אם תתעסק בנייר באופן קבוע, הודות לרעיונות של היום להתעסק עם פיסות נייר, תהיה לך סיבה לאסוף מעליו את שאריות הנייר. אתה יכול להשתמש בשאריות כדי ליצור דברים מעניינים ומהנים. אז הוציאו את הנייר, המספריים והדבק והתחילו מיד! בין אם רק אחר צהריים של עבודות יד ובין אם כדי להכין מתנות לסבתא וסבא, לאמא ואבא או לאנשים יקרים אחרים – קטעים שימושיים למטרות רבות.

טינקר כוכבים עם שאריות נייר כקישוט קיר או חלון

הכינו מתנות עם שאריות נייר - כוכב תלת מימד עם קונפטי צבעוני וקשת

 • פיסות נייר צבעוניות
 • כל שקופית
 • דֶבֶק
 • מחרוזת לתלייה
 • סֶרֶט
 • מַשׁפֵּך
 • תבנית לכוכב

לתפור כוכב מנייר כסף ולמלא אותו בקטעים

הדפיסו כל תבנית לכוכב, הניחו אותה מתחת לנייר הכסף ועקבו אחר המתאר. מניחים מעל את נייר הכסף השני ותופרים את קווי המתאר של הכוכב יחד. אל תשכח להשאיר פתח קטן שדרכו תוכל להשתמש אחר כך במשפך כדי לשפוך לתוכו שאריות נייר. לאחר שתפרת את הכוכב, תוכל לחתוך אותו ולמלא אותו. במידת הצורך, אתה יכול לדחוף את הקטעים דרך המשפך בעזרת עט.

הכינו כוכב עם שאריות נייר ונייר כסף - קישוט צבעוני לניתוק

לאחר מכן תוכל לתפור את הפתח או לאטום אותו בעזרת דבק. כדאי לעבוד גם בחוט לתלייה. לאחר מכן הדביקו קשת נוספת וסיימתם. אתה יכול להכין כוכב כזה בכל צבע עם שאריות נייר ולעצב אותו כך שיתאים לאביב, חג המולד או בהרמוניה עם שאר עיצוב הבית.

עבודות יד עם שאריות נייר – לקשט את הכוכב בנייר טישו

עבודות יד עם שאריות נייר וילדים - עיצוב כוכבים צבעוניים או דמויות אחרות

האם אתה מחפש רעיונות למלאכת יד עם ילדים שתוכל לתת, כוכב ססגוני כזה הוא נהדר. כל מה שאתה צריך בשביל הרעיון הזה לעשות עבודות יד עם שאריות נייר הוא שאריות, כל כוכב מתכת או כל חומר אחר ודבק מפיות. מברישים את הכוכב בנדיבות בדבק ואז יוצקים מעליו את הקטעים.

יוצרים כוכב עם שאריות נייר - מורחים את כוכב המתכת בדבק ומפזרים קונפטי

לחץ עליו בעדינות ותן לדבק להתייבש מעט. לאחר מכן הניחו שכבה נוספת של דבק על מנת לאטום את הקטעים. ברגע שגם השכבה הזו התייבשה, העיטור היפה שלך מוכן. כמובן שניתן גם לקשט כל צורה אחרת בצורה זו. מה דעתכם למשל על לב המתאים ליום האם הקרוב? הנייר יכול גם להשתנות. בנוסף לנייר טישו מתאימים גם נייר רגיל, קרפ ונייר.

עשה קשתות עם ילדים קטנים

קולאז 'קשת נהדר לילדים עשוי מחומרים שונים

אתה יכול לא רק להתעסק עם שאריות נייר, אלא גם עם חומרים אחרים שנותרו מפרויקטים אחרים של עבודת יד (למשל גומי קצף, קרטון, לבד, נייר גלי וכו ‘). ואם אתם מחפשים רעיונות למלאכת פעוטות, הקשת הזו אולי בדיוק בשבילכם. אתה צריך:

 • קטעים במספר צבעים (צבעי קשת)
 • קַרטוֹן
 • עִפָּרוֹן
 • מספריים או אפילו סכין מלאכה טובה יותר (רק למבוגרים!)
 • דֶבֶק

הכינו בעצמכם קשתות על קרטון עם קטעי נייר, לבד וקרטון

ציירו קשת עם פסים על הקרטון וחתכו אותה בעזרת סכין. כעת הילד יכול להדביק את הקטעים על פסי הקשת השונים. אם מכינים את שאריות הנייר במיוחד לפרויקט, ניתן גם לחתוך דמויות גיאומטריות מסוימות אותן תוכלו לתרגל עם הילד (משולשים, ריבועים, ריבועים וכו ‘). זהו רעיון מצוין, במיוחד אם פרויקט העיצוב מיועד לפעוטות.

הכינו תמונה מתוך שאריות נייר

תמונות טינקר עם פיסות נייר לילדים - הצעות פשוטות לחיקוי

תמונות העשויות פיסות נייר פופולריות מאוד כאשר עושים עבודות יד עם שאריות נייר. אם מוטיבים מסוימים מעוצבים או ערבוביה פשוטה של ​​נייר צבעוני לא משנה. לכן רעיונות כאלה נהדרים גם בעבודות יד עם ילדים בני שנתיים. הכינו את הקטעים וגיליון נייר או קרטון והילדים יכולים להיות יצירתיים ולהדביק אותם כרצונם. מה דעתכם על עץ, למשל, שאת גזעו אתם מציירים ועל כתר שאתם יוצרים מקטעים?

עֵצָה: ילדים קטנים עדיין לא יכולים להתמודד עם דבק, כך שאפשר פשוט להניח פיסת סרט דבק על השולחן, שעליו הילד מפיץ את החלקים. לצורך כך ניתן לחבר את הסרט גם לקיר או לחלון.

תמונות פסיפס כרעיונות יצירה לילדים

הכינו קולאז סתיו עם קטעים ועלי נייר

אתה צריך פיסת קרטון ואופציה כל מוטיבים עשויים נייר. בדוגמה, תמונת סתיו עם עלים נעשתה מנייר, אך ניתן כמובן גם להמציא נושא משלך. הדביקו את המוטיבים לקרטון וחתכו עוד נייר כך שתקבלו קטעים. כדי לעשות עבודות יד עם שאריות נייר, פשוט הפץ אותם סביב המוטיבים כך שתיווצר תבנית פסיפס מעניינת.

קולאז ‘מקטעים

הדבקת קולאז'ים עם פעוטות וילדי בית ספר

ילדים מבוגרים ומבוגרים יכולים להשתמש בחתיכות נייר לקולאז ‘שאמור להיראות קצת יותר מסודר. פיסות כאלה של תמונות מנייר מהוות בסיס מצוין לכרטיסי ברכה גדולים יותר או לקישוטי קיר שניתן לתת. ניתן גם לשלב את הנייר עם פיסות בד וחומרים אחרים. ואז גם התמונה הופכת למעניינת מאוד במרקם שלה.

השתמש בנייר סקראפ עבור קולאז'ים מקטעים

עץ גיאומטרי

הכנת עבודות יד עם ילדים מנייר - עץ מופשט מקטעים

הכינו קולאז ‘גיאומטרי עם שאריות נייר

קולאז 'יצירתי ומודרני עשוי פיסות נייר

מה דעתך על הרעיון הנהדר הזה להתעסק עם פיסות נייר לקולאז ‘? הקטעים נחתכים גיאומטרית בדוגמה (מלבנים, ריבועים ומעגלים), אך כמובן שכל מיני צורות מתאימות למטרה זו. לאחר מכן חתכו חלון מנייר לבן. חבר את הקטעים כרצונך: זה לצד זה, זה על זה, חופפים, ישרים, בזווית – הכל מותר.

הוראות לקולאז 'לילדים ולמבוגרים

אתה מדביק את האלמנטים הבודדים לבסיס (למשל דף נייר צבעוני או בד). לבסוף הדבק את הנייר הלבן עם החלון על הקולאז ‘. אם אתה עושה כמה קולאז’ים כאלה, אתה יכול להרכיב אותם כדי ליצור תמונה גדולה, כמו בדוגמה. התוצאה היא קישוט קיר מודרני ועליז.

עבודות יד לילדים – הכינו נייר מקטעים

הכינו נייר עם שאריות נייר כרעיון למיחזור - שלבו פרחים בנייר

אתה יכול לאסוף את כל הפתקים שלך, מכתבים, עיתונים, רשימות קניות, רישומים ישנים וכדומה במקום לזרוק אותם ולייצר נייר חדש. הרעיון הזה להתעסק עם שאריות נייר הוא בר קיימא, מהנה, והנייר החדש די יפה להסתכל עליו, במיוחד אם מוסיפים לו דברים שונים. למה אנו מתכוונים בכך וכיצד מייצרים נייר בדיוק, אנו מסבירים כעת:

 • מסגרות תמונה בגודל שאתה רוצה שנייר ה- DIY יהיה
 • מסכי יתושים ממתכת
 • ציפורניים קצרות
 • נייר ישן, חתוך לקטעים או נקרע
 • מעבד מזון
 • קערה או אמבט, לפחות 30 על 40 ס”מ
 • מגבות צמר, לפחות 30 על 40 ס”מ
 • מערוך

יצירה בעזרת שאריות נייר – הוראות

עיסו נייר ופרסו אותו על מסננת ליצירת נייר DIY

השתמש במסגרת התמונה והרשת לבניית מסננת. לשם כך, פשוט מסמר את מסך הזבוב למסגרת. אתה יכול גם לבנות את המסגרת בעצמך מרצועות עץ וחתיכות זווית. שמים את שאריות הנייר והמים במעבד מזון ועובדים אותם לעיסה שמנת. שמים את הדייסה הזו באמבטיה ושופכים מספיק מים כדי להפוך אותה לעקביות של החלב.

כעת טובלים את המסגרת עם הרשת אנכית לתוך האמבט. כאשר אתה שקוע, סובב את המסגרת לרוחב, כך שהסורג סוף סוף יצביע כלפי מעלה. המטרה היא להשתמש ברשת כדי לספוג את סיבי הנייר מהמים (לחלופין, ניתן גם להפיץ את המסה ממעבד המזון ישירות על הרשת). הניחו את המסגרת בשולי האמבט כדי לאפשר למים להתנקז. הניחו בד לא ארוג על מחצלת. קח את הרשת עם העיסה והעיף אותה במהירות על הבד הלא ארוג כדי להעביר את העיסה על הבד. זה צריך להיעשות במהירות כדי שהעיסה לא תברח.

יצירה בת קיימא בעזרת שאריות נייר וייצור נייר משלך - הוראות פשוטות

הסר בזהירות את המסגרת והנח מטלית צמר נוספת על הנייר הלח עדיין. כעת גלגלו את המערוך על הבד. בדרך זו, המים הנותרים נלחצים מהנייר ונספגים בבד. הסר את בד הצמר העליון ותלה את הבד השני, שעליו הנייר עדיין מונח, לייבוש. אז הניחו לנייר להתייבש לזמן מה, ולאחר מכן תוכלו להסיר אותו מהבד ולתת לו להתייבש לחלוטין על משטח שטוח. חזור על שלבים אלה עד שהעיסה הופכת דקה מדי.

טיפים & טריקים לנייר הביתי

ניתן לזרוע נייר תוצרת בית והוא רעיון מתנה מצוין

 • קל יותר לכתוב על הנייר מאוחר יותר אם מגהצים אותו לאחר שהתייבש.
 • ניתן לצבוע נייר במים ובצבעי מאכל.
 • אפשר להוסיף לדייסה זרעי פרחים או תבלין, וזה רעיון מצוין לכרטיסי מתנה. לאחר מכן ניתן להכניס פיסת נייר ישירות לאדמת העציצים, שם הזרעים יכולים לנבוט.
 • פרחים וחלקים אחרים של צמחים הופכים את הנייר ליפה עוד יותר.
 • מערבבים עיסת קפה או תבלינים לתוך העיסה.
 • הנייר הופך ליעיל במיוחד עם נצנצים.
 • ניתן לחתוך את הנייר ישירות ולהשתמש בו, למשל, כסימניה, כתווית ופריטים אחרים.

זר סימפטי עשוי מקטעים לעבודת יד עם ילדים

רעיונות לעיצוב עם שאריות נייר לזר זר

רעיון כל כך פשוט, שכנראה לא היה מעלה כל כך מהר: הקטעים בצורות ובגדלים השונים שלהם יכולים להפוך לזר יפהפה שיכול לשמש לא רק כקישוט במסיבות, אלא גם בחיי היום יום בחדר הילדים. ישנן שתי דרכים לייצר את הזר: או שאתה פשוט מדביק את הקטעים לחוט או שאתה אפילו תופר אותם יחד. ללא ספק, שתי הגרסאות מאוד חביבות!

השתמש בצורות גיאומטריות או א -סימטריות עבור זרי נייר

למרות שהזרים עם החלקים הא -סימטריים נראים מקוריים מאוד, אפשר כמובן להשתמש גם בסימטריות. עיגולים, ריבועים, מלבנים וריבועים אחרים הם רק כמה מהאפשרויות. זהו פרויקט יצירת נייר הגרוטאות שלך ואתה יכול לעשות איתו מה שאתה רוצה!

הכינו קונפטי בעזרת שאריות נייר

עיבוד קטעים לקונפטי בעזרת אגרוף חור או אגרוף למוטיבים שונים

קונפטי מורכב בדרך כלל מעיגולי נייר קטנים, אך אין זה אומר שאי אפשר להכין חלק מהנייר שנותר. פשוט קוצץ אותו לחתיכות קטנטנות או השתמש באגרוף חור כפי שהיית עושה אחרת אם אתה מתעקש על הצורה העגולה. ניתן להשתמש בכל אגרוף אחר ליצירת כוכבים, פתיתי שלג, משולשים וצורות רבות אחרות, למשל.

הטרנד החדש לקישוטי מסיבות נהדרים: בלונים מלאים עם קונפטי, נצנצים ועוד.

הכינו קישוטי קרנבל יצירתיים בכוס בצבעים עזים – רעיונות מצוינים לחיקוי

רעיונות מעולים על מה לשים על ביצי פסחא והוראות לעשות זאת בעצמך

לאחר מכן תוכל להשתמש בקונפטי להכין דברים גדולים אחרים בעצמך, כולל פצצת קונפטי, אגרטלים יפים או צלחות דקורטיביות במילוי קונפטי, סימניות למינציה מלאות בקונפטי או כוסות מסיבה המכוסות בשאריות נייר. תהיה יצירתי!

השתמש באגרופי לב להכנת קונפטי מחתיכות נייר

לקשט מתנות ופריטים למסיבה

לקשט אריזות מתנה וכוסות מסיבה עם קטעים

קטעים צבעוניים לסימניות וקערות דקורטיביות

השתמש בקטעים וקונפטי לקישוט קערות ולסימניות למינציה