מוטיב דקורטיבי פופולרי לסתיו הצבעוני הוא התפוח. זנים רבים נקצרים בתקופה זו של השנה, ולכן התפוח קשור לסתיו.

רעיונות למימון תפוחים-הוראות-ילדים-צעצועים-קישוט מכיוון שהסתיו החל בינתיים, ברצוננו לתת לך כמה רעיונות עבור תפוח טינקר שתוכל להשתמש בהם לקישוט הבית שלך. הרעיונות שבהם אתה יכול להכין תפוח בעצמך אינם קשים לחיקוי וניתן ליישם אותם גם יחד עם הילדים.

הכנת תפוחים עם ילדים

Apple tinker רעיון-חלון-עיצוב-אדום-ירוק

עם ילדים, אתה יכול להכין תפוח מנייר בצורה נפלאה. מכיוון שזה נחמד כאשר ניתן לראות את קישוט הסתיו שלך גם בחוץ, אתה יכול להכין את קישוט החלון המצחיק הזה. עזור לילדיך וצור יום כיף של עבודות יד, שאת תוצאותיו יוכלו הקטנים שלך להתגאות בהמשך. קל מאוד לחקות את רעיון המלאכה.

תפוח סתיו טינקר

עפר טינקר תפוח-חלון-קישוט-סתיו-רעיון

אתה יכול להכין תפוח כזה עם חומרים פשוטים. קבל עפרונות שעווה בירוק, אדום או צהוב, נייר שעווה, נייר בנייה בצבע חום וירוק (מספיק שאריות) ומגהץ. ראשית יש להסיר את הנייר מהעפרונות. לשם כך הכניסו אותם למים. לאחר מכן השתמש בסכין לגרוס את המקלות על קרש חיתוך. שקול להשתמש בלוח ישן מכיוון שהוא ישתנה.

אנחנו מכינים תפוח

הוראות טינקל של אפל-עפרון-התכה-ברזל

לאחר מכן הניחו את השעווה הקצוצה דק על נייר שעווה והניחו מעליו פיסת נייר שעווה נוספת. עכשיו אתה יכול להמיס את השעווה עם הברזל. מכיוון שלא תוכל לקבל צורה של תפוח מיד, פשוט צור כתם ואז גזור אותו בצורה הנכונה. בחר צבע אחד לכל מתעסק תפוחים או שלב אחד עם השני. לאחר מכן חותכים גבעול חום נוסף ועלה ירוק ומדביקים אותם לתפוח.

הכינו תפוח חמוד בעצמכם

ריפוד תפוחים-קטיפה-בעלי חיים-תפירה-תפירה

אפשר גם להכין תפוח עם לבד. אתה יכול להכין צעצועי קטיפה קטנים שאתה ממלא בצמר גפן, או שאתה יכול לעצב עיצובים פשוטים ושטוחים. עבור הגרסה השנייה, אתה אפילו לא צריך לתפור. אתה פשוט מדביק את האלמנטים יחד עם אקדח דבק חם. למד כיצד להכין תפוח מבד למטה.

חתכו את הבד

תפוח-טינקר-בד-בד-פנים אדום

אתה צריך שתי חתיכות אדומות של לבד בצורת תפוח (רק אחת לגרסה השטוחה) ושני עיגולים עגולים ללחיים, צמר גפן, עלה ירוק וגבעול חום ועפרונות לעיניים. ראשית, סמן את הפנים. הניחו את הלחיים על התפוח וציירו בעזרת העיפרון את המקומות לעיניים ולפה. אם אתה מכין את התפוח, אתה יכול גם להשתמש בצבע ירוק שוב. עם זאת, אז הסדין אינו מגיע לעצמו.

לתפור פנים

אפל-טינקר-הוראות-להרים-דקו-ילדים-בד

כעת הדביקו את עפרונות העיניים לתפוח ותפרו פה. לחלופין, אתה יכול גם להשתמש בעט סימון עמיד למים לצייר עליו. אתה יכול לתפור על הלחיים או לתקן אותן בעזרת דבק חם. הכל תלוי כמה אתה ממהר ומה אתה מעדיף.

הצמד את הלבד

תפוח-טינקר-תפירה-סיכות-פירות-בד-עשה בעצמך

מניחים את העלה והגבעול על פיסת הלבד האדומה השנייה, ולאחר מכן מניחים את הפנים מעליה. העלה והגבעול נמצאים כעת בין שני החלקים האדומים. אבטח הכל בעזרת סיכות, כך ששום דבר לא יחליק בזמן ייצור תפוחים. התחל לתפור לאורך הקצה. הקפידו לתפור את הגבעול והעלה ובסוף להשאיר חור קטן שדרכו תוכלו למלא את התפוח בצמר גפן. לאחר מכן סיימו את התפר.

גרסה לתפוח

תפוח-התעסקות-לבד-בד-תפירה-כרית-הידוק

תפוח בד זה עשוי כמעט באותו אופן. אולם במקום פנים אתה מעצב את החלק הפנימי של תפוח ונראה כאילו התפוח נחתך. אגב, אתה יכול להשתמש בכל הרעיונות שאנו מציגים להכנת תפוחים להכנת זר או זר תפוחים ולהשתמש בו לקישוט לא רק חלונות, אלא גם דלתות וקירות בסתיו.

יוצרים תפוח מצלחת נייר

Apple-tinker-gruepsch-kernels-paint-sponge-dab-original

קל מאוד לחקות ולכן גם מושלם לילדים, הרעיון הזה להתעסקות עם צלחות נייר הוא המקום בו יוצרים אחיזה של תפוחים. תזדקק ללוחות נייר, צבע אקרילי באדום, ירוק ושחור, וספוג או מברשת לצביעה. אל תשכח את המשטח, כי ילדים במיוחד עושים הרבה בלגן וכאן משתמשים בצבע בעבודת יד.

חותכים צלחות נייר

ספוג-תפוח-נייר-צלחת-חתוך-צבע-ספוג

בעת הכנת תפוחים, חותכים תחילה לצלחת הנייר כפי שמוצג. אתה יכול לשמור את השרידים להמשך. אתה משתמש בהם ליצירת עלי התפוח. השתמש בספוג כדי לצבוע את הקצה העליון והתחתון של מפשעת התפוחים באדום בתנועת טפיחה. בזמן שאתה נותן לצבע להתייבש, הפוך את העלים לצבע ירוק. צובעים עוד כמה זרעים באמצע הצלחת, ולאחר מכן מדביקים את העלים בחלק האחורי של הצלחת.

תמונות חלון יפות לסתיו

תפוח-טינקר-חלון-תמונה-עשה-זאת-בעצמך-הוראות-סתיו

הרעיון הזה של הכנת תפוחים הוא גם מהיר וקל. זה הופך אותם למושלמים שוב לעבודות יד אחר הצהריים עם הילדים. מכינים ניילון נצמד (קלף קל כחלופה), נייר מלאכה באדום ובירוק וחום לעלה ולגבעול, ונייר טישו בירוק, צהוב, כתום ואדום. אתה יכול לחתוך או לקרוע את זה לחתיכות קטנות.

הכנת תפוחים – הוראות לילדים

תפוח-טינקר-אדום-מלאכה-נייר-גבעול

להכנת תפוחים יש לחתוך תחילה את העלים והגבעולים וכן גבול אדום בצורת תפוח. שים קצה זה על נייר הכסף והתחל לעצב את החלק הפנימי בנייר טישו. שום דבר לא מודבק במקום בהתחלה. שלב זה מגיע מאוחר יותר.

כל צבע

תפוח-טינקר-נייר-דבק-ילדים-השראה-טינקר-רעיון

פנים התפוח יכול להיות מעוצב בצבעי סתיו בהירים כמו גם מונוכרום. אתה יכול לשלב גרסאות שונות אם אתה רוצה להכין מספר תפוחים לקישוט החלון. הרעיון הזה של הכנת תפוחים הוא ממש קל ויהיה מאוד כיף, במיוחד לקטנטנים.

קישוט תפוחים בעבודת יד

תפוחים-מתעסקים-חלון-מקשטים-כיף לילדים-כיף

אתה יכול לקבוע את כמות הקטעים שבהם אתה משתמש לעיצוב התפוח בעצמך. כמה שפחות קטעים, כך יותר אור מאוחר יותר מבצבץ מבעד לקישוט החלון. אם אתה מכין את התפוח לקישוט קיר, שולחן או דלת, זה כמובן לא משנה. פשוט להתנסות.

גימור חלון

תפוח-טינקר-נייר-קאטלט-דבק-קלף

רק כמה צעדים נוספים נחוצים להכנת תפוחים כקישוט סתיו. אם עדיין לא הוספת את העלים והגבעולים, עליך לעשות זאת לכל המאוחר כעת. שים אותם על הקצה. מורחים דבק לאורך הגבול האדום. לאחר מכן הניחו מעליו פיסת נייר טישו גדולה, המכסה את התפוח כולו. המתן עד שהדבק יתייבש. לאחר מכן, חותכים את שאריות הנייר לאורך התפוח.

התפוח המוגמר

תפוח-טינקר-קרפ-נייר-דבק-צבעוני-קישוט

בסופו של דבר, כך אמור להיראות התפוח. אתם מוזמנים לעצב כמה תפוחים קטנים יותר או אפילו גדולים יותר. בכל מקרה, אתה מקבל קישוט עליז שלא יכול להתאים יותר לסתיו. רעיון עבודת היד מתאים גם להפליא לפעילויות ילדים במסיבת יום הולדת לילדים. התחל להתעסק עם התפוח מיד!

קישוט תפוח טינקר בטכניקת קיפול

Apple-tinker-fold-fan-fan-קרטון-קציר-נושא

האם אתה אוהב לקפל? אז תשיג לעצמך נייר מלאכה או קרטון אדום ותכין תפוחים מקוריים כאלה. להכנת תפוחים פשוט מקפלים את הנייר כמו מאוורר. לאחר מכן הדביקו את שני הקצוות יחד כך שתיווצר צורה עגולה. אתה יכול גם להשתמש בנייר ליצירת גיליון אחד או שניים וגבעול שאותו אתה מחבר למאוורר.

תפוח תלת מימד פשוט

Apple-tinker-3d-green-paper-cutting-tutorial-easy

האם תרצה להכין תפוחים בעלי אפקט תלת מימד? זה יותר קל ממה שאתה חושב. חותכים צורת תפוח מנייר אדום או ירוק ולאחר מכן שנייה, שיש לה גם עלים וגבעולים. לחתיכה ללא עלה, הוסף חריץ שדרכו אתה מדביק את החלק השני. עכשיו אתה יכול לשים את התפוח ולקשט איתו שולחן.

יצירה עם תפוח

תפוח-טינקר-פנס-פנסי-שולחן-קישוט-שולחן-עיצוב

אתה יכול לקשט תפוח אמיתי עם מנורת תה על ידי יצירת פנס. לשם כך, פשוט חתכו את שטח הגבעול בקוטר של מנורת תה. בעת הכנת נר תפוח זה, זכור כי הוא לא יחזיק מעמד זמן רב, במיוחד לאחר שתפתח את התפוח. לכן, רעיון זה להכנת תפוחים הוא הטוב ביותר לאירוע ספציפי כגון קפה ועוגה עם המשפחה אחר הצהריים או פסטיבל סתיו..