פרחי נייר טינקר עם ילדים רעיונות מתעסקים -הוראות התעסקות-נייר טישו-נייר בנייה

בזמן לאביב, יש לנו רעיון מלאכה נהדר עבורך ועבור ילדיך. הם פרחי נייר יפים שניתן להכין מסוגי נייר שונים כגון נייר קרפ, נייר בנייה או נייר טישו. ומכיוון שיש אינסוף גרסאות לפרחי נייר, ריכזנו עבורכם מבחר הוראות עבודת יד שתוכלו להשתמש בהן אם תרצו לעשות עבודות יד עם ילדים. אל ה הכנת פרחי נייר עם ילדים ישנם רעיונות יצירה לילדים גדולים וקטנים כך שיש לך בחירה חופשית. קשט את הבית שלך בפרחי נייר תוצרת בית!

הכנת פרחי נייר עם ילדים – הוראות לפרח עם צלחת נייר

פרחי נייר טינקר עם ילדים עבודת יד אביבית-צלחות נייר-רצועות נייר-חמניות-דבק-תמונות

אתה יכול להכין חמנייה כזו בקלות רבה עם נייר. אתה גם צריך צלחת נייר שאתה מצייר בצהוב. שוב צובעים דף נייר בצבע אדום וכתום. לאחר שהצבע התייבש, תוכלו להכין את הילדים מנייר הפרחים. חותכים רצועות נייר שאתה מדביק בחלק האחורי של הצלחת. לאחר מכן חותכים את הגבעולים והעלים, מדביקים הכל על גיליון אחד וסיימתם!

הכנת פרחי נייר עם ילדים – רעיונות ממשפכים

פרחי נייר טינקר עם ילדים משפך-רעיון-קישוט-קיר-פרחים-צבעוניים

אם אתה רוצה לקשט קירות או משטחים אחרים בפרחי נייר, אתה יכול גם להכין פרחים אלה. למרות שהם נראים מסובכים במבט ראשון, הם מהירים וקלים יותר להכנה ממה שאתה חושב. אתה צריך נייר מלאכה בכל צבע אם אתה מכין את פרחי הנייר עם ילדים.

הפוך פרחים מנייר בנייה

פרחי נייר טינקר עם הוראות ילדים-צהוב-בניית נייר-משפך-דבק חם

קודם חותכים עיגול בכל גודל מקרטון. זה מהווה את הבסיס. לאחר מכן אתה צריך משפכים עשויים מהנייר הצבעוני, ולאחר מכן אתה מדביק על עיגול הקרטון בעיגול, כפי שמוצג. מספר השורות תלוי בגודל הפרח שתרצו להכין. אל תהסס להשתמש בגוונים שונים של צבע בעת הכנת פרחי נייר אלה עם ילדים.

פרח טינקר עם ילדים

הכינו פרחי נייר עם ילדים פשוט עשו-ורדים-פורחים-עשו-בעצמכם-רצועות נייר-ספירלה

גם כאן תוכלו לראות הוראות פשוטות בעבודת יד שבעזרתן תוכלו להכין עלי ורדים מנייר. פשוט גזור עיגול מכל נייר כשאתה מכין את פרחי הנייר עם ילדים. לאחר מכן התחל לחתוך לתוך העיגול בצורה ספירלית מבחוץ. לבסוף, רק צריך לגלגל את הרצועה ולהתחיל מחדש מבחוץ.

עיטורי אביב טינקר

פרחי נייר טינקר עם ילדים צבעוני-אביב-פרחים-דלי נייר בנייה

אתה יכול גם להכין פרחי אביב בעצמך. זהו רעיון מצוין אם למשל תרצו להכין מתנה ליום האם. תוכל לברר כיצד להכין את פרחי הנייר האלה עם ילדים בדיוק בהוראות הקישור בסוף המאמר. אתה יכול גם להכין זר יפה מן הצבעונים המוגמרים.

הפוך זעתר בעצמך

הכינו פרחי נייר עם ילדים יקינתון-עשה זאת בעצמך-הוראות-קישוט אביב

קל פחות או יותר להכין זעתר. פיסת נייר מרובעת בצבע האופייני לפרח מקופלת באמצע. לאחר מכן חותכים את הנייר בקפל כך שיופיעו שוליים. לאחר מכן עטפו את השוליים האלה סביב גבעול שאתם מתעסקים עם נייר מגולגל ובמקביל הדביקו את הנייר במקומו תוך עטיפתו. הרעיון מתאים להפליא להכנת פרחי נייר עם ילדים.

הכינו פרחי נייר עם נייר קרפ או נייר טישו

פרח נייר טינקר עם ילדים נייר טישו-פשוט-פרחים-דיי-לילך

פריחה זו נעשית באותה קלות. הוא יכול להיות מורכב מנייר טישו או קרפ, אך גם סוגי נייר אחרים מתאימים. תצטרך גם חוט וחרוזים. אתה יכול להכין את פרחי הנייר עם ילדים באמצעות התבנית שלהלן. אתה יכול גם לצייר את עלי הכותרת ביד חופשית. אתה צריך שבעה כאלה מונחים זה על זה.

פרח עשוי נייר וחוט

פרחי נייר טינקר עם פרחי נייר-חוט-ילדים-סגול-קרפ

לאחר מכן השחילו את החוט דרך חרוז וסובבו את שני הקצוות יחדיו. לאחר מכן מכניסים את החוט למרכז עלי הכותרת. זה עדיין לא נראה כמו פריחה. אם תרצה להכין את פרחי הנייר עם ילדים, שלב אחרון עדיין חסר. כעת עליך להתאים את שכבות הפרחים הבודדות עד להופעת הפרח שניתן לראות למעלה.

הכינו פרחי נייר עם ילדים – תבניות

נייר-פרחים-התעסקות-ילדים-רעיונות-תבניות-הדפסה-גזור-עלי כותרת

לפניכם תבנית לפרח הסגול שתוכלו להדפיס. ישנם שלושה גדלים שונים של עלי כותרת, כך שתוכל לבחור את גודל עלי הכותרת שלך בעצמך. אתם מוזמנים להכין פרחים בצבעים שונים אם אתם מכינים פרחי נייר עם ילדים. אלה שוב נראים יפים מאוד בצורה של זר פרחים.

הכינו פרחים במסיבת יום הולדת לילדים

פרחי נייר-פחחות-ילדים-זר-מלאכותי-אגרוף-קש-אגרטל-צנצנת

אפשר גם להכין פרחים עם ילדים ביום הולדת לילדים וכך להעסיק את הילדים. במקרים כאלה, בחר רעיונות פשוטים למלאכה כמו זו. הפרחים יכולים להתעסק עם אלמנטים של לב. אתה יכול להכין את זה מראש לילדים או להכין אגרוף. אם אתם מכינים את פרחי הנייר עם ילדים, הדביקו את עלי הכותרת בלב בעזרת סרט דבק, הדקו חורים באמצע והשתמשו בקשית עבור הגבעול..

יצירת רעיונות עם נייר

פרחי נייר-פחחות-ילדים-קישוט-רעיון-מפיות-טבעות-פסחא-שולחן-קישוט-אביב

לא משנה אילו פרחים אתם מכינים עם הילדים, ניתן להשתמש בהם למטרות דקורטיביות שונות. רעיון מצוין הוא, למשל, טבעת המפיות הזו, שעבורה משתמשים בפס נייר, אותו מקשטים לאחר מכן בפרח תואם. כך ילדים יכולים להכין פרחי נייר ולהשתמש בהם לקישוטי אביב.

הכינו פרחים מקופסאות ביצים עם ילדים

פרחי נייר-פחחות-ילדים-קופסת ביצים-צבעוניים-צבע-גבעולי קש

אם אתה עושה עבודות יד עם ילדים, אתה כמובן צריך גם להתאים את הפרויקטים לגילם. כמה רעיונות למלאכה עדיין יכולים להיות קשים מדי, בעוד שאחרים עשויים להיות משעממים מדי לגיל הילד שלך. למעלה אפשר לראות רעיון להכנת פרחי נייר עם ילדים שמתאים לילדים קטנים יותר. ארבע צורות של קופסת ביצים צבועות בצבעים בהירים ומצוידות בקשית.

קיפול פרחי נייר עם ילדים

נייר-פרחים-התעסקות-ילדים-קיפול-אוריגמי-פריחה-אדום-נייר

אתה יכול גם לקבל פריחה יפה על ידי קיפול הנייר כראוי. ניתן לראות הנחיות להכנת פרחים כאלה למעלה. מספר עיגולים מקופלים מונחים זה על זה. מנקה צינורות משמש כגבעול, אשר פשוט מהודק על גב הפרח, לפיו העיגולים מחוברים זה לזה בו זמנית. לחלופין, אתה יכול לקפל אוריגמי עם ילדים להכנת פרחי נייר.

פרח עשוי נייר ופונפונים

נייר-פרחים-פחחות-ילדים-סטנסיל-עשה זאת בעצמך-קרטון-מקלות גלידה-פרחים-לבבות

הפרח שלמעלה, שעשוי מצורות לב, יכול גם להיות מעוצב בצורה שונה, כפי שמראה מדריך זה על הכנת פרחי נייר עם ילדים. אתה יכול גם להכין את הלבבות בעצמך על ידי יצירת שבלונות מקרטון מראש. ניתן להשתמש במקלות ארטיק לגבעולי הפרחים ולאחר מכן להוסיף להם עלים בצורת לב.

הכינו פרחים בעזרת נייר וכפתורים

פרחי נייר טינקר עם ילדים תמונות-עיצוב-כפתורים-מקלות גלידה

ניתן גם לצבוע את מקלות הגלידה בירוק. הפרחים בגרסה זו שוב בעלי צורה עגולה עם קצה גלי. כפתורים הודבקו אליו. כפי שאתה יכול לראות, כל מיני חומרים יכולים לשמש עם ילדים לייצור פרחי נייר. כנראה שכבר יש לך רבים מהם בבית, כך ששום דבר לא יפריע לאחר צהריים ספונטני של עבודות יד.

פרח עם שוליים

פרחי נייר-הפחחות-ילדים-קרטון-קערת-פרחים-צבעים-עשה-זאת-פרוייקט-שוליים-חיתוך

אם אתה רוצה להכין פרחי נייר כאלה עם ילדים, תזדקק לקערות קרטון – אחת גדולה ואחת קטנה יותר. אתה יכול לצבוע אותם בצבע אקרילי כרצונך. לאחר מכן חותכים לקצה שתי הקערות ליצירת שוליים. הדביקו את הקערה הקטנה לתוך הגדולה וקשטו את המרכז בנייר קרפט או נייר טישו.

רעיונות יצירה לילדים

פרחי נייר-פחחות-ילדים-מאפינס-ניירות-מארזים-חומר-גזור-דבק

לגרסאות אלה יש גם מראה שוליים, אך משמשות עבורן מארזי נייר למאפינס. להכנת פרחי נייר עם ילדים, חותכים את התבניות פה ושם. אתה יכול לעצב את האמצע בעיגולי נייר בכל צבע. לאחר מכן תוכל להשתמש בפרחים כדי ליצור תמונות תלת מימד יפות או לקשט כרטיסי ברכה.

הכינו פרחים ענקיים

נייר-פרחים-מתעסקים-ילדים-פרחים-בפורמט גדול-כפתורי פס

אתה יכול להכין פרחים כאלה בכל גודל. כדי להכין פרחי נייר עם ילדים צריך הרבה רצועות נייר מצד אחד, אבל גם נייר נוסף למרכז הפרח, כמו גם כפתור כל אחד. גוזרים עיגול נייר שעליו מדביקים את הרצועות בצורה של עין. בצורה זו אתה יוצר שתי שורות.

הוראות פשוטות

נייר פרחים-טינקר-ילדים-קרפ-נייר-מלאכה-נייר-רעיונות קלים

הכפתור מסתיים. הגבעולים עשויים מחוט, שאותו עוטפים בנייר טישו ומדביקים עליו. לאחר מכן חבר את החוט בצורת עלה לגבעול ליצירת פרחי נייר עם ילדים, אותם אתה מכסה גם בנייר טישו. לאחר מכן ניתן להציג את הפרחים בעציצים או להניח אותם בגושי עץ.

פרח עם גלגל סיכות

נייר פרחים-הפחחות-ילדים-גלגל-פרחים-מרפסת-קישוט-מרפסת-גינה

הילד שלכם ייהנה במיוחד מפרח כזה, כי איזה ילד לא נהנה במיוחד מטורבינות רוח? הפרח יכול לקשט אדן חלון, מרפסת, מרפסת או גינה כשמזג ​​האוויר נעים, בעוד טורבינת הרוח מסתובבת באושר ברוח. אם ברצונך להכין פרחי נייר כאלה עם ילדים, פעל על פי ההנחיות הבאות:

מתלבט עם מנקה צינורות

נייר פרחים-התעסקות-ילדים-קטיפה-חוט-צינור-מנקה-צינור-מנקה-חוט

ראשית, הפוך את הגבעול עם העלים מנקה צינורות. לאחר מכן יוצרים פרח מעוקל מעט משלושה לבבות, המעוטר באמצע בדמות קרטון בצורת מקור. אז אתה יכול להכין את פרחי הנייר עם ילדים. לאחר מכן, הדבר היחיד שחסר הוא טורבינת הרוח, אותה ניתן להכין באותה מהירות ובקלות.

טורבינת רוח טינקר

נייר-פרחים-מתעסקים-ילדים-אמהות-יום-מתנה-גלגלת-עציץ

תזדקק לקרטון לטורבינת הרוח. זה יציב יותר ויכול לעמוד בפני רוחות חזקות יותר. חותכים ריבוע באלכסון פנימה מהפינות מבלי לחתוך עד הסוף. כל פינה אחרת מודבקת אז למרכז הריבוע. כדי להכין פרחי נייר עם ילדים, כל שעליכם לעשות הוא להדביק את הפרח לגלגל הסיכה, לחבר את החוט ולשים אותו בסיר..

תעשי ורד יפה בעצמך

נייר פרחים-פינקר-ילדים-ורדים-עשה זאת בעצמך-הוראות-מבוגרים-ילדים-יפים

אמנם הוורד הזה גוזל זמן, אך לא קשה להכין אותו בפני עצמו. עלי הכותרת הבודדים עטופים סביב חוט תיל, כל פעם מחוברים לחוט בעזרת סרט דבק ירוק. בדרך זו, אתם מחליטים בעצמכם כמה גדול הפרח יהיה והאם עליו להיות סגור או פתוח. רעיון זה של יצירת פרחי נייר עם ילדים מתאים לילדים גדולים יותר.

כרטיסי ברכה עם פרחים

נייר פרחים-מתעסקים-ילדים-ברכה-כרטיס-אימהות-יום-פסח-מזל טוב

אם תרצה להכין מתנות ליום האם בעצמך, תוכל להוסיף כרטיס ברכה. עבור כרטיסי ברכה אלה, כל שעליך לעשות הוא להכין פרחים מנייר. להכנת פרחי נייר עם ילדים, השתמשו בנייר צבעוני עליו יכולים הילדים לצייר כל פרח. לאחר מכן הם נחתכים גס ונדבקים לכרטיס בעזרת סרט דבק דו צדדי כך שיבלטו ויוצרים אפקט תלת מימד..

פרחי נייר על צלחת נייר

נייר-פרחים-מתעסקים-ילדים-חמודים-אביב-תמונה-פרחים-נייר-צלחת-דשא-צבע-פרפרים

אם אתה רוצה להכין פרחים עם ילדים קטנים, אתה יכול גם להשתמש באגרופים כדי לעזור. רעיון מצוין הוא תמונה כזו, המעוצבת על צלחת נייר. כל שעליך לעשות הוא להכין עם הילדים את פרחי הנייר, להדביק אותם על הצלחת ולצבוע את האזור הפנוי לשמים ולדשא. עיטורים נוספים כמו פרפרים הם רעיון מצוין.

הכינו פרחי נייר עם ילדים מנייר קרפ

פרחי נייר-טינקר-ילדים-טישו-נייר-כחול-כדור-גולף-רעיון-תלת מימד

פרחים אלה יכולים להתעסק בנייר קרפ או נייר טישו. כדור גולף משמש כעזר, אך ניתן להשתמש גם בכדור טניס שולחן. להכנת פרחי נייר עם ילדים, עטפו את הנייר סביב הכדור כפי שמוצג וחתכו את העודף מצד אחד. לאחר מכן מסדרים את עלי הכותרת לפרח ועוטפים את הקצוות הארוכים יותר בקלטת ליצירת הגבעול.

שרשרת פרחים מפרחים

נייר-פרחים-מתעסקים-ילדים-זר-הוואי-קש-נייר-פרחים-צבעוניים-יצירת שרשרת

אם אתה מכין הרבה פרחי נייר צבעוניים עם ילדים, אתה יכול להכין מהם שרשרת הוואי כזו. כל מה שאתה צריך זה חוט וקשיות. בעזרת מחט, חוט ננעץ לסירוגין דרך פרחי הנייר ואז נדחף דרך חתיכת קש קטנה. לבסוף, חותכים את החוט וקושרים את שני הקצוות יחד.

הכינו פרחי נייר עם ילדים לחג הפסחא ולאביב

נייר-פרחים-התעסקות-ילדים-זר-עיצוב-פרח-כוח-פריחה-תערובת

זר הפרחים הגדול הזה מקורי לא פחות. השתמש בטבעת קרטון כבסיס, שעליה אתה מדביק פרחים רבים צמודים זה לזה לאחר שהכנת את פרחי הנייר עם הילדים. הזר לא יכול לקשט רק קירות ודלתות. אם תדביקו את הטבעת משני הצדדים, הזר מתאים להפליא גם כקישוט חלון. אתה יכול גם ליצור תמונות חלון נהדרות עם פרחי נייר.

תבנית לפרחים

נייר-פרחים-התעסקות-ילדים-תבנית-פרחים-הדפסה-התעסקות-אחר הצהריים

אחרון חביב, יש לנו עוד תבנית פרחים להדפסה בגדלים שונים שיכולה להקל על הילדים לייצר פרחי נייר. אגב, אם אתה יוצר את הפרחים מנייר עקיבה, אתה יכול להכין פרחי חלון יפים עם ילדים. כפי שאתה יכול לראות, הרעיונות לגבי יצירת פרחי נייר עם ילדים רבים. שמור כל שבלונה לפרויקטים בעבודת יד בעתיד!

הוראות צבעונים פה.