סריגה רעיונות צמר-שימושי-צמר-סלסילה-מחטי סריגה

אולי שמעת על הסטריקליזל בעבר? זהו כלי קטן לסריגה. עם סטריקליזל אתה מקבל חוט בכל אורך בצורת צינור, שיכול לשמש כאלמנט למגוון רחב של פרויקטים. אם אתה חדש ב- Strickliesel, נעזור לך בהנחיות כבסיס. אחרת עדיין יש לנו אחלה כאלה רעיונות של סטריקליזל להרכיב שתוכל לחקות בכל עת.

רעיונות סטריקליזל – איך נראה הסטריקליזל?

רעיונות בד סרוג חמוד-עיצוב-ילדה-דמות

ה- Strickliesel זמין במגוון רחב של צורות וצבעים. למרות שבעבר הוא היה עשוי עץ, כיום פלסטיק יכול לשמש חומר. אם בא לך לסרוג באופן ספונטני לאחר קריאת מאמר זה, תוכל אפילו להכין בעצמך כיכר סריגה במהירות בעזרת חומרים מהבית. תוכל למצוא כמה רעיונות לכך ברעיונות סטריקליזל הבאים. אתה יכול גם להמציא משהו בעצמך.

סריגה XXL: שמיכות, צעיפים, כריות או סוודרים עשויים רשת ענקית הם טרנדיים

הוראות סריגה למתחילים: שליטה בטכניקות הבסיסיות החשובות ביותר

לסרוג שמיכה עם רשת גסה ללא מחטים – הוראות העתקה

רעיונות סטריקליזל – הוראות

לסרוג רעיונות פליסה יפה-קישוטים-עשה-בעצמך-בית-מייפה

ההוראות לסטריקליזל פשוטות מאוד ומתאימות להפליא למתחילים שאפילו לא יודעים את יסודות הסריגה. מחט הסריגה היא גם אלטרנטיבה מצוינת לסריגה. כדי לעבוד עם ה- Strickliesl, אתה צריך צמר בכל צבע בנוסף לעזר. אתה יכול להשתמש במחט כדי לעזור לך להעביר את חוט הצמר דרך כיכר הסריגה טוב יותר.

איך עובד סטריקליזל?

סריגת רעיונות פליסה צעדים-חוט-מתפתל-מסמרים-עבודת יד

כעת עליך לעטוף את חוט הצמר סביב ארבעת הקרסים (במקרה זה מסמרים) על ידי יצירת לולאות. תחילה וו אחד, אחר כך הלאה וכן הלאה. סטריקליזל יכול להכיל עד שמונה ווים. ללא קשר למספר, השלבים תמיד זהים. ההבדל היחיד הוא בקוטר החוט המוגמר, שבו תשתמש מאוחר יותר לרעיונות סטריקליזל.

הכנת כיכרות סריגה של שרשראות

לסרוג טיסל רעיונות יסודות-הוראות-תחביב-פנאי-התעסקות-רעיונות

כעת כרוך שורה נוספת סביב הקרסים, רק שהפעם לא יוצרים לולאות. עם שלב זה זה מגיע לסריגה בפועל. בעזרת מחט גדולה או וו הסרוגה, מרימים לולאה מהסיבוב הראשון ומחליקים אותה מעל הקרס ובכך מעל השורה השנייה של חוטי צמר.

בילוי מהנה

לסרוג רעיונות פליסה הדרכה-יסודות-מסמרים זרדים

אז המשך עד שתקבל את אורך הכבל הרצוי לרעיונות סטריקליזל. החוט המוגמר עובר דרך החור בחבל הסרוג ומופיע מעצמו כעבור זמן מה. חותכים את החוט מכדור הצמר ומשחילים את החוט דרך מחט. אתה יכול להשתמש בו כדי לאסוף את הלולאות הבודדות, ולהוריד אותן מהקרסים בו זמנית. השתמש במחט כדי למשוך את החוט חזק כדי לאטום את הפתח.

הכינו כיכר סריגה משלכם

סריגת צמר-רעיונות-דיי-גלידות מקלות-נייר טואלט-גליל-צבעים-צבעים

כאמור, אתה יכול גם להכין כיכר סריגה בעצמך. בהוראות לעיל נעשה שימוש בענף חלול למטרה זו, אשר היה מצויד בארבעה מסמרים. אתה יכול באותה קלות להשתמש בגליל נייר טואלט שאליו אתה מדביק מקלות ארטיק או שיפודי קבב. אתה יכול גם לצבוע אותם כדי שהגושים הסרוגים ייראו יפים יותר. אתה מוזמן להשתמש בחומרים אחרים מהבית כדי להפוך את העוזר שלך לרעיונות סטריקליזל.

רעיונות מעולים לסטריקלייזל

סריגה-צמר-רעיונות-כבל-עיצוב-כחול-צמר-תאורה-נורה

מה דעתכם על המנורה הזו? די מגניב לא? ברעיון זה, החוט מהחבל הסרוג משמש רק ככיסוי לכבל, אולם, בעל מראה יפה באמת. אתה יכול להתעסק בכמה מהרעיונות האלה של סטריקלייזל ולקשט את כל הדירה או ליצור קבוצת מנורות צבעונית.

חומרים למנורה

סריגה-רעיונות-מנורה-עשה זאת בעצמך-חומרי השראה-מתחילים

ישנם רעיונות רבים של סטריקליזל שאינם דורשים חומרים רבים. אחת מהן היא גם המנורה הזו. קבל שקע עם נורה מתאימה, כבל, צמר בכל צבע, מחט סריגה, מברג וו וו. אתה קובע את אורך הכבל בעצמך בהתאם לגובה החדר.

סרוג את הנדן לכבל

סריגה-פליס-רעיונות-עטיפת כבלים-צמר-פשוט-מנורה

הפעם סורגים סביב הכבל. לשם כך, פשוט הכנס את הכבל דרך פתח הבד הסרוג. אתה יכול גם לסרוג את הצינור תחילה ולאחר מכן להחליק את הכבל פנימה, אך הקצוות המחוספסים של הכבל עלולים להקשות מאוד על הסיכון שהצמר יישבר. לאחר שסיימת את הכבל, עליך רק לחבר את התקע והשקע. אם אין לך מושג בנושא, תן לנו לעזור לך כדי לא להסתכן בקצר בעת הפעלת המנורה. רעיונות כאלה של סטריקליזל מתאימים מאוד גם כמתנות.

רעיונות לסריגת מיתרים בקוטר גדול

סריגה-רעיונות-צינור-סריגה-חפתים-תוצרת בית

ככל שיש יותר וויקס לסטריקליזל, החוט יהיה רחב יותר. זה יכול להועיל מאוד לכמה רעיונות של סטריקליזל. כך שתוכלו לסרוג במהירות ובקלות מחממי זרועות או רגליים או ליצור צעיף מכמה מחבלים גדולים אלה. הצינור מסטריקליזל יכול לשמש גם ככיסוי לחפצים שונים. להלן מקרה כדוגמה:

לסרוג את המארז עם כיכר הסריגה

סריגה-פליס-רעיונות-מארז-משקפי שמש-DIY-סריגה-מתחילים

המארז נראה אופנתי ומגן במיוחד מכיוון שהוא עשוי מחומר רך ועבה. רק חשוב שתעריך את הגודל הנכון. באותו אופן, תוכל גם ליצור נרתיק הגנה לטלפון הסלולרי שלך, להגן על כונן קשיח חיצוני או כל דבר אחר שיש לאחסן..

לתפור את הפתח

סריגה-רעיונות-התעסקות-מארז-כוסות-רק-תפירה-צמר-חוט

כמובן שעליך לסגור את הצינור המוגמר בצד אחד כדי שהאובייקט המדובר לא יוכל להחליק החוצה. מחט שדרכה אתה משחיל את החוט העודף עובדת היטב. לתפור דרך התפרים העליונים ולסיים את התפר עם קשר. כדי שזה לא יהיה גלוי, אתה יכול פשוט להפוך את הכריכה החדשה כלפי חוץ כדוגמה לרעיונות של סטריקליזל.

רעיונות לכבל סטריקליזל

סריגה-רעיונות-קופסה-לקשט-פסים-עטיפת חוט

ישנם אינסוף רעיונות של סטריקליזל שתוכלו ליישם בעזרת הכבל המוגמר. אם אינך יכול ליצור את הקוטר הנדרש לאובייקט הרצוי, פשוט השתמש בגרסה זו לקישוט. החבלים נתפרים יחד משני קצותיהם ומניחים מעל הפחית. ניתן לעצב דפוס פסים צבעוני.

רכבות לסירים

סריגה-רעיונות-סירים-תחתיות-מטבח-לקשט-שימושי-אביזרים-רעיון מתנה

טריוויטים אלה הם רעיונות דומים של סטריקליזל. עם זאת, ניתן להשתמש בחוט שלם גם לשם כך. זה עטוף סביב עצמו בצורה של ספירלה. השתמש בכל הצבעים, שלב אותם או אפילו נסה ליצור דוגמאות ומוטיבים. אתה צריך לדפוק את הכבל הארוך כמו שבלול ולתפור אותו מהגב. שטיח סטריקליזל הוא גם רעיון מצוין אם אתם מחפשים מתנות מקוריות וביתיות.

לאחר השלבים שכבר תוארו, תוכלו לעצב לילדכם תיק חמוד. בשביל זה אתה צריך שני חלזונות באותו גודל, שאתה פשוט תופר יחד. השאירו את השקית פתוחה ותפרו ידית במקומה.

חיות סטריקליזל רעיונות יצירתיים לילדים

אתה יכול גם להעלות דמויות חיות חמודות עם חוט ארוך. קח גרב ישנה ומלא אותה בצמר גפן. לתפור את הצד הפתוח בגודל הרצוי, לעצב את הגוף ולעטוף את החוט סביב הגרב. אבטח את הכבל בעזרת מחט וחוט. אתה יכול להשתמש בחתיכת חבל נוספת ליצירת זרועות, רגליים, אף ועיניים שתופרים על הצעצוע המחבק. אתה יכול גם להשתמש בכפתורים צבעוניים לעיניים.

לקשט קולבים

בד סרוג-רעיונות-קולבים-לקשט-צמר-אביזרים צבעוניים

מעשיים ככל שמתליי מעילים הם יכולים להיראות משעממים. הביאו צבעים עזים לארון הבגדים שלכם על ידי הלבשת הקולבים בחבלים סרוגים. אתה יכול להשתמש בשני חבלים בכל פעם, אותם אתה שם על שני החצאים, או שאתה יכול להשתמש בחוט שלם, שצד אחד שלו אתה סוגר ולאחר מכן לשים את החוט על כל המתלה. פעם אחת באמצע, הכניסו את הקרס דרך אחת הרשתות. ואז לתפור גם את הצד השני.

הכינו פרחים יפים

סריגה-רעיונות-פרחים-התעסקות-יפה-דקו-בז '

פרחים שיכולים לשמש לא רק כתליונים אלא גם לסריגת רעיונות לתכשיטים או לקישוט בגדים, כריות ושמיכות הם גם חביבים מאוד. הכבל המוגמר מעוצב כפי שמוצג. כל אחת מהלולאות המעוצבות נתפרת באמצע כך שהפרח שומר על צורתו. חתיכה נוספת של חוט סרוג מונחת אז באמצע כדי להסתיר את התפר.

רעיונות עשה זאת בעצמך סטריקליזל

סריגים-רעיונות-כחול-כפתור-סריגה-תליונים פשוטים

במקום פיסת החוט השנייה, אתה יכול גם להשתמש בכפתורים, שהם אלמנט דקורטיבי פופולרי בכל הנוגע לפרויקטים של עשה זאת בעצמך. ניתן להדביק או לתפור את הכפתורים במקומם ולהיראות הכי טוב כשאתה בוחר בצבע מנוגד. פרחים יפים אלה כרעיונות סריגה משמשים כתליונים. אם אתה רוצה, אתה יכול לסרוג חוט מלאכה לתוך הכבל הארוך יותר. זה יקל עליכם לעצב את עלי הכותרת הבודדים.

אתה יכול גם ליצור קישוט יפה דמוי אביב מהפרחים שהכנת בעצמך. לדוגמה, הכינו זר צבעוני לקשט איתו את החלון. פשוט השחילו חוט דק בין הפרחים הבודדים, קשרו אותם ותלו את הזר. בעזרת כבל ה- Strickliesel אתה יכול גם ליצור דמויות אחרות. לדוגמה, אתה יכול להכין צורות פרי או ירקות שונות וליצור קישוטים נהדרים למטבח או צעצועים נחמדים לילדים שלך.

עבודות יד עם סטריקליזל

סרוג צמר-רעיונות-קישוט-מקורי-כוורת-כרית-סיכה-טינקר-דבורים-קישוט

אתה בטוח להתרשם מכוורת זו העשויה מחבל. הרעיון יכול לשמש רק כקישוט או לשרת מטרה שימושית. במקרה זה הכוורת משמשת ככרית סיכה. לשם כך ניתן לשים אותה על כרית קטנה או למלא אותה ישירות. אתה יכול להשתמש בצמר גפן לשם כך.

סריגה עם ילדים

בד סרוג-רעיונות-כוס מחמם-עשה זאת בעצמך-מבטא כפתור

בעזרת סטריקליזל אתה יכול גם להפוך את הסריגה לטעימה יותר לילדים שלך. הטכנולוגיה היא משחק ילדים ותהפוך במהירות לתחביב החדש של ילדיכם. סטריקליזל מתאים לילדים מגיל 5 – 6 שנים. זה תלוי עד כמה הילד נמצא במיומנויות מוטוריות.

ברצוננו גם להציג בפניכם דוגמא אחרונה לרעיונות מקוריים של סטריקליזל. זהו מחמם כוסות תוצרת בית המתאים במיוחד לחורף.

רעיונות סטריקליזל לתחתיות למשקפיים

לסרוג רעיונות צמר לבד-צמר-דבק-פשוט-גירוי

כבל ה- Strickliesel יכול לשמש לא רק כפירה אלא גם למשקפיים. לרעיונות אלה של סטריקליזל, עליך קודם כל לייצר את הכבל בכל צבע ובכל גודל. לאחר מכן הוא מעובד לקשר קלטי. אתה יכול לראות איך זה עובד בתמונה למעלה.

לקשט שולחן

רעיונות מבד סרוג תחתיות-משקפיים-עשה-לך-קשרים

כדי להחזיק את הקשר במקום, הדביקו פיסת לבד לתחתית. אם אתה רוצה תחתיות להחלקה, אתה יכול גם להשתמש בגומי. הניחו את הקשר על הבד ועקבו אחר המתאר. זה צריך להיות קצת יותר קטן. הדביקו את הבד לקשר והניחו עליו ספר כבד. אתה יכול גם לעצב את תחתיות הרכבת כרעיונות של Strickliesl באופן שונה.

טינקר עם האלף בית

סריגה-רעיונות-אותיות-אלפבית-צעצועי ילדים

ניתן להשתמש במיתרים רחבים וצרים כאחד לעיצוב אותיות. הצינורות ממולאים פשוט בצמר גפן. בדרך זו יהיה לילדכם כיף נוסף ללמוד את האותיות. רעיונות סטריקליזל יכולים גם להיות שימושיים מאוד. האותיות מתאימות גם לקישוט לחדר הילדים.

אותיות עיצוב

סרט סרוג לילדים, כיתוב-מתנה-רעיונות-כתיבת-שם

עם כבלים ארוכים מספיק, אתה יכול לעצב אותיות בצורה יפה. הם מושלמים לקישוט קירות או מתנות. קח חוט ונסה וריאציות שונות של רעיונות הסריגה האלה. לאחר מכן ניתן להדביק את העיצוב הנבחר על המשטח הרצוי. אתה מוזמן גם לעצב אותיות סרוגות בחוט וליישם רעיונות קישוט רבים לדירתך. עדיף לסרוג את חוט המלאכה לתוך הצינור. כאשר אתה מוכן שהחוט יתבלט מהבד הסרוג, תוכל לדחוף קצה אחד של החוט למטה לתוך החור. סריגה בחוט זה קצת יותר מייגע כי אתה תמיד צריך לשאת איתך את חוט המלאכה. השחלת החוט בצינור המוגמר היא הרבה יותר קשה ולא תמיד עובדת. לכן עדיף להכניס את החוט לפני כן.

יחד עם ילדכם תוכלו ליצור שלט לדלת מתוך כיתוב בחוט. בעזרת הכבל המוגמר, כופפו את שמו של הילד. קבלו לוח עץ, אותו תוכלו לצבוע בלכה אקרילית בכל צבע. הדבק את השם על לוח העץ והצמד חוט סרוג עם מסמרים קטנים לחלק האחורי של הלוח. כך שילדך יכול לתלות את השלט בידית הדלת.

שרשרת עשויה קשרים

סריגה-רעיונות-תכשיטים-שרשרת-קשר-צהוב-צבע

לאחר שהחלטת לייצר שרשרת, תוכל להפוך אותה למעניינת יותר על ידי יצירת קשר מעניין על הכבל. תכשיטים הם אחד הרעיונות הפופולריים ביותר של Strickliesl מכיוון שהם מהירים וקלים ליישום. אתם מוזמנים גם לעשות שרשרת מכמה חבלים או ליצור צמיד או עגילים. עבור שרשרת אופנתית, עליך לסרוג שלושה או ארבעה חבלים, בהתאם לעובי הרצוי, אשר לאחר מכן צמה שטוחה. לבסוף, ניתן לחבר סגירה עם מכסי קצה. אם אתה לא בטוח כמה זמן אתה רוצה שהשרשרת תהיה, עדיף לסרוג אותה עוד קצת. אתה יכול לקצר אותם במידת הצורך.

אם אתה רוצה לעצב שרשרת עם פנינים, אתה צריך כמה פניני עץ בנוסף לצמר, המשולבים בסריגה. הייצור לוקח קצת יותר זמן מזה של הכבל שכבר תואר, אבל הוא פשוט באותה מידה וגם מתאים מאוד למתחילים. סורגים חוט חבל שאפשר לגעת בו בתחתית ליסל הסריגה. תופרים את הקצה ולוחצים חרוז עץ מלמעלה לקצה החבל. השתמש במחט סריגה או בעט כדורי כדי להקל עליך לדחוף את החרוז דרך הפתח הצר. לאחר מכן תפרו את הכבל בכמה תפרים כך שהחרוזים הבודדים יהיו מוגדרים היטב. לסרוג לסירוגין ולהוסיף פנינים עד שתקבל את האורך הרצוי. לבסוף, חברו אבזם או תפרו את שני הקצוות יחדיו.

אתה יכול גם להכין אביזרי שיער עם Stricklisel. אתה יכול להשתמש בכבל הסרוג כדי ליצור סרט ראש יפה, למשל. לשם כך סרוגים שלושה צינורות באורך זהה, שנרקמים לאחר מכן לצינור עבה. לבסוף, תפרו את קצות החבלים.