פיל-ילדים-מיטה-מנורות כבל-צהוב

הכבלים המעצבנים הנמצאים בכל מקום בביתנו, מפריעים לסגירת הדלת או הורסים את הרושם הכללי של הפנים, מהווים בעיה קוסמטית ברוב משקי הבית.

הכבלים כקישוט – כך תוכלו להסתיר אותם בצורה יפה

מהדקי כבלים-תיקון-קיר-בבית-מתעסק

אבל אתה יכול גם להשתמש ביצירתיות ולהפוך אותם לאמנות משלך כדי להתאים את הפנים. תתפלאו כמה רעיונות מעניינים כבל כקישוט יכול להתעורר בכל הנוגע לכבלים. בדוגמאות הבאות, כבלים ארוכים ככל האפשר נדרשים להשגת האפקט הרצוי.

עיצוב הכבלים כקישוט – רעיונות מעוררי השראה

ערכת כבלים-קישוט-ציפור-עלים

אתה יכול להשתמש ברעיונות לדוגמא מעניינים אלה לשם כך כבל כקישוט ראו בעיצוב השראה ושינו או אפילו הרחיבו אותו. כמובן, אתה יכול גם לתת לדמיון שלך להשתולל ולעצב נושא משלך. כל מה שאתה צריך הוא כמה אלמנטים המאפשרים לך לחבר את הכבלים בצורה ובכיוון שאתה רוצה.

יצירתיות על הקיר

אש-אח-קישוט-כבלים-עשה בעצמך

בדוק, למשל, את הרעיון הנהדר הזה עבור כֶּבֶל כקישוט בְּ. כאן נוצר קישוט שלם בעזרת כבל, אשר בדרך כלל עשוי מעץ או שהוא חלק מרהיט. הכבל הזה שייך למעשה למנורה ליד המיטה. אתה יכול בקלות להפוך אותו לדמות מעניינת עם מעט דמיון.

בהרמוניה עם הטבע

כבל-עיטור-כמו-קיר-רעיונות-בית

זה עוד רעיון איך אתה עושה את זה כבל כקישוט לתקן. הכבל היה מחובר כך שהוא נראה כמו ענפים. כל שעליך לעשות הוא לגזור דפי נייר או חומר אחר ולהדביק אותם לכבל. לבסוף, תוכלו להוסיף ציפור קטנה שנראית יושבת על הענף.

רעיון לעץ

דקו-קיר-עץ בצורת-עם-כבל

אתה יכול לעצב כבלים ארוכים מאוד לעץ במקום לתהות כיצד והיכן להסתיר אותם.

קו רקיע של העיר

רעיונות מקוריים-עיצוב כבלים-בית-קיר