הכינו ספר מתכונים בעצמכם קטגוריות-טבעת-ספר-עיצוב

כל מי שאוסף באופן קבוע מתכונים חדשים עשוי להכיר את הכאוס העולה מכל פיסות הנייר. במקור, פיסות הנייר צריכות להיות פתרון זמני בלבד, אך איכשהו אינך מוצא את הזמן לכתוב את כל המתכונים בספר הבישול שלך. או שאולי יש לך ספר מתכונים כזה אך אינך מוצא אותו אטרקטיבי במיוחד? קח חופש אחר הצהריים או יותר כדי לבצע שינוי. ישנם גרסאות רבות ושונות שבהן תוכל להשתמש כדי ליצור משלך הכינו ספר מתכונים בעצמכם פחית. ברצוננו להציג בפניכם היום רעיונות והצעות כאלה.

הכינו בעצמכם ספר מתכונים – רעיונות לעיצוב

הכינו לעצמכם ספר מתכונים בצורת סינר-כפתורי קשת

ספר הבישול החדש אמור להיראות אטרקטיבי ממבט ראשון. אתה יכול לעשות זאת על ידי הפיכת הדף הראשי ליפה. אמנם אתה לא צריך לשנות שום דבר עם המתכון, אבל כאן יש לך את ההזדמנות לתת לדמיון שלך להשתחרר אם אתה מכין את ספר המתכונים בעצמך. מעצבים את הספר לסינר או מוטיב אחר, או משאירים אותו בצורתו המלבנית.

הכינו וקישטו ספר מתכונים משלכם

הכינו ספר מתכונים משלכם

אתה יכול להשתמש בכל דבר לקישוט. סמן את הספר ביד או הדבק באותיות. תחרה, נייר סקראפ, כפתורים, בדים שונים, אבני חן וכל מה שעולה על דעתך מושלמים. אתה יכול גם לגזור תמונות ממגזינים ולהשתמש בהם לעיצוב הנושא הנכון אם אתה מכין את ספר המתכונים בעצמך.

עיצוב ספר בישול משלכם בסגנון וינטאג ‘

הכינו בעצמכם ספר מתכונים ממתקי תחרה-רטרו-תמונה-סקראפ-בוק-אפ

אתה יכול להכין ספר מתכונים וינטאג ‘בעצמך, למשל, באמצעות עיתון ישן, גזרי ותמונות מספרי בישול ישנים או מפיות תחרה. לאחר מכן תוכל להגן על העיטורים בשער עם סרט דבק ושקוף בפני לחות ומגע כך שהכל יחזיק מעמד לאורך זמן..

הכינו ספר בישול משלכם – השראה DIY

הכינו לעצמכם ספר מתכונים קישוט-רעיון-נייר-כוס תה

אתה יכול להכין ספר בישול בעצמך במתנה על ידי לא רק לספק לו מתכונים, אלא גם על ידי עיצובו באופן אישי. אתה יכול לעשות זאת עם נושאים מסוימים, אבל גם עם תמונות מצחיקות. לאדם שעבורו אתה מכין את ספר המתכונים בעצמך תמיד יש סיבה לצחוק או לחייך בעת הכנת המתכונים.

ספר מתכונים להתחפש

הכינו בעצמכם ספר מתכונים בצורה מפוארת-דקו-פשתן-כריכה-רוטב-מוטיבים-אפייה

ספר הבישול יכול להיות מחופש מבד להפליא ומעניק לו מראה ייחודי. בדוגמה למעלה, נעשה שימוש בבד פשתן ותחרה. הבד משמש גם לכריכת הספר כשהוא אינו בשימוש. אולי גם לך יש חומר נחמד שבעזרתו תוכל להכין ספר מתכונים בעצמך?

הכינו ספר בישול משלכם עם תיקייה

מתכון-ספר-עשה-זאת-בעצמך-פירות-מוטיבים-רעיונות

סרטים, חוט או, כפי שמוצג כאן, רצועות תחרה ניתן להשתמש כדי לקשור. אלה פשוט מחוברים לחלק הפנימי של ספר הבישול ואז הם פשוט נקשרים בקשת כאשר הספר נסגר. זכור להשאיר את הקלטת מספיק זמן. הרי ספר המתכונים אמור להיות עבה עוד יותר.

צור ספר בישול

ספר מתכונים-עשה זאת בעצמך-שקיות-טינקר-נייר

ספר מתכונים זה מורכב משקיות נייר מתוצרת עצמית אליהן מכניסים את המתכון המתאים. אם אתה מכין את ספר המתכונים הזה בעצמך, אתה יכול להשתמש בנייר סקראפ להפליא. מצד שני, אתה יכול למשל לייצג את מה שהמתכון מיועד. אז אם המתכון הוא לעוגת משמש, הכינו עוגת משמש בצד הנגדי בעזרת נייר, פטריות או דברים אחרים.

הכינו ספר בישול משלכם בעזרת כף עץ

מתכון-ספר-עשה זאת בעצמך-כף עץ-קישוט-אדום-לבן-ירוק

ספר המתכונים הזה הוא פשוט, אך מקורי ביותר. וזה מהיר ליצור, במיוחד אם אתה משתמש במחברת או מחברת שכבר יש לה דף ראשי יפה. בכל שלב אתה תוקע שני חורים בספר. באמצעות זה אתה משחיל את החוט שבו אתה משתמש כדי לקשור את כף העץ. אתה יכול גם לעצב את הכף אם אתה מכין את ספר המתכונים בעצמך. אתה יכול לקבל רצועות על ידי מסוך אותן עם סרט וצביעה.

עיצוב ספר בישול שימושי

מתכון-ספר-עשה-בעצמך-מתכונים-אסוף-סכו

וריאנט זה הוא גם רעיון מצוין לעיצוב ספר בישול בעצמך. ממש כפי שנעשה שימוש בכף עץ למעלה, כאן משמשים כמזלג קטן, כפית וסכין קטנה. כפי שאתה יכול לראות, ישנם רעיונות רבים ושונים להכנת ספר מתכונים אישי משלך. בד הפשתן הוא גם מבטא נהדר בחלקו העליון.

תכנן מחדש את פנקס הכתובות

מתכון-ספר-עשה זאת בעצמך-אלפבית-כתובת-ספר-רעיון-קל

ניתן לחלק את ספר המתכונים לקטגוריות. בדרך כלל קטגוריות כאלה הן “סלטים”, “מנות עיקריות”, “קינוחים” ואחרים. אם עדיין יש לך פנקס כתובות מונח, אתה יכול גם להשתמש בגרסה אחרת. מיין את שמות המתכונים לפי האלף בית. אז המתכון הדרוש בוודאי יימצא במהירות.

שיפוץ ספרי בישול ישנים

הכינו בעצמכם-מתכון-ספר-ספר-בישול ישן-הדבקה-פתקים

אם יש לך ספר בישול ישן שממנו תוכל להכין כמה מתכונים בלבד, תוכל לארגן בקלות את כל שאר הדפים ולהכין בעצמך ספר מתכונים משלך. קח פתקים וקלפים ופשוט הדביק אותם על הדפים הבלתי שמיש. בנוסף לזה, אתה יכול לצייר תמונות או לעשות קישוטים אחרים בקצוות.

עיצוב ספר בישול משלך בניילון נצמד

מתכון-ספר-עשה-זאת-בעצמך-מתעסק-מבשל-אופה

אם אתה מכין את ספר הבישול בעצמך, אתה יכול להדפיס את המתכונים או להכניס אותם לספר המתכונים ביד. דפים מודפסים או כרטיסים מתאימים מאוד גם לתיקיות, מכיוון שניתן לאחסן אותם בסרט שקוף ובכך מוגנים מפני לכלוך. יתרון נוסף הוא שתוכל להרחיב את המתכונים בכל עת אם תהפוך תיקייה לספר מתכונים בעצמך.

עיצוב ספר מתכונים משלך עם כרטיסים

עשה זאת בעצמך-מתכון-ספר-רעיונות-ספר בישול-תיקיית נייר כסף

יש גם שקופים מעשיים שמחולקים למספר תחומים. אתה יכול להשתמש בהם כדי לשלב מתכונים ותמונות. זה מאפשר לך להכין ספר מתכונים מאורגן בעצמך, אך אתה עדיין יכול לעצב אותו באופן אישי. זה חל גם על התיקיה עצמה. קישט את שער הכותרת כרצונך.

השתמש באלבום התמונות כספר בישול

מתכונים-ספר-עשה-זאת-בעצמך-אלבום תמונות-השראה-הצעות

אולי יש לך כמה אלבומי תמונות שכבר אין לך צורך בהם בינתיים. מכיוון שאלו אינם מציעים הרבה מקום, רצוי להשתמש באלבום תמונות נפרד לכל קטגוריה. אז אתה משתמש באלבום אחד לסלט, באלבום אחר למנות עיקריות ובאלבום נפרד לקינוחים. אז אם אתה מכין ספר מתכונים בעצמך, זה יתרון שאתה מתכנן את התכולה הרבה זמן מראש.

מתכונים בקופסה

הכינו בעצמכם-מתכון-ספר-קופסא-כרטיסי עץ-כתבו-הדפיסו

כרטיסי המתכון מאורגנים היטב גם בקופסת עץ. כרטיסים כאלה נוחים מכיוון שהם לא תופסים הרבה מקום. מומלץ גם כאן חלוקה טובה לקטגוריות, כך שתוכל למצוא במהירות את המתכון שאתה צריך. אם תרצה להכין ספר מתכונים כזה בעצמך, תוכל להשתמש בדוגמה שלמעלה כמודל או השראה.

ספר מתכונים לניתוק

מתכון-ספר-עשה זאת בעצמך-תלוי-על-פשתן-עומד-כפרי

מחזיקי מפתחות יכולים להיות מעשיים מאוד להכנת ספר מתכונים משלך. אתה יכול גם להחליף תיקייה. הדפים האישיים של ספר הבישול שלך פשוט נחבטים בצד ואז מושחלים על טבעת. לאחר מכן ניתן להשתמש במעמד כמו תמונה זו למעלה לתלייה. הדפים האישיים פשוט מקופלים לאחור דרך הטבעות.

ספר מתכונים מעץ

מתכון-ספר-עשה זאת בעצמך-כרטיסי עץ-אסוף-מתכונים-וינטאג '

אתה יכול אפילו להכין ספר מתכונים מעץ. אומנם זוהי גרסה משוכללת יותר, אך כך לא רק שתקבלו ספר בישול, אלא גם מעמד מעשי לספרי בישול, שגם הוא נראה טוב מאוד כקישוט במטבח. העיקרון זהה לגרסה התלויה. דפי ספר המתכונים מוחזקים יחד על ידי טבעות.