קישוט מאוורר טינקר-אדום-כחול-צהוב-עיצוב מסיבה

האם אתה רוצה ליצור מעריצים? אז כנראה שזיהית כבר את המטרות השונות שלשמן תוכל להשתמש בנושאים. זה לא רק מושלם לצינון ביום קיץ חם. הוא משמש לעתים קרובות גם למטרות דקורטיביות, כולל בצורת זר לקישוטי מסיבות, לקישוט חתונה רומנטית או כדי להפוך את אריזות המתנה למעניינות יותר. לא משנה מה תרצה להשתמש במאוורר שלך, יש לנו כמה מדריכים כיצד לעשות זאת מעריצי טינקר להרכיב כדי לעזור לך ולהעניק לך השראה.

עשה מעריצים למסיבה

אוהד-טינקר-זר-השראה-מקשט-אווירה

אתה יכול גם לקפל מאווררים כדי לקשט איתם מסיבה. אפשרויות שונות זמינות עבורך כאן. מצד אחד, ניתן להשתמש בחומרים שונים. אולם לקישוטי המסיבה משתמשים בדרך כלל בנייר חסון. מצד שני, אתה יכול גם לבחור את הצורה בעצמך. אתה יכול לעצב את הצורה הקלאסית וחצי העיגול ולתלות את המאווררים או להפוך אותם עגולים אם אתה מייצר מאווררים.

הכינו זר מניפה

מאוורר-טינקר-זר-מסיבה-קישוט-עשה זאת בעצמך-הוראות

זר זה מורכב מתאים בצבעים וגדלים שונים המודבקים זה לזה. יוצרים מאווררים משולשים. התאים הגדולים יותר נקבים בצד אחד וחוט מושחל דרך החורים האלה. בעזרתם תוכלו כעת לתלות את זרי המאווררים כרצונכם. אתה יכול גם ליצור מעריצים נוספים ולעשות כמה זרים.

הכינו מעריצים למשקאות

מניפה-טינקר-משקאות-תסיסה-שיפודי עץ פשוטים

אנו מוצאים גם רעיון זה לקישוט מסיבה מתאים חמוד מאוד. אלה הם בוחשים למשקאות שבעזרתם תוכלו לזהות את הכוס שלכם הרבה יותר מהר. להלן יש לנו מדריך מהיר כיצד לייצר מעריצים אלה. הם מיוצרים ממש מהר מאוד. הכינו דבק, נייר ושיפודי קבב.

הכינו מאוורר דקורטיבי משלכם

מאוורר-טינקר-צבעוני-צבעים-נייר-ורוד-

מכיוון שהקצוות הישרים למאוורר משעממים למדי, אתה יכול לשנות אותם מעט. לאחר שקיפלת את הנייר למאוורר כמו אקורדיון, עגול את אחד הצדדים במספריים. הצד השני לא צריך להיות מעוצב מכיוון שהוא לא יהיה גלוי. בסופו של דבר, הנייר צריך להיראות כמו התמונה.

נייר אגרוף

מניפה-טינקר-אגרוף-נייר-מסיבה-שתייה-לקשט

הקישוטים למשקאות ייראו אפילו יותר נחמדים אם תנקוט בהם כפי שמוצג. במקום חורים עגולים, אתה יכול גם לבחור כל דפוס אחר. כמובן שצריך גם את האגרוף הנכון בשביל זה. כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול לתת לדמיון שלך להשתולל כשאתה מתעסק ומעצב אוהדים.

מאווררי נייר טינקר

מניפה-טינקר-דיי-הדרכה-הדבקה-שיפוד קבב-חוגגים-מקשטים

לאחר מכן הכניסו את שיפוד העץ דרך החור התחתון. זה יבלוט ישר בהתחלה. כעת האזורים העליונים והתחתונים של השיפוד מצופים בדבק. עדיף להשתמש בדבק נוזלי, מכיוון שהוא מחזיק יותר זמן ומתקן טוב יותר. כעת הוציאו את המאוורר זה מזה והדביקו את שני הצדדים לשיפוד. תן לדבק להתייבש ותוכל להכין את המאוורר הבא. אתה יכול להכין קשיות באותו אופן.

הפוך מעריץ לחתונה

אוהד טינקר חתונה-רעיון-רומנטי-בז '-חורים

לא רק חתונות וינטאג ‘מושלמות לשימוש במאווררים כקישוט. באופן עקרוני, הם עושים טוב מאוד בכל נושא, מבטיחים רומנטיקה ובכך מקרינים אווירה נעימה. בתנאי שאינך רוצה ליצור זר ממעריצים חצי -עיגולים, אנו ממליצים על הגרסאות העגולות לחתונה. איכשהו יש להם קסם מתאים יותר.

קישוט קיר לחתונה

מאוורר פחחות חתונה-קישוט קיר-רעיון-רומנטי-סלמון-צבע-ורוד-מנטה-ירוק

צור מאווררים בגדלים, צבעים, צורות ועם כל דפוס. לאחר מכן תוכל לתלות את העותקים המוגמרים על כל קיר. זה מאפשר לך להדגיש אזור מסוים במהלך הקבלה. שולחן הקינוחים מתאים, כמו בדוגמה זו, או שולחן החתן והכלה. כך או כך, מובטח לוכד עיניים אטרקטיבי!

בד מאוורר

זמזם מניפות לקשט-להינשא-לבן-בד-עץ-כלה

כמובן, המאוורר יכול לשמש גם כאביזר לכלה או לייצג פיסת קישוט אחת. השתמש בו כדי לסמן את אזור ספר האורחים או שולחן צד אחר. במקרה זה, אתה יכול גם להכין מאוורר מבד, אבל זה קצת יותר מסובך. הסיבה לכך היא שאתה צריך מקלות עץ שאתה מצמיד יחד בצד אחד באופן שניתן להזיז אותם. במצב הנפרש, לאחר מכן אתה מודד את גודל הבד הדרוש. הדביקו את הבד החתוך על הסורגים.

תוכנית חתונה

הפוך את האוהדים למקוריים-רעיון-תפריט-עיצוב-אורחים

אבל זה לא כל מה שאתה יכול להשיג כשאתה עושה מעריצים לחתונה. מה דעתכם על הרעיון הזה? הפריטים הבודדים נמצאים שם כדי לתת לאורחים מידע על החתונה, כולל הצלם, שושבינות ודברים אחרים. תוכל גם לעצב את התפריט באותו אופן, או ליצור עיצוב אישי לכל אורח. זוהי גם המתנה שלך בו זמנית.

מניפה במתנה

מניפה-טינקר-זהב-נייד-רעיון-מנטה-ירוק-ורוד

אם עדיין לא השתכנענו בצד החיובי של הנושאים, בוודאי נצליח עם הרעיון הזה. אתה יכול ליצור מעריצים ולהשתמש בהם ליצירת מוביילים ייחודיים. העיטור האטרקטיבי מתאים לעיצוב חדר ילדים או כמתנה. מכיוון שהוא תוצרת בית, יהיה לו ערך מיוחד עבור הנמען.

הוראות לאוהדים מתעסקים

מאוורר-טינקר-נייד-מקלות-הוראות-עשה זאת בעצמך

אתה עובר את הדרך למעלה עבור הנייד הזה מלמעלה למטה. קשור חוט ארוך מספיק כדי לתלות אותו על שישה נוספים. אתה משחיל את השישה דרך קשיות לבחירתך כדי להוסיף צבע לנייד. לאחר השורה הראשונה הזו תוכלו גם ליצור את המאוורר העגול הראשון. הוא מקבל חורים שדרכם אתה משחזר את הכבל שוב. ואז מגיע שוב תור הקשיות, ואז מאוורר, שוב קשיות ולבסוף קושרים את החוט בתחתית. אתם מוזמנים להוסיף גם פונפונים.

מעריצי טינקר עם ילדים

מקלות מניפה-קשת-קשת-ילדים-רעיון-צבעוני-גלידה

האם הילדים שלכם אוהבים לעשות עבודות יד והייתם רוצים ליצור משהו ביחד שוב? אז נושאים ממש מתאימים, אתה לא חושב? אם תכננת יום הולדת לילדים, הקטנים שלך יכולים גם להתעסק עם המאוורר לקישוט. בהתאם לגיל הילד, כמות העזרה שתזדקק לה תשתנה. תזדקק לנייר, צבעי מים, מקלות ארטיק ומסמר.

רק להתעסק

מניפות-טינקר-ילדים-כיף-עבודה-מקלות גלידה-צבעי מים

קודם כל, כדאי להשתמש ב מסמרת כדי לאבטח את מקלות הארטיק יחד. זה התפקיד שלך, כי בכל נקבה יש לקדוח חור. כעת תוכל להשתמש במסגרת המאוורר הפרוסה כתבנית ולצייר את הצורה על דף נייר לבן. הילד שלך יכול לצבוע את זה בכל דרך שהוא אוהב. לאחר מכן הצורה נחתכת ומודבקת על מקלות הארטיק.

הפוך מאווררים מנייר

מאוורר-טינקר-שושנת-קיר-קישוט-הצעה-דבק עגול-צורה

כדי שמאוורר עגול לא ייראה מתוח מדי, כלומר בעל צורה יפה. בדרך כלל הוא מתוכנן מכמה אלמנטים. אלה יכולים להיות מונוכרום או בעלי אותו דפוס או שניתן לבחור אותם בצורה שונה כדי ליצור מאוורר עגול ומעוצב בעיצוב טלאים. בכל מקרה ההוראות זהות.

מאוורר עגול

מניפה-טינקר-טינקר-משובץ-תבנית-קרטון-עגול-שחור-לבן

בחר את אורך הנייר בהתאם לקוטר שאתה רוצה להשיג עבור המאוורר. לאחר קיפולו כמו אקורדיון, קפלו אותו שוב באמצע. כדי שתוכל להתעסק עם המאוורר העגול, אתה צריך שלושה אלמנטים כאלה. הדביקו אותם יחד כפי שמוצג, וכשהדבק התייבש, משכו אותם בעדינות. הדבק את שני הקצוות יחד באותו אופן ויש לך מאוורר עגול.

הפוך מניפות מנוצות

מניפה-טינקר-מאכל-צבע-נוצות-לבן-צבע-ורוד-ייבוש

על מנת שתוכל להתעסק במאוורר כזה, אתה צריך כל מסגרת שאתה יכול לקנות או להכין בעצמך מעץ. יש גם הרבה נוצות מלאכותיות לבנות. כל צבע מאכל ואקדח דבק חם. הנוצות נצבעות לראשונה בצבע הנבחר. כאן נבחר האדום לתוצאה ורודה. אבל אתה יכול גם לבחור בצבע אחר.

הדבק נוצות

מניפה-טינקר-נוצות-דבק-אקדח דבק חם-מסגרת זהב

מכיוון שהנוצות עדיין רטובות, יש לייבש אותן תחילה. זה נעשה בין לילה או מיד עם מייבש שיער. מכסים את הנוצות בכל מסננת ומייבשים דרך החורים. כשהנוצות יבשות, אתה יכול להכין את המאוורר. לשם כך, חלקו את הקפיצים באופן שווה על המסגרת והדביקו אותם בעזרת אקדח הדבק החם. וודא שאין חורים.

מאוורר בלבן וורוד

מאוורר-מתעסק-מקורי-רומנטי-רעיון-מתעסק-הוראות-אצילי-קישוט

לאחר מספר שורות תוכל להמשיך עם הנוצות הצבעוניות השונות. אתם מוזמנים לעצב מאוורר קשת בצורה זו או להמציא דוגמאות אחרות. לאחר שסיימת להתעסק עם המאוורר, אתה יכול להשתמש בו לקישוט כל קיר. רעיון זה מתאים מאוד גם כמתנה.