש במסנני קפה לריסוס ריחות נעימים? קודם חתכו את המסנן בחלקו העליון והקפל הבולט, אם אתם מוצאים אותו מעצבן. עכשיו אתה יכול לבחור את כיוון הניחוח ולערבב עשבי תיבול ותבלינים שונים. הווריאציות האפשריות הן כמעט אינסופיות. קורנית, עלי ורדים, לימון או לבנדר, היו להוטים להתנסות וליצור ניחוח אישי משלכם. לאחר מכן שמים במסנן הקפה חלקים שווים של עשבי תיבול ואבקת אפייה וקושרים אותו עם סרט מתנה.

האם אתה אוהב את הריח העדין והנפלא של לילך? לאחר מכן תוכל ליצור בעצמך את תערובת הניחוחות ולהעלות לעצמך חדר או ניחוח ייחודי של ארון, כך שתוכל ליהנות מהניחוח המרענן לאורך זמן. בחר סוגים שונים של לילך והסר את הפרחים מהגבעול. לאחר מכן הניחו אותם על מטלית לייבוש על אדן החלון. בזמן שפריחת הלילך תתייבש, אפשר להכין את השקיות הריחניות. זה תלוי בך אם תכין שקית בד, תפור שקית אורגנזה משובחת או אולי סרוגה. שקיות הריח הסרוגות נותנות לריח לעבור ונראות פשוט נהדרות. לשם כך, סרוגים שתי חתיכות באותו גודל שתופרות יחד בסוף. לחלופין, אפשר להכין נתח מוארך. פשוט מקפלים אותו ותופרים אותו בצדדים. אתה יכול להשתמש בסרט מתנה או חוט כדי לקשור אותו. אם לילך כבר התייבש, אתה יכול למלא את השקית ולקשור אותו. לשקיות מבושם מבד אפשר לטחון את הפרחים במכתש.

בהתאם לעונה, ניתן ליצור תערובות צמחים שונות המתאימות לאירוע מסוים. בחורף תוכלו להכין שקיות ריחניות בניחוח חג מולד נחמד כמתנה קטנה ולפנק את יקיריכם. לתערובת ניחוח החורף אתה צריך, למשל, טריזים תפוחים מיובשים וחתוכים, קינמון, חמוציות מיובשות, אגוז מוסקט חתוך למספר חתיכות, פלפל אנגלי וציפורן. מערבבים היטב את כל החומרים וממלאים בהם את השקיות הקטנות.

אם החלטתם על שקית אורגנזה לבנה או שקופה, תוכלו גם לצבוע את תערובת עשבי התיבול והפרחים לפי טעמכם והעדפותיכם. אם אתה אוהב את הגוונים האדומים והורודים, אתה יכול להשתמש בפרחים של הידראנגאה, לבנדר ורוד, פוקסיות או ניצני ורדים. אתה יכול לקבל תערובת ריח צהוב ממעטפת הגברת, גלדיול צהוב ופרחי ציפורן חתול, למשל. תערובת כחולה או סגולה נובעת מלבנדר, הידראנגאה ודלפיניום. לתערובת ירוקה אפשר להשתמש למשל מנטה, מרווה ורוזמרין. לשושנים לבנות, למרגריטים ולגזר בר, למשל, יש פרחים לבנים. אם תבחרו פרחים ועלים שאין להם ריח עז, תוכלו להעצים את הריח בעזרת כמה טיפות של שמן ריחני. אתה יכול לבחור את השמנים האתריים לפי טעמך. לבנדר, גרניום, ורדים, מחטי ארז או אורן מריחים נעים מאוד. כדי לתקן את הריח, אתה יכול לקחת אבקת שורש סגול מבית המרקחת.

אם אתם אוהבים את ריח הוורדים הבלתי מעורער, תוכלו להכין תערובת של עלי ורדים מיובשים, פרחי לבנדר, מחטי רוזמרין, עלי דפנה כתושים, אגוז מוסקט, קינמון ושורש אוריס טחון להגדרה. מערבבים את החומרים המיובשים בכלי אטום ומוסיפים 2-3 טיפות שמן ורדים. אוטמים את המיכל ונותנים לתערובת לספוג. מנערים מדי פעם את הצנצנת.

אם אתם רוצים להכין שקיות ריחניות משלכם התורמות להרפיה, פריחת הלבנדר, פריחת התפוזים, מזור לימון, פריחת הקמומיל, פריחת השומר ופריחת הכשות מתאימים מאוד. אם אתה רוצה ניחוח חדר בחדר העבודה שלך שמגדיל את יכולת הריכוז שלך, אתה יכול להכין שקית ריחנית עם מנטה, לבנדר, טימין, בזיליקום, מזור לימון, רוזמרין ולימון ורבנה..