טינקר עם עציץ נוצץ בצורת חימר-לב-מוטיב-זהב

אם אתה אוהב זוהר, אתה יכול לתבל כל קישוט עם קצת נצנצים. עם מעט דבק ואבקת נצנצים בכל צבע, ניתן ליצור לוכדי עיניים ייחודיים שהופכים כל חגיגה לאטרקטיבית במיוחד. יש לנו כמה רעיונות פשוטים כיצד לעשות זאת אומנות עם נצנצים להרכיב שכל מה שאתה צריך זה נצנצים ודבק. בנוסף, אתה מוזמן גם לקבל נייר נייר מוכן למיסוך על מנת ליצור דוגמאות מעניינות.

אומנות עם נצנצים ויפות חפצים

טינקר עם קופסאות נצנצים-לקשט-לב-ממתק

מה אפשר להכין עם נצנצים? בעצם כל מה שעולה בראש. לעיצוב עם נצנצים אתה יכול להשתמש בכל קישוטים וחפצים ולתת להם מראה מיוחד עם אבקת נצנצים. למעלה אתה רואה קופסאות פלסטיק פשוטות שנראות הרבה יותר אטרקטיביות עם מעט נצנצים.

יצירה עם נצנצים ומגנטים

טינקר עם מגנטים נוצצים-צבעוני-קישוט-עבודת יד-הוראות-מארזי נייר

מגנטים הם דבר מעשי, אך לעתים קרובות הם מבחינה ויזואלית אינם מיוחדים. אתה יכול לשנות את זה עם קצת נצנצים. בעבודות יד עם נצנצים, הכניסו מעט נצנצים מכל צבע למארז נייר מאפינס וקצת דבק על אחד המגנטים. טובלים את הצד עם הדבק לתוך הנצנצים ומנערים את העודפים ולוחצים מעט את הנצנצים לתוך הדבק בעזרת האצבעות. ואז תן לדבק להתייבש היטב.

עלים יפים

טינקר עם עלי נצנצים-טורקיז-זהב-עשה זאת בעצמך

קישוטים אלה עשויים בצורה הטובה ביותר עם עלים מלאכותיים. ניתן לרסס אותם בכל צבע ריסוס שתרצו מראש. כשהצבע עדיין לח, מפזרים מעט נצנצים על העלים. גרסה נוספת של התעסקות עם נצנצים היא לתת לצבע להתייבש, לרסס את העלים בדבק ריסוס ולפזר עליהם את הנוצץ..

עיצוב עלי סתיו

טינקר עם עלי נצנצים-סתיו-צבעים-אדום-צהוב-כתום

ניתן לעצב גם עלים אמיתיים. כך מקבלים עיטור סתיו מעניין. בעזרת מברשת מורחים דבק על פני הסדין. ואז מפזרים מעליו נצנצים שוב. לעיצוב עם נצנצים, עדיף להשתמש בנצנצים בצבעי סתיו כגון זהב או נחושת. מנערים את העודף ונותנים לעלים לשבת כמה שעות.

יצירה עם אבקת נצנצים

טינקר-נצנצים-מייסון-צנצנת-מברשת-ספל-עיצוב-סגול-ורוד כהה

כבר שמתם לב שניתן להשתמש בצנצנות מייסון במגוון דרכים לקישוטים. והם מושלמים גם לעיצוב עם נצנצים. כפי שתואר לעיל, מפזרים את הזכוכית עם נצנצים לאחר שציפית אותה בדבק. תן לזה להתייבש. לבסוף, אתם מוזמנים למרוח שכבה נוספת של דבק כדי לתקן את הנצנצים בצורה טובה יותר.

יצירה עם זכוכית ונצנצים

טינקר-נצנצים-נורה-עשה-זאת-בעצמך-עשה-כחול-צנצנת בנייה-לקשט

כאן אתה יכול לראות גרסה נוספת של האופן שבו אתה יכול לעצב את הזכוכית. צובעים אותו תחילה ולאחר מכן מעטרים אותו רק בחלקו בנצנצים. אנו מוצאים גם את הרעיון עם הנורה מאוד מקורי, אותו תוכל לנסות אם אתה עושה עבודות יד עם נצנצים. השלבים זהים לזו שלפני כן. לאחר מכן תוכל לתלות את הנורה במסיבות או בחג המולד כקישוט.

אגרטלים נוצצים

טינקר-גליטר-אגרטל-עשה זאת בעצמך-פרחים-זהב-זוהר

גליטר לא בהכרח צריך להיות מחובר כלפי חוץ. עם כלים שקופים כמו הבקבוק הזה, הוא גם נראה יפה מאוד מבפנים. לעיצוב עם נצנצים, הכניסו פנימה דבק למרוח אותו על ידי סיבוב הבקבוק עד שהכל מכוסה היטב. במידת הצורך מוסיפים עוד דבק. יוצקים את העודף. יוצרים משפך נייר ומנערים לתוכו את הגליטר. מכסים את הפתח ומנערים עד שכל הקירות הפנימיים מכוסים נצנצים. הסר שוב את העודף.

לקשט אבני זכוכית שקופות

טינקר-נצנצים-זכוכית-אבנים-אבני מוגלגים-פשוט-השראה

אבני הזכוכית מקבלות מעט דבק על החלק התחתון שלהן ולאחר מכן הן טובלות בנצנצים. רעיון מלאכה זה מוכן! השתמש בנצנצים מכל צורה או צבע. זה גלוי לאחר מכן דרך גוש הזכוכית. בסוף אתה מוזמן להדביק מגנט לתחתית ולהפוך את הקיר המגנטי שלך ליפה יותר עם עיטור זה.

פסי נצנצים

טינקר-נצנצים-קלטת-פנס-אורות-מסוגנן-פנקר-רעיון-פנס

אתה יכול ליצור קישוטים נוצצים אפילו יותר פשוט על ידי שימוש פשוט בדבק נוצץ והדבקתו על האובייקט שנבחר. בצורה זו ניתן ליצור דפוסים שונים, למשל, ליצור עששיות מעניינות. אתה יכול גם לעצב מחדש את מנורת התה בעזרת רצועות אלה.

יצירה עם נצנצים וקלטת

טינקר-נצנצים-זכוכית-פנס-טורקיז-פסים-מנורה

ניתן ליצור דפוסים גם בעזרת נייר דבק פשוט אם אתה מתעסק עם נצנצים. עדיף להשתמש בנייר נייר מכיוון שהוא נדבק טוב יותר למשטחים חלקים. מסוך את האזורים שאתה לא רוצה להוסיף להם נצנצים. מרססים את הפריט בדבק ריסוס ומפזרים נצנצים. אם אתה רוצה שהנצנצים יהיו צפופים יותר, טבול את האובייקט ישירות לתוך הנוצץ.

שולחן כתיבה עם נצנצים

התעסקות-עם-נצנצים-שולחן-קישוט-צבעוני-דבק-צבע-דבק

צור רהיטים מעניינים במיוחד באמצעות נצנצים. בדרך זו תוכלו לתבל בצורה מושלמת ריהוט ישן ומכוער. רעיון זה קל במיוחד ליישום על שולחן או משטח שטוח אחר. במקום דבק, השתמש בלכה מעץ לעיצוב עם נצנצים. צפו את משטח השולחן והקפידו לא לפספס אף מקום.

צביעת רהיטים

התעסקות-עם-נצנצים-הוראות-דיי-רעיון-צבעוני-צבעים

הצבע צריך להיות מכוסה בנצנצים כשהוא עדיין רטוב. אז תעבוד מהר כשאתה מתעסק ברעיון הזה עם נצנצים. למראה צבעוני, הרימו את כל מיכלי הנצנצים והתחילו לפזר את הנצנצים על הצלחת. כאשר אתה שבע רצון מהכמות, לחץ על האצבע לתוך הלכה בעזרת האצבעות והניח לכה להתייצב. תקן הכל מחדש. לבסוף אוטמים הכל בשכבת לכה אחרונה.

מלאכת יד לחג המולד

טינקר-נצנצים-אורנים-קונוסים-ורוד-זהב-קישוט פשוט

אצטרובלי הזהב עוצבו לא רק עם נצנצים אלא גם עם עלה זהב. לעיצוב עם נצנצים, ריססו את הקונוסים בתרסיס צבע זהוב או ורוד. ואז מפזרים אותם במהירות עם נצנצים מאותו צבע. עלה הזהב מונח מעל החרוטים ולוחץ כלפי מטה בעזרת ספוג יבש, תוך הסרת עלה הזהב העודף בו זמנית.

עבודות יד עם נצנצים – הכינו קישוטי עץ חג המולד בעצמכם

טינקר-נצנצים-חג המולד-עץ חג המולד-קישוטים-שרשרת לב-אדום-אור

אתה יכול אפילו להכין קישוטי עץ חג המולד בעצמך באמצעות נצנצים. השתמש בכל צורות ונצנצים בצבע שמתאים לשאר קישוטי עץ חג המולד. מכיוון שלא נוגעים כל הזמן בתכשיטים, שכבת הגנה מיותרת, אך עדיין ניתן ליישם אותה. הרעיון הזה לעיצוב עם נצנצים הוא נהדר לנתינה.

יצירה עם קנבס

טינקר-נצנצים-איילים-חג המולד-קנבס-פסים-שחור-לבן

כדי ליצור קנבס כזה, תזדקק לצבע אקרילי, בו תשתמש לעיצוב הרצועות. ראשית צובעים את הבד בלבן ונותנים לצבע להתייבש. לאחר מכן הדביקו את המשטח כך שתוכלו לצבוע את הפסים השחורים ישר. לאחר שהצבע הזה התייבש, אתה יכול להמשיך להתעסק עם נצנצים. שרטט כל מנוע בעיפרון. מצפים את זה בדבק ומפזרים מעליו נצנצים. חשוב שהצבע כבר יתייבש היטב כך שלא ידבק נצנצים לפסים.

קונוסי חג המולד

טינקר-נצנצים-חורף-חג המולד-קונוס-נייר-פתיתי שלג

אתה יכול לעצב קונוסים מנייר בעצמך או שאתה יכול פשוט להשתמש במוצרים מוכנים לרעיון זה לעיצוב עם נצנצים. שוב, ריססו את החרוט בדבק ריסוס כדי לאפשר לנצנצים להידבק. לאחר מכן תוכל לקשט את הקישוט באלמנטים אחרים. כאן שימשו פתיתי שלג שהוצמדו לחלקו העליון של החרוט בעזרת אקדח דבק חם.

רעיון לערב ראש השנה

טינקר-נצנצים-זכוכית שמפניה-לקשט-קישוטי ערב ראש השנה-קישוט שולחן-רעיון

אם יש לכם מסיבה מתוכננת לערב ראש השנה, הביאו הרבה נצנצים למשחק בעת עיצוב הקישוט. גרסה אחת אפשרית הן כוסות השמפניה שאתה מכין עם נצנצים. מורחים מעט דבק היכן שתרצו את הנצנצים. אתם מוזמנים גם לעצב את בסיס הזכוכית. מורחים את הדבק הנבחר על הדבק הלח.

רעיון ליל כל הקדושים

טינקר-נצנצים-זהב-גולגולת-גולגולת-קישוט ליל כל הקדושים

הוסף קצת זוהר להלווין על ידי הוספת נצנצים לקישוטים שונים. גולגולת כזו נראית הרבה יותר מרשימה. אפשר גם להפוך את הדלעות למעניינות יותר עם נצנצים וקשט שולחנות או דלת הכניסה. כפי שצוין קודם לכן, ישנם כל מיני דברים שאתה יכול לשנות ולקבל קישוטים ייחודיים.

ביצי פסחא עם נצנצים

טינקר-נצנצים-ביצי פסחא-פלסטיק-עיצוב-זהב-ורוד

מה דעתכם אם תכינו גם ביצי פסחא עם נצנצים? אתה יכול להשתמש בביצי פלסטיק למטרה זו, אותן אתה מצייר בכל צבע אחר. לבסוף, מוסיפים את הגליטר. מקשטים רק את ביצי הפסחא באופן חלקי או מפזרים את כולם עם נצנצים צבעוניים. תעלה משהו מעניין!