פרוסות עץ מקשטות לרעיונות חג המולד מתעסקים קישוטי חג המולד DIY

יש לכם כבר טעם לקשט את הבית בדיסקי עץ בהזדמנויות שונות? אז בוודאי תרצה לחזור על רעיון הקישוט היפה הזה בזמן חג המולד. וכדי שהקישוט העשוי מפרוסות עץ הוא באמת חג מולד, תוכלו לקשט ולעצב אותו במגוון רחב של דרכים. למרות המגוון הרחב לבחירה, ייתכן שאתה עדיין מחפש קצת השראה או הדרכה לשימוש בפרויקטים שלך. וכאן אנו באים לעזרתכם. ריכזנו לכם כמה רעיונות יצירתיים כיצד תוכלו לקשט פרוסות עץ לחג המולד וליצור קישוט ייחודי וכפרי לעץ חג המולד. פשוט חקה את הרעיונות או השתמש בהם כהשראה ליצירות שלך!

מלאכת חג המולד עם עץ ונייר מגע

קישטו פרוסות עץ לחג המולד. הכינו תליונים משלכם

וריאנט שבעזרתו תוכלו לקשט פרוסות עץ לחג המולד הוא לעצב אותן עם כל מוטיב. ניתן להשתמש בצבע אקרילי לשם כך, אשר ניתן ליישם לא רק עם חותמות תוצרת עצמית, אלא גם עם נייר מגע. הגרסה השנייה משמשת להוראות אלה. בנוסף לדיסקי העץ, אתה צריך גם צבעים ונייר מגע. חותכים את המוטיב הנבחר לתוך נייר המגע. איך משיגים סטנסיל.

לאחר מכן הדביקו את הנייר לחלונית וצבעו את המוטיב החתוך. לבסוף, כל שעליך לעשות הוא לחתוך חור קטן באזור העליון של דיסק העץ, להשחיל את החוט דרכו ולקשר אותו יחד. לאחר מכן תוכל לתלות את קישוטי עץ חג המולד על העץ.

מקשטים פרוסות עץ לחג המולד בעזרת מגהץ

פרוסות עץ לחג המולד מקשטות עץ הלחמה ברזל הלוח צבע אפור

זה גם רעיון נחמד לשרוף מוטיבים של חג המולד על העץ ולעשות קישוט יפה של פרוסת עץ בעצמך. פשוט השתמש במגהץ הלחמה לשם כך. אל תדאג אם לא השתמשת באחד מאלה בעבר. אפילו מתחילים מסתדרים עם זה מצוין. ובוודאי שיש לך מספיק דיסקים להתאמן קצת. כמו כן, קבל צבע, חוט, סרט ודבק E6000.

לקשט פרוסות עץ לחג המולד הוראות רעיון מלאכה לקישוט עץ חג המולד

לביצוע עבודות יד עם פרוסות עץ לחג המולד, ראשית בחר כל מוטיב שבעזרתו תרצה לקשט את פרוסות העץ לחג המולד וצייר אותו בעיפרון על דיסק העץ. לאחר מכן אתה “מצייר” את המוטיב הזה עם הלחמה. הוא נצרב בתוך העץ. אז אתה יכול לעצב את המוטיב עם כל הצבעים. כאן, למשל, השטח השרוף התמלא בצבע לבן ושאר החלונית תוכננה בגווני אפור שונים. בהתאם למוטיב, אתה יכול גם להמציא עיצובים משלך. אתה יכול לחבר את החוט בעזרת חור, כמו בדוגמה למעלה, או פשוט להדביק אותו מאחור, כפי שמוצג כאן. מקשטים גם בקשת אדומה.

לקשט דיסקי עץ בצבע לוח

חג המולד לקשט פרוסות עץ לוח לוח הודעה קישוט חג המולד

ניתן לעצב גם סורגי עץ במהירות ובקלות באמצעות צבע לוח. בדרך זו, תוכלו לסמן את החלוניות בנפרד, וזה נהדר בין היתר כקישוט שולחן חג המולד. כולם פשוט מקבלים מסר אישי על הצלחת שלהם או שאתה יכול להשתמש בעיטור השולחן העשוי מדיסקי עץ למרכז השולחן ולהוסיף מסר כללי יותר..

חג המולד לקשט פרוסות עץ תליונים קישוטי שולחן חברים מתנות משפחתיות

השתמש בצבע הלוח ליצירת צורת עיגול פשוטה או בחר כל צורת חג מולד אחרת. כוכבים או עצי אשוח, למשל, מתאימים היטב. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לכתוב על החלונית בעזרת גיר. אם אתה רוצה לקשט את פרוסות העץ לחג המולד, אתה יכול גם לצייר משהו נחמד עם עט הגיר. היו יצירתיים ותנו לדמיון שלכם להשתולל!

קישוטי חג המולד טינקר בעצמך – אלטרנטיבה לזר חג המולד הקלאסי

לקשט לעץ חג המולד פרוסות זר רעיון סידור עיצוב לולאה אשוח ירוק

זר הדלת הקלאסי בהחלט יפה למראה בחג המולד וקישוט על הדלת בהחלט לא צריך לפספס. אבל זה לא תמיד חייב להיות מסורתי, אתה לא מסכים? ומכיוון שאתה כבר בתהליך של הכנת דברים לחג המולד עם דיסקים מעץ, אתה יכול גם להחליף את זר חג המולד בצורה זו? אתה יכול לראות איך זה יכול להיראות בתמונה למעלה. טבעת עשויה פשוט מדיסקי העץ. כדי שזה גם יוצר אווירה של חג המולד, עליכם לקשט את פרוסות העץ לחג המולד. ניתן לעשות זאת בסידור קטן של ירוק אורן, עם כדורי חג המולד או אצטרובלים. ניתן גם להשתמש בסידור מוכן.

הכינו קישוטי חג המולד מעץ – קישטו פרוסות עץ לחג המולד בעזרת מסמרים וחוט

פרוסות עץ מקשטות לציפורני חג המולד חוט מחרוזת חג המולד מוטיבים קניון ממתקים איש זנגוויל

אתה יכול גם לקשט דיסקי עץ לחג המולד בעזרת מסמרים וחוט רגילים. לשם כך, עדיף לצייר קודם כל את המוטיב הרצוי בעיפרון. זה יכול להיות עץ חג המולד, איש זנגוויל, מקל סוכריות, פתית שלג או משהו דומה. ואז פטיש מסמרים קטנים לתוך פרוסת העץ לאורך הקווים שציירת. הם צריכים להתבלט קצת. עכשיו אתה יכול לעטוף חוט או חוט בכל צבע סביב הציפורניים כדי ליצור את קווי המתאר של העיצוב. אתה יכול להשתמש בעיטורים היפים האלה לא רק לקישוט עץ חג המולד, אלא גם לקישוט השולחן, אח האח, החלונות או הקירות בעזרתם..

לקשט פרוסות עץ לחג המולד – רעיונות עם בד

לקשט לעץ חג המולד פרוסות בד מדבקת קטיפה לחתוך

בדומה לרעיון הראשון עם נייר המגע, מוטיבים מוחלים על סורגי העץ. עם זאת, הפעם הם אינם צבועים, אלא מודבקים. אתה יכול להשתמש בשאריות בד ישנות או לבד כדי לגזור עיצובים יפים בעזרת חותך. לאחר מכן אתה פשוט מדביק את זה על החלונית. זה לא משנה אם אתה יוצר פרוסות קטנות או גדולות יותר בדרך זו. לחלופין, ניתן להשתמש גם במדבקות מוכנות. מכיוון שסביר להניח שהדבק שלהם אינו חזק מספיק, תוכל למרוח דבק נוסף.

עיצוב עץ עם תמונות כרעיון מתנה

רעיונות לעיצוב תמונות של חג המולד לקשט חג המולד הפוך לעצמך זיכרון בעצמך

ללא ספק, דיסקיות צילום מעץ כאלה הן רעיון מתנה מצוין לחג המולד. ניתן להכין אותם גדולים ככל שתרצה. כל שעליך לעשות הוא לפתח את התמונה בגודל המתאים או להדפיס אותה בעצמך. אתה יכול לארגן צילום קטן במיוחד למטרה זו, אבל אתה יכול גם להשתמש בתמונות מזכרות ישנות יותר, שהן פשוט מודבקות על דיסק העץ. גם כאן לא בהכרח צריך לחתוך את התמונה בצורה עגולה. ניגוד של מלבן או ריבוע על העץ העגול נראה גם מעניין מאוד והוא גרסה טובה. אז כל שעליך לעשות הוא להעביר את התמונה על העץ.

מובטח במיוחד לסבים ולסבים לשמוח על זיכרון שכזה מנכדיהם, אותם הם יכולים לתלות על עץ חג המולד או להלביש על חומת האח בכל שנה. אבל רעיון זה הוא גם מתנה נהדרת לחברים או לאוהבים הטובים ביותר. ניתן גם לשלב את התמונה עם אחד הרעיונות שלמעלה, למשל על ידי הוספת כיתוב עם הלחמה או בעזרת צבע לוח ועט גיר..