באמת ניתן להשתמש בנייר לייצור הפרחים והפריחות היפים ביותר שנראים כמו האמיתיים. ועכשיו, כשהאביב מתקרב ואיתו הפרחים היפים בכל מקום בטבע, האם בוודאי יש גם מצב רוח מתעסק בך? פרחי קרפ הם באמת רעיון מצוין, אתה לא חושב? אתה יכול להכין כל מיני דברים מהפריחה והפרחים המוגמרים מנייר קרפ – זר אביב יפה יותר, זר, וילון או זרים, כקישוט לפעמוני זכוכית ועוד ועוד. כדי שתוכל להתחיל לקשט לקראת האביב בקרוב, אנו מציעים לך כמה הוראות פשוטות שבעזרתן תוכל להכין פרחים יפים מנייר קרפ ולהשתמש בהם כבסיס לפרויקטים אחרים. ורדים, פריחת עצים ופרחי אביב הם רק כמה מהגרסאות האפשריות.

הפוך פרחים מנייר קרפ כקישוט לאביב

הפוך פרחים ענקיים מנייר קרפ

הכינו פרחים גדולים מנייר קרפ - פרגים ורעיונות אחרים

אם אתה רוצה לוכדי עיניים אמיתיים בדירה שלך שאף אחד לא יכול להתעלם ממנה, כדאי שתכין פרחי ענק מנייר קרפ. הגודל המרשים שלהם אומר שאתה לא צריך קישוטים אחרים – הצמד אותם לקיר, תן להם לתלות מהנברשת, או הניח פרח על השולחן לעריכת שולחן נהדרת. אנו נראה לך כיצד להכין פרח גדול מדי בעצמך. אם אתה משתמש בנייר אדום תקבל פרח פרג, אך אפשר כמובן גם צבעים אחרים.

 • נייר קרפ בכל צבע (לפרג, למשל, שחור ואדום)
 • סרט פרחים ירוק
 • חוּט
 • מספריים

הכנת פרחים מנייר קרפ – הוראות

הפוך את החותן לצהוב לפרח גדול מדי

למרכז הפרח (האבקן) אתה צריך רצועה של קרפ, שחתכת דק לאורך לאורך משני הצדדים כדי לקבל שוליים. בדרך כלל חלק זה של הפרח צהוב בשל האבקה. עם זאת, עבור פרג אתה צריך להשתמש בצבע שחור. לאחר מכן מגלגלים את רצועת השוליים ומקפלים אותה באמצע. תקבל לולאה שדרכה אתה דוחף פיסת חוט וקושר אותה. מכיוון שהחוט לא יפה להסתכל עליו ולהפוך אותו לגבעול פרחים, עטוף אותו עם הסרט. התחל במרכז הפרח כך ששני הקצוות לא תמיד נפתחים. לאחר מכן תוכל להמשיך ולהשתמש בכותרת הכותרת כדי להכין את הפרחים מנייר קרפ.

רעיונות יצירה פשוטים לאביב ולפסחא - עלי כותרת מנייר

גזרו עלי כותרת רבים בשלושה גדלים שונים מנייר קרפ בצבע אחר (בדוגמה באורך 19, 15 ו -11.5 ס”מ). עדיף תמיד להשתמש הראשון בכל גודל כתבנית לשאר הנותרים. הקפד לחתוך את הנייר לכיוון ה”ורידים “שלו, אחרת לא תוכל לכופף את עלי הכותרת כראוי לאחר מכן. כי זה השלב הבא: פרקו בזהירות כל עלי כותרת. לאחר מכן הדביקו אותם לגבעולים.

הפוך פרחי XXL מנייר קרפ בצבעים עזים - הוראות פשוטות

התחילו מהקטן ביותר – הצמידו את הכותרת הראשונה לגבעול בעזרת הקלטת, הניחו את החלק הבא למעלה והמשיכו לעטוף את הקלטת. כל שורה חדשה צריכה להיות מעט גבוהה יותר מהקודמת. לאחר מכן עשו את אותו הדבר עם עלי הכותרת הבינוניים וסיימו עם הגדולים.

הכנת ורדים מנייר קרפ – הוראות

הכינו ורדים מנייר קרפ עבור זרי פרחים מלאכותיים יפים

אנחנו לא מופתעים אם אתה רוצה להכין ורדים בעצמך, כי הם ללא ספק אחד הפרחים הפופולריים והיפים ביותר. אתה יכול להכין ורדים מכל סוג של נייר. נראה לכם גרסה נחמדה שבעזרתה תוכלו להכין ורדים כפרחים מנייר קרפ.

 • נייר קרפ בכל צבע לפרח ובירוק
 • חוּט
 • סרט פרחים ירוק
 • דבק חם

הכינו בעצמכם ורדים מנייר

פרחי קרפ תוצרת בית לקישוט הדירה - ורדים רומנטיים

באופן עקרוני, אתה מכין את ורדי הנייר כמו הפרחים בהוראות למעלה, אלא שאתה לא צריך מרכז צהוב כאן, אתה יכול להתחיל ישירות עם עלי הכותרת. שוב, הכינו שלושה גדלים של עלי כותרת. כמו בהוראות אלה, אלה יכולים להיות בצורת לב, אך גם בעלי צורה טרפזית פשוטה. עלי הכותרת בשורה הראשונה מוארכים בצורה הטובה ביותר. בתמונה למעלה אתה יכול לראות דוגמה כיצד עשויים להיראות עלי הכותרת. אתה צריך בערך 12 עלי כותרת לכל פרח. אז אתה יכול להכין את הפרחים מנייר קרפ:

הכינו נבטי קרפ בצבע ורוד או בצבעים אחרים לחתונה

משכו בעדינות את עלי הכותרת וקיפלו אותם מעט בצדדים. עטפו את החוט בעזרת הקלטת. לאחר מכן עוטפים כל כותרת סביב החוט אחד בכל פעם, תמיד מקוזזים מהקודמים. אתה יכול פשוט להחזיק את השכבות הבודדות או תמיד לתקן אותן בעזרת כתם דבק חם. לאחר שהדבקת את עלי הכותרת הצרים והארוכים, תוכל להמשיך עם האמצעיים. בעזרת קיסם, כופפו מעט את הקצוות כלפי חוץ לפני הדבקתם גם לפרח.

ברגע שסיימתם ומרוצים מהפריחה, גזרו עוד עלה אחד או שניים ורצועה מהנייר הירוק. אתה שולף את הרצועה בצד אחד ואז עוטף אותה סביב הפרח (השוליים פונים כלפי מעלה). הדביקו את העלים לגבעול והוורד הראשון מוכן. אגב, תוכלו גם להכין את הפרחים מנייר קרפ לחתונה כחלופה לזר הכלות הקלאסי..

הכינו פרחי אביב בנייר קרפ – כרכומים

הכינו כרכומים כפרחים מנייר קרפ בצבע לילך באביב

אם אתה רוצה להכניס את האביב לבית שלך עם כמה פרחי אביב תוצרת בית, אתה בהחלט תעשה בחירה מצוינת עם כרכומים. השתמש בנייר לבן או צהוב כרצונך או צבע נייר קרפ לבן בגווני סגול עדינים כדי לקבל כרכומים סגולים עם אומברה אופיינית להם. איך לעשות את זה:

 • נייר לבן
 • צבעי מים ומברשות
 • חוט נייר
 • דֶבֶק

איך להכין פרח נייר זה

צבע קרפ כדי לקבל את הצבע הסגול של כרכומים

תחילה חתכו את הנייר לריבועים אם אתם רוצים להכין את הכרכומים כפרחים מנייר קרפ. לאחר מכן תוכל לצייר מחצית מהנייר בעזרת צבעי המים. אתה צריך בערך 5 עלי כותרת לכל פרח. תקבל 4 עלי כותרת לכל ריבוע שאתה פשוט מקפל ארבע פעמים. אז אתה עדיין צריך את האבקן, שעבורו אתה צובע צהוב מרובע קרפ. הניחו לצבעים להתייבש, ואז חתכו את צורות עלי הכותרת ואת הריבוע בצד אחד עד לאמצע כדי לקבל שוליים.

הכינו בעצמכם פרחי כרכום עם קרפ ונייר טישו

כעת מגלגלים את האבקן בחוזקה סביב חוט נייר וסובבים אותו מעט כך שלא יתגלגל שוב. אתה מוזמן להוסיף גם מעט דבק. לאחר מכן הפיצו את עלי הכותרת סביב הגבעול. אתה יכול להסתיר מעט את המעבר מפרח לגבעול על ידי כריכת רצועה דקה של קרפ.

הכינו נרקיסים

הכינו בעצמכם פרחי AC מלאכותיים מנייר - נרקיסים בסיר עם חצץ

נרקיסים הם חלק מהאביב ובעיקר של חג הפסחא. אז אם אתם מכינים פרחים מנייר קרפ לקישוט הבית שלכם באביב, תוכלו גם להכין זר נרקיסים. השתמש לבן, צהוב בהיר או, כמו בדוגמה, בשני גווני צהוב בהירים עבור הנייר לפרחים. אגב, זהו גם רעיון מתנה מצוין! עד כמה זה קל:

 • נייר קרפ ירוק כמו גם צבעי הפרחים הרצויים
 • חוּט
 • קלטת של פרחים
 • מספריים
 • דֶבֶק
 • נייר לבן להכנת שבלונות

הכינו פרחים מנייר – פשוט הכינו נרקיסים

הכנת פרחים מנייר קרפ - הוראות עבודת יד לנרקיסים

ציירו עלי כותרת לבנים, עלה ושני האלמנטים עבור האבקן וגזרו אותם. כעת תוכל להשתמש בתבניות המתקבלות בצורה זו כתבנית בכדי לקבל את האלמנטים מנייר הקרפ הצבעוני – גיליון אחד לפרח, 6 עלי כותרת, מלבן אחד קטן עם קצה גלי ואחד קטן יותר לגבעול. הדביקו את עלי הכותרת יחד כמו גלגל סיכה. חותכים את המלבן הקטן באחד הצדדים הקצרים כדי לקבל שוליים ומגלגלים אותו.

הכינו פרחי אביב מנייר קרפ - נרקיסים בנרקיסים לבנים או צהובים

עוטפים את הריבוע הקטן השני סביבו, ואז מדביקים את החוט דרך הפרח ומחברים את הגבעול לפרח. עטפו את הקצה התחתון של הסדין סביב החוט (אפשר גם לעטוף את החוט בנייר דבק מראש). אתה יכול לסדר את הפרחים המוגמרים בסיר עם קלקר או קצף פרחוני וחלוקי נחל.

פרחי טינקר – פריחת דובדבן יפה

פריחת נייר - הכינו בעצמכם פריחת דובדבן והיצמדו לענפים

לא רק פרחים אפשר להכין מנייר קרפ, אלא גם פריחות עצים יפות שמעטרות את עצי הפרי בכל אביב. מה עם פריחת דובדבן יפה כל כך? אתה יכול לבחור בין פרחים לבנים וורודים. אם פונים לנייר ורוד במקום נייר לבן, מקבלים במקום זאת את פריחת האפרסק המרשימה. פרחים כאלה יכולים לשמש לקישוט ענפי עץ אמיתיים או מלאכותיים ובצורה זו ליצור זר אביב או פסחא שיחזיק מעמד לאורך זמן. כך תוכלו להכין את הפריחה מנייר קרפ במקום הפרחים הקלאסיים:

 • נייר קרפ צהוב בהיר, ורוד וירוק
 • מספריים
 • דבק חם
 • נייר טישו ירוק

הכינו בעצמכם פרחים מנייר קרפ – הוראות

הפוך את פריחת הדובדבן לעצמך מקרפ במהירות ובקלות

אם אתה רוצה להכין את הפרחים מנייר קרפ, גזור ריבועים קטנים מהנייר הצהוב, מהפסים הוורודים ומהפסים הירוקים, אבל ארוכים יותר. מקפלים את הרצועות לשניים ואז חותכים את הוורודים בצורת עלי כותרת והירוקים כמו עלים. אם תפתח אותם כעת, תקבל עלים או עלי כותרת כפולים, אותם עליך לקפל רק פעם אחת לאורך כדי להפוך אותם לעשירים יותר. אתה קורע את הריבועים הצהובים מצד אחד על ידי חיתוך לתוכם מספר פעמים ומגלגל אותם.

הדביקו שלושה עלים כפולים יחד לכל פרח. צרף עלה כפול לחלק האחורי של הפרח ואת הגלילים הצהובים מלפנים ובאמצע. הדביקו כמה פרחים שאתם צריכים לענפים שלכם ואז הציגו אותם באגרטל יפה. קישוט אביב יפה, לא? חותכים מלבן ירוק מנייר המרקם, מסמכים את אחד הצדדים הקצרים יותר ועוטפים את הירוק מסביב לפרח. לאחר מכן תוכל להשתמש בו להכנת זר יפה או סיר מלאכותי.

הכינו פרחים פשוטים מנייר קרפ – פריחת דובדבן תפוחה

יוצרים פריחה או פרחים נפוחים מנייר קרפ

לגרסה מגושמת יותר, מקפלים רצועת קרפ כמו אקורדיון, חותכים את הרצועה שקיבלתם באמצע וקושרים שם חוט. לאחר מכן ניתן לפרק את השכבות הבודדות, לקמט אותן מעט ולהביא אותן לצורה הרצויה. אגב, אתה יכול גם להשתמש בטכניקה זו אם אתה רוצה להכין פרחים רגילים או גדולים מנייר קרפ. הפריחות האלה כל כך פשוטות שאפשר לבחור בהן כשאתה מכין פרחי נייר קרפ עם ילדים.

שושן מים כפרח נייר קרפ

שושן מים בצבע לבן, ורוד או ורוד לקישוט קיץ רומנטי

למרות שנראה כי שושן המים בעל פריחה מורכבת, הוא נעשה פשוט יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. אז אם אתה רוצה להכין פרחים מנייר קרפ, כדאי לשקול. בדוק כמה קל להכין פרחים כאלה בעצמך:

 • נייר קרפ ורוד (גם בשני גוונים דומים)
 • נייר קרפ בצבע שמנת
 • נייר מלאכה ורוד
 • דֶבֶק
 • מספריים

הכינו פרחי נייר

הכינו פרחים מנייר קרפ - שושן מים יפה ופשוט בוורוד

תחילה גזרו רצועות מהגוון הכהה יותר (הצדדים הארוכים צריכים לרוץ במקביל ל”ורידי “הנייר) ומהגוון הבהיר את צורת הפרח הקלאסית. חותכים את האחרון מעט באמצע התחתון כדי להקל על הקשתו. לאחר מכן גזרו עיגול מנייר הבנייה הוורוד. זה לא חייב להיות בעל קצה מדויק, מכיוון שהוא לא יהיה גלוי מאוחר יותר. לאחר מכן הדביקו את הפרחים לאורך שולי העיגול, שקשתם בעבר מעט. לאחר מכן צור שורה שני מקושרת עם הראשונה וחזור על כך עם שורה שלישית של עלי כותרת. לאחר מכן חותכים רצועה דקה מהנייר בצבע שמנת, קורצים אותו על אחד משני הצדדים הארוכים, מגלגלים אותו ומדביקים אותו למרכז הפרח..