לאחר שחגגת את טבילת ילדך, תוכל לתת לאורחים מתנה כאות קטן להוקרת תודה. כמובן שניתן לקנות מתנות אורח מוכנות – ישנן חנויות מקוונות רבות לכך. אולם עם מעט מיומנות ניתן להכין מתנות טבילה יפות לאורחים, שהן מצד אחד זולות יותר ומצד שני בעלות נגיעה אישית. תן לרעיונות הבאים לתת לך השראה!

הכינו נרות כמתנות טבילה לאורחים

מתנות טבילת DIY לאורחי נרות בצנצנות

בין אם מדובר בחתונה או בטבילה, נרות הם תמיד רעיון טוב למען המסיבה. הם נראים יפים ויכולים לשמש גם את האורחים. כעת נראה לך כיצד תוכל להכין נרות אלה בעצמך במבטאים יפים וכנסייתיים. ראשית, קבל את החומרים:

 • שעוות נר
 • פתיל נר
 • נקודות הדבקה דו צדדיות, שקופות
 • אקדח דבק חם
 • סרט סאטן לבן, דק
 • צלבים מפוזרים
 • כוסות קטנות
 • סיכת כביסה
 • קרטון ויצירות אמנות

מתנות לטבילה לאורחים מכינות לעצמן נר בכוס

ראשית, ממיסים את השעווה באמבט מים על אש בינונית. תוך כדי כך, מערבבים בעזרת מטרפה עד להמסה מלאה. הניחו לשעווה להתקרר במשך 10-15 דקות.

בזמן שהשעווה מתקררת, לשים נקודה של דבק על תחתית הפתיל שעווה מראש והדביק אותו לתחתית הצנצנת..

לאחר שהשעווה התקררה בזמן המוקצב, מלאו אותה בצנצנת. במידת הצורך, השתמשו בסיכת כביסה כדי להחזיק את הפתיל זקוף. הניחו לשעווה להתקרר ולהתקשות, ואז חתכו את הפתיל.

קושרים פיסת סרט סאטן לבן סביב צווארה של צנצנת הזכוכית המיני. השתמש בכף קטנה של דבק חם כך שהקלטת חופפת באמצע. הדביקו צלב קטן שבו הקלטת חופפת.

הדפס את התבנית החינמית שלנו (ראה להלן) עבור תגי מתנה על קרטון לבן ונקב את התגים העגולים בעזרת אגרוף נייר (או פשוט גזור אותם ביד). צרף את התוויות לזכוכית בעזרת נקודות הדבקה.

הציגו את נרות הטבילה שלכם על מגש דקורטיבי כך שכל אורח יוכל לקחת איתו הביתה את המזכרת המתוקה והסנטימנטלית הביתה!

תבנית להדפסה

תודה לך תבנית תווית להדפסה

הכינו נרות עם תמונה כמתנות טבילה לאורחים

נר בכוס עם צילום במתנה לטבילה

הכינו מתנות הטבלה לאורחים עם זרעי פרחים

זרעי לבנדר בשקיות אורגנזה עם תווית DIY

זרעי פרחים במתנה לחתונה או לטבילה כרגע מאוד באופנה. הרעיון מאחוריו פשוט: לאחר המסיבה, על האורחים לשתול את הזרעים ולדאוג לצמח הקטן הגדל. מתנה כזו ידידותית לסביבה, פרקטית ותמיד יורדת טוב. והרעיונות לקישוט טובים כמו אינסופיים.

ארזו את זרעי הפרחים בשקיות בד

הכינו בעצמכם מתנות הטבלה לאורחים וארוז זרעי פרחים

מכיוון שזרעי פרחים הם מתנה בת קיימא, כדאי לארוז אותם גם בצורה ידידותית לסביבה. לשם כך, שאריות בד הן רעיון מצוין. בדוק את השלבים במדריך התמונות הבא.

עטפו זרעי פרחים בבד כמתנת טבילה לאורחים

ראשית, חותכים פיסת בד מרובעת עם מזמרה ורודה כדי שהקצוות יפים. לאחר מכן שימו באמצע פיסת נייר מרובעת קטנה שתשמש כבסיס לשקיות הזרעים שלכם. מפזרים מעל את זרעי הפרחים, מקרבים את כל פינות הבד וקושרים אותם עם חוט חוט. אם תרצה, תוכל גם להוסיף תווית עם שם האורח או פתק תודה קטן. תוכל למצוא עוד רעיון מעניין למתנה זו למטה.

טובות עשה זאת בעצמך בכוס

מתנות טבילה נושאיות לאורחים עושות צלב בכוס

אתה יכול להשתמש בכוסות מיניאטוריות לא רק לנרות תוצרת בית. אתה יכול גם להשתמש בה להכנת מתנה דקורטיבית על ידי מילויה בפנינים לבנות והצמדת צלב מתחת למכסה. עם פיסת תחרה סביב הכוס ותגי מתנה קטנים עם שם האדם להטבלה, המתנה החמודה מעוגלת בצורה מושלמת.

זרעי פרחים בצנצנת עם אמירה נחמדה

מתנות להטבלה לאורחים זרעי פרחים בצנצנת עם מסר

צנצנות פקק קטנות מושלמות גם לזרעי הפרחים כרעיון מתנה לאורחי הטבילה. מתאים גם אות מקורי. להלן דוגמא:

“תודה רבה!

אנא תפזר בשמי

זרעי הפרחים הקטנים האלה.

אם הם נושאים פרחים – אין ספור חתיכות,

תחשוב אחורה על הטבילה שלי. “

הוסיפו את שם האדם להטבלה והתאריך והמתנה האישית שלכם מוכנה.

מסגרת תמונה קטנה עם צילום כמתנת אורח לטבילה

מסגרת תמונה עם תמונת האדם להטבלה כמתנת אורח לטבילה

לא רק הקרובים ישמחו על תצלום של האדם שיוטבל. מתנה נחמדה ואישית זו תתקבל היטב על ידי כל האורחים ותישאר כזיכרון נחמד לטבילת ילדכם. ראשית, בחרו תמונה יפה של הילד או צלמו במיוחד בשבילה. לאחר מכן הכנס את התמונה למסגרת תמונה מתאימה כדי למסור לאורחים.

מגנטים למסגרת תמונה DIY צבעוניים

אתה יכול גם להציג את התמונה במתנה בצורה של מגנטים למקרר קטן. אם אתה יכול למצוא מסגרות מיני מתאימות, אתה יכול גם להכין את המגנטים בעצמך ללא הרבה מאמץ. אתה עדיין צריך מגנטים עגולים קטנים, תמונות מודפסות של הילד בפורמט קטן ודבק. אם אתה רוצה לצבוע את מסגרות התמונה בצבע אחר, אז צבעי אקריליק הם הטובים ביותר.

הכינו מתנות הטבלה לאורחים מבצק מלח או מחימר פולימרי

טבעת מפיות ומתנה בצלב עשוי בצק מלח

דמויות קטנות שונות מתאימות מאוד גם כמתנות אורח בהזדמנויות שונות. אולי אין להם ערך מעשי, אבל הם נראים די אלגנטיים ומעגלים את העיטור בצורה נפלאה. מוטיבים של כנסייה כגון צלבים ומלאכים משתלבים בצורה הטובה ביותר עם טבילה, אך גם יונים וכבשים לבנים פופולריות. אם אתה רוצה שהטובות יהיו תוצרת בית, אתה יכול להכין את הצלמיות בעצמך במקום להזמין אותן.

הפוך מלאכים מבצק מלח וקשט מתנות טבילה

בצק מלח הוא החומר האידיאלי להכנת דמויות קטנות. זה די זול וקל לשימוש. אתה צריך רק 3 מרכיבים להכנת בצק מלח – מלח, קמח ומים. מכסה זה בצק ולאחר מכן מעוצב כרצונו. לחלופין, ניתן כמובן גם להשתמש בחימר דוגמנות פימו לבן.

אנו ממליצים להשתמש בחותך עוגיות כך שכל הדמויות יראו אותו דבר. לשם כך מרדדים את בצק המלח או את חימר הדוגמנות ופשוט חותכים את הצורות בעזרת חותכן העוגיות שנבחר. לאחר מכן הניחו לדמויות להתקשות בתנור או באוויר. אם אתה רוצה לצרף תליון, אל תשכח לעשות חור קטן כשהחומר עדיין לא התקשה.

מתנות קטנות לטבילה לאורחים ארוזות בדמויות מבצק מלח

הדמויות הלבנות נראות גם הן יפהפיות כפי שהן, אך ניתן לקשט אותן עוד יותר אם תרצה. בעזרת עט או מברשת דקה וצבע ניתן להוסיף כמה אלמנטים דקורטיביים או לכתוב את השם והתאריך. אריזות צלופן יפות יומלצו גם כן, כך שלמתנות הטבילה לאורחים תהיה מראה מושלם.

מתנות טבילה קלאסיות לאורחים: עוטפים שקדי טבילה

שקדי טבילה בשקיות עם עיטור גלגל סיכות כמתנות הטבלה לאורחים

זה לא נהיה יותר קלאסי משקדים טבולים. מתנת אורח מוכחת זו לטבילה מתקבלת תמיד היטב ויש לה סמליות מיוחדת. בדרך כלל נמסרים חמישה שקדים מצופים סוכר, שכל אחד מהם מייצג אהבה, הצלחה, אריכות ימים, אושר וברכת ה ‘. לאחר שהחלטת על המתנה הקלאסית הזו, תוכל להיות שוב יצירתי ולייצר את האריזה לשקדים הטבולים בעצמך. להלן רעיון פשוט עשה זאת בעצמך.

הפוך טורבינת רוח מתוך לבד

צור גלגל סיכה מהוראות הלבד

ארזו את השקדים לטבילה בשקית אורגנזה קטנה וקשטו זאת בגלגלת סיכה ביתית. לשם כך אתה צריך לבד כחול או ורוד (אפשר גם ניטרלי, פשוט התאם את הצבע לקישוט), דבק חם וידית עץ קטנה. כך זה עובד שלב אחר שלב:

 • צייר בעזרת עט וסרגל ריבוע באורך צד של כ- 7 ס”מ על יריעת הלבד וחתך אותו.
 • חותכים את הריבוע שוב במספריים באלכסון מהפינות החיצוניות לכיוון המרכז. לא לחתוך את הלבד עד הסוף, להשאיר כ -2 עד 3 ס”מ למרכז הריבוע. אז עשו 4 חתכים לכל קודקוד.
 • קח קצה אחד של הריבוע וקפל אותו על ידי חיבור הפינה לנקודה המרכזית של הריבוע. הדביקו אותם במקומם בעזרת נקודה של דבק חם.
 • חזור על הפעולה במשך 3 הצדדים הנותרים, וקפל תמיד כל צד באותו כיוון.

הוראות יוצרות טחנת רוח מתוך לבד כחול

 • הדבק את כל 4 הפינות באמצע הריבוע, קח כפתור (או קישוט אחר לבחירתך) והדבק אותו בדבק חם על צומת נקודות הפינה..
 • קח מקל עץ והדבק אותו בחלק האחורי של גלגל הסיכה.
 • קשרו או הדביקו את שקית האורגנזה בשקדים לטבילה לגבעול ומתנת הטבילה שלכם מוכנה.

עוגיות תוצרת בית כמתנות הטבלה לאורחים

חצות עוגיות כמתנות טבילה למאכל לאורחים

במקום להכין את מתנות הטבילה לאורחים, תוכלו פשוט לאפות אותן! כן, העוגיות הביתיות הן תמיד רעיון טוב בכל הנוגע לטובות הנאה. כל מה שאתה צריך בשביל רעיון זה הוא מתכון טוב לעוגיות וחותכי עוגיות תואמים. כמובן, צלבים משתלבים היטב עם הטבילה, אך גם מלאכים ויונים טובים.

עטפו עוגיות תוצרת בית בצלופן

אם אתה דבק בנושא מסוים לקישוט הטבילה, אתה יכול כמובן לקשט את הביסקוויטים כראוי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בציפוי של חלבון ביצה (הידוע עדיין בשם אייסינג רויאל), אותו תוכלו לצבוע בעזרת צבע מאכל. ברגע שהזיגוג התייבש (מומלץ להמתין 24 שעות), אפשר לעטוף את העוגיות בצלופן ולקשט אותן בקשת יפה. אז הם יותר מתאימים לקחת.