הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס למסיבות יום הולדת לילדים מקשיות צבעוניות

קאפקייקס הם מאפינס שמאמינים בניסים! מעוטרים בזיגוג טעים, המיני טארט אלה הם חלק בלתי נפרד מהעולם המתוק כיום. הם יכולים להיות מעוצבים ומעוצבים כך שיתאימו לכל אירוע, לכל עונה וחגיגה! הדובדבן שבקצפת הוא תוספות הקאפקייקס. אלו קישוטים שאתה מדביק לקיסמים או מקלות עץ דומים ואז מדביקים על קאפקייקס. היום נראה לך כיצד תוכל להכין תוספים קטנים כל כך בעצמך כדי להפוך את המאפינס הטעימים שלך ליפים עוד יותר.

הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס למסיבת יום הולדת לילדים

הוראות קאפקייק טופרים נייר רקמות וקשיות

יש כל כך הרבה דברים יצירתיים שאתה יכול לעשות עם קשיות נייר! ונרות יום ההולדת האלה הם הקישוט המושלם לחגיגה צבעונית! הם כל כך פשוטים ומהירים להכין שאפשר אפילו להכין 100 מהם ליום ההולדת של סבתך.

מה אתה צריך:

קשיות נייר (בחירת הצבע והדוגמא היא בידייך)

נייר טישו (כאן בצהוב)

דֶבֶק

קונפטי סוכר

גוזרים ריבועים מנייר טישו צהוב ומקצרים את הקשיות

כדי שתוכל לדמיין את גודל נרות יום ההולדת, פשוט חתוך את הקשיות שלך לשניים. לאחר מכן חותכים ריבועים באורך צד של 8 ס”מ מנייר הטישו. אם תרצה, תוכל לקשט את שולי הנייר בנצנצים כדי לתת לנר שלך ברק קטן!

הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס למסיבות יום הולדת לילדים בעזרת קשיות נייר טישו

קח את ריבוע הנייר הראשון ופשוט מקמט אותו סביב המרכז ליצירת להבה. לאחר מכן הניחו מעט דבק על החלק העליון והדביקו אותו לתוך הקש. כך מייצרים נר יום ההולדת הראשון!

הכינו נרות יום הולדת מקאפקייקס מקשיות

הכינו נרות יום הולדת מקשיות נייר ונייר טישו

הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס למאפינס וניל לילד

בחירות קאפקייק של בלונים

הכינו הוראות טופ קאפקייקס משלך

בנוסף לפשטידות, עוגות וקאפקייקס, בלונים אסור להחמיץ בשום מסיבה. אז מה דעתכם על בלוני נייר כתוספות קאפקייקס? רעיון זה מושלם גם למקלחת תינוקות! פשוט התאם את צבעי הבלונים לאירוע!

במקום קיסמים משמשים מהדקים צבעוניים לנכנסים. ניתן לכופף ולעצב אותם בקלות כך שהבלונים ייראו ממש מרשימים בסוף. כאילו הם נושאים על ידי הרוח!

הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס הוראות לקטעי נייר צבעוניים

אתה צריך:

קרטון (למשל בוורוד, לבן וכחול)

מהדקי נייר צבעוניים

מספריים

קלטת דו צדדית

מומלץ לשטוף את מהדקי הנייר במים חמים לפני השימוש בהם בפרויקט זה. תוכל גם לעטוף את הקצה התחתון של מהדק הנייר בנייר דבק לאבטחה נוספת. מה שלא יהיה, זכור כי זה מיועד למטרות דקורטיביות בלבד ויש להסירו מהקאפקייק לפני הצריכה.

השתמש באטבי נייר צבעוניים בעבודת יד

ראשית עליך ליישר את מהדקי הנייר ולהשתמש בהם כמו חוט. לאחר מכן עטפו אותה מעט סביב האצבע ליצירת עקומה. החוט צריך להיראות כמו החוט על בלון.

גזור תבנית בלון מנייר ורוד

גזרו תבנית בלון קטנה מגליון נייר והשתמשו בה כתבנית כדי לחתוך כמה בלונים צבעוניים ככל שתצטרכו. שים לב שתצטרך שניים עבור כל טופר.

הדביקו מהדק צבעוני לצורת הבלון

מרחו חתיכות קטנות של סרט דו צדדי בחלק הפנימי של צורת בלון אחת ואבטחו את החלק העליון של מהדק הנייר כפי שמוצג. השאירו כ- 1 ס”מ מהקצה.

יוצרים בלון מנייר ורוד ומצמידים אותו לאפסן

לאחר מכן הניחו את בלון הנייר השני על הראשון ולסחוט בעדינות את שניהם יחד. בעת פעולה זו, נסה ללחוץ על הקצוות ולא ישירות על מהדק הנייר, אחרת עלולה להיווצר קמט מכוער.

הכינו בעצמכם ילדת יום הולדת לילדים של קאפקייק טופר ורוד כחול

טופרים של קאפקייקס למסיבות יום הולדת לילדים או טבילה לילדות או בנים

טופרים לקאפקייקס פומפון העשויים מנייר טישו

מכינים טופרים של קאפקייקס מנייר טישו צהוב

טופרים קאפקייקס פומפונים לא רק מהנים וחגיגיים, אלא גם סופר קלים להכנה!

אתה צריך:

נייר טישו (בצבע לבחירתך)

אגרוף עגול (קוטר 5 ס”מ)

מחט תפירה

חוט (רצוי בצבע המתאים לנייר טישו)

מספריים

מקלות סוכריה על מקל (באורך 10 – 12 ס”מ) או מקלות עץ (חתוכים לפי מידה)

קלטת דו צדדית

כיצד להכין נייר טישו פונים. הוראות

קפלו או שכבו את נייר המרקם כך שיהיו בין 8 ל -16 שכבות. לאחר מכן חבטו עיגולים עם חותמת המלאכה. אתה צריך בערך 30 עיגולים לכל טופ-פונפ.

משחילים את המחט כפולה, קושרים את הקצה ומושכים את המחט במרכז ערימה של 30 עיגולי נייר טישו. תופרים את עיגולי הנייר כמה שיותר חזק וחותכים את שאר החוט.

בעזרת מספריים חותכים את העיגול ל -8 חלקים שווים ומשאירים מרחק של 0.5 ס”מ מהמרכז.

הדביקו נייר טישו לקיסם

מחברים את העיגולים למקל עץ באורך של עד 12 ס”מ בעזרת סרט דו צדדי. תחילה עטפו סרט דו צדדי מסביב לקצה האכילה ואז תחבו אותו בזהירות בין שכבות הנייר. אל תדביקו את הסרוגה הכפולה קרוב מדי למרכז, או שיהיה קשה לשטוף את הפונפון מאוחר יותר. השתמש באצבעותיך כדי לפרק את השכבות הבודדות ולפרוש את הפונפון. בעזרת טופר זה תוכלו להפוך את הקאפקייקס שלכם לחגיגיים יותר תוך זמן קצר!

יוצרים שרשרת דגלונים פשוטה

עוגת טופ קאפקייקס תוצרת בית דגל שרשרת טבילה כסף פשוט

הוסף ניצוץ קטן לקאפקייקס שלך על ידי הכנת זר עוגות חמוד זה בפורמט קטן! כל מה שאתה צריך זה פיסת נייר, קיסמים, מקל דבק, סרט ומחרוזת. מלבד נייר הנוצץ, סביר להניח שיהיה לך את כל שאר הדברים בבית. ואם יש לך בת בין הגילאים 4 עד 16, רוב הסיכויים שיהיו לך הרבה נייר נוצץ בהישג יד.

יוצרים מנייר נצנצים ומחרוזת שרשרת עוגת קאפקייקס

חותכים מלבנים קטנים מנייר נוצץ

בגב נייר הזוהר שלך, צייר ארבעה או חמישה מלבנים ברוחב 1 ס”מ ואורכם 3 ס”מ וגזור אותם.

מניחים את המלבנים כשהצד הלבן כלפי מעלה ומורחים מעט דבק.

מניחים פיסת חוט לרוחב האמצע, ואז מקפלים את המלבנים לשניים מעל המחרוזת.

הכינו לעצמכם זר עוגות כבל הוראות כסף

בעזרת המספריים לחתוך את קצות הדגלונים ליצירת צורת משולש. חותכים את החוט וקושרים כל קצה לקיסם. הכנס את הקיסמים לקאפקייק שלך ובדוק שהאורך מתאים. אם יש לך יותר מדי דגלים, אתה תמיד יכול לגזור אחד ולקשור מחדש את החוט.

יוצרים שרשרת דגלון מנייר נוצץ בכסף

הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס לחתונה

הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס שוקולד וקשטו את הזיגוג עם פניני סוכר

כמובן שאנו אוהבים פריצות קאפקייקס, אך לפעמים האירוע עשוי לקרוא למשהו קצת יותר אלגנטי. אנחנו אוהבים להשתמש בקישוטי השוקולד הבהירים האלה על קאפקייקס ועוגות! הם כל כך קלים לביצוע!

כל שעליך לעשות הוא:

  • הדפס את התבנית הזו,
  • ואז הניחו אותם מתחת לפיסת נייר שעווה
  • ועקוב אחר קווי המתאר עם שוקולד מומס!

אתה יכול גם להשתמש בשוקולד ורוד אם הצבע משתלב עם האירוע. לאחר שהשוקולד מתייצב, אפשר להדביק את הקישוטים בקרם החמאה.

הכינו תבנית משלכם להדפסת תוספות קאפקייקס שוקולד

טופרים לקאפקייקס לחתונה עשויים ורוד בצבע שוקולד

טופרים של קאפקייקס טבילת חתונה מאפינס ורוד שוקולד וניל

הכינו בעצמכם טופרים של קאפקייקס למסיבת נסיכה

טופרים לקאפקייקס עשויים נסיכת יום הולדת לילדים לשוקולד לבן

אם אתם מארגנים מסיבה עם המוטו “נסיכות” או “חתונה מהאגדות”, אז תוספות הקאפקייקס של קרונה הן הדבר הנכון בשבילכם. קאפקייקס קטיפה אדומה, גבינת שמנת בציפוי רוזה ופניני סוכר לבנות בגדלים שונים משתלבים בצורה מושלמת עם תחושת האגדה!

הפוך את הנסיכה הקטנה להכתיר את עצמך משוקולד לבן ולקשט בפניני סוכר

להכנת הנזר הקטן, עטפו תחילה כמה בקבוקים קטנים בנייר שעווה. לאחר מכן השתמש במקל סוכר בטעם וניל כדי לצייר נזר על הבקבוקים. כדי להפוך את הכתרים ליפים עוד יותר, הוסיפו עוד כמה פניני סוכר. לאחר ששמנת תפאורת הסוכר התייבשה, מסירים בזהירות את הקישוטים מהבקבוקים.

כתר מיני שוקולד לבן כטופ קאפקייקס

קאפקייקס Redvelvet וכתר ציפוי ורוד של שוקולד לבן

קאפקייקס יום הולדת לילדים ורוד אבקת סוכר וכתר כתוספת

טופרים לקאפקייקס נוצות מפונדנט

הכינו בעצמכם נוצות מדבק סוכר לבן

נוצות כה יפות שאין לעמוד בפניה והן פופולריות מאוד כקישוט כרגע. יתרונות נוספים: הם לא קשים לביצוע ואינם חייבים להיות מושלמים! הם גם משאירים הרבה מקום לפרשנויות אמנותיות. אז פשוט נסה את הרעיון הזה.

מה אתה צריך:

פונדנט (לבן)

אופציונלי: חותך נוצות

מקל דוגמנות לפונדנט (כלי ורידים)

צבע מאכל אבקתי (זהב ואלמוג)

אלכוהול טהור (70% מבית המרקחת) או וודקה

מכחול

תבנית אפייה

עטיפת בועות או ניילון נצמד

מרדדים את הפונדנט הלבן על משטח מכוסה מעט באבקת סוכר. עוביו צריך להיות בערך 3 מ”מ. חותכים צורות נוצות בעזרת חותכי עוגיות או ביד.

השתמש במקל הדוגמנות כדי ליצור חריץ במרכז הציפורן. עשו זאת בעדינות כדי שלא תחצו את הנוצה לשניים. לאחר מכן, מלטף את שני צידי הנוצה בתנועה כלפי מעלה. בסרטון זה תוכלו לראות כיצד יש לעשות זאת בדיוק:

אל תדאג אם השורות לא מושלמות. הציפורניים ייראו מציאותיות יותר אם הן לא סדירות.

מניחים את הנוצות על תבנית מכוסה בניילון בועה או בניילון. אתה יכול גם להשתמש במשהו אחר כבסיס. העיקר: יש להניח את נוצות הפונדנט בצורה טבעית ומעוגלת לייבוש. מכסים את המשטח שבו אתם הולכים לתת לפונדנט להתייבש בשכבת אבקת סוכר כדי למנוע ממנו להידבק.

הניחו לנוצות הפונדנט להתייבש למשך הלילה או יותר עד שהן מתייצבות. לאחר מכן הסירו את עטיפת הבועות והפכו בזהירות את הנוצות והניחו לה להתייבש על תבנית האפייה למשך יום -יומיים נוספים, עד שהן יבשות לחלוטין ולא רכות כלל..

מתבלים נוצות מפונדנט לבן עם צבע מאכל זהוב

שופכים חצי פחית של 2 גרם אבק זוהר לקערת ערבוב קטנה ומוסיפים 1/2 כפית אלכוהול. מערבבים יחד עד שאין יותר גושים. העקביות צריכה להיות כמו שמנת ולא מימית.

טובלים מכחול בתערובת האבק הזוהר ומקשטים את הנוצות תוך החזקתם בעדינות ביד. לאחר מכן הניחו לנוצות להתייבש על מגש. כשהצבע הזהוב מסמיך מוסיפים עוד קצת נוזלים לפי הצורך.

רגע לפני ההגשה מניחים את הנוצות על גבי הקאפקייקס. אין לאחסן את נוצות הפונדנט במקרר מכיוון שהלחות עלולה לגרום להן להיות מעט רכות.