המטרייה האהובה שלך שבורה? אנא המתן להיפטר ממנו לפני שתצפה בפריט זה. מטריה שבורה אידיאלית לפרויקטים יפים של עבודת יד. אם כחלופת זר דלת, אהיל, מיני חממה או אפילו עץ חג המולד – ישנם רעיונות יצירת אופניים יצירתיים רבים שתוכלו לשקול על מנת למצוא שימוש חדש עבורו. ריכזנו עבורכם כמה מהם.

מטריה שבורה - רעיונות להמרת חיקוי

מטריה שבורה כחלופה לזר הדלת הקלאסי

מטריה שבורה כחלופה לזר הדלת עם פורסיתיה

האלטרנטיבה הזו לזר הדלת הקלאסי היא באמת יצירתית וניתן להשתמש בה לכל עונה. פשוט החלף מדי פעם את פרחי החיתוך והשתמש בפרחים עונתיים. בסתיו, פרחים מיובשים יכולים לשמש גם לקישוט המטריה והם יחזיקו מעמד זמן רב מאוד. כל שעליך לעשות הוא לתלות את המטרייה בידית, למלא אותה במים ולהניח בה ענפים ו / או פרחים.

חלופת זר דלתות עם מטריות בכל צבע ועם פרחים

אז אתה יכול לקשור את המטריה יחד עם סרט נחמד. לא רק מטריה שקופה היא אידיאלית לרעיון מחזורי זה. צבעוניות או אפילו מעוצבות הן גם נחמדות מאוד למראה, למשל, מתבלים דלתות פשוטות בלבן.

מטריות מעוטרות

מטריה שבורה כקישוט לגינה או במסיבה עם שרשראות עשויות אבני חן

בין אם מדובר באירוע חגיגי ובין אם רק לקישוט הפטיו או שולחן האוכל – מטריה שבורה מושלמת לתלייה מעל השולחן ולאחר מכן לקשט אותה בסרטים, שרשראות או פריטי נוי אחרים. לא משנה אם תולים את המטריה הפוך או זקוף, כיוון שהקישוט המקורי הזה ימשוך את תשומת הלב של כולם.

מייבש כביסה רוטרי כאופקלינג למטריה השבורה

הכינו בעצמכם סוס בגדים קטן עם מסגרת מטריה כגרסה חוסכת מקום

מייבש כביסה סיבובי הוא דבר מעשי. עם זאת, זה תופס הרבה מקום ואפילו לא מתאים לדירה שיש לה רק מרפסת. עם זאת, מטריה שבורה יכולה להיות האלטרנטיבה המושלמת: פשוט השתמשו במסגרת. אין ספק שהוא אינו מתאים לפריטים גדולים של כביסה, אך ניתן לתלות עליו מגבות קטנות, גרביים או אפילו תחתונים לייבוש.

בנוסף, מייבש הבגדים המיני הסיבובי הזה אינו מפריע, מכיוון שהוא פשוט תלוי מהתקרה. אתם מוזמנים לעצב את המסגרת מראש בצבע ריסוס או שאפשר לקחת קצת יותר זמן ולעטוף אותה בעזרת וואשי טייפ או סרט דבק. הדמיון שלך הוא הגבול.

מיני חממה ממסך שקוף

מטריה שבורה מושלמת כחממה קטנה

מטריה שבורה עם בד מטריה שקוף היא פשוט מושלמת כחממה. זה בהחלט לא יכול לכסות שטחים גדולים, אלא עציצים גדולים יותר ומיכלי צמחים אחרים כמו גם מיטות קטנות יותר או אזורים מסוימים במיטה. אז אם אתה רוצה לשתול ירקות או פרחים קצת מוקדם יותר באביב, אך עדיין קיים סיכון לכפור, הרעיון הזה לשמשיות ישנות פשוט מושלם. גם אם יש בבד כמה קרעים או חורים קטנים, זו לא בעיה.

באופן עקרוני, מספיק אם תמשוך את המסך מעל האזור שנבחר. אם המוט עדיין שם, אתה יכול לתקוע אותו באדמה ליציבות רבה יותר גם בתנאים סוערים. עדיף להסיר את הידית המעוקלת או העבה לפני כן. לאחר מכן תוכל להשתמש בזה לפרויקט עדכון אחר, כפי שתראה להלן.

צל שבור כמו אהיל או מסגרת

הפוך מנורות יצירתיות מהגוונים או מהמסגרת

מה עם מנורה עשויה מטריה? יש לך שתי אפשרויות: או שאתה משתמש בגוון או במסגרת לעיצובי מנורה מקוריים להפליא. כל שעליך לעשות הוא להסיר את המוט (הידית) ולאחר מכן להשחיל את הכבל דרך החור במסך. לבסוף, חבר שקע פשוט לנורות לכבל וחבר את הכבל לקו החשמל בתקרה שמיועד למנורות..

הכינו בעצמכם אביזרי בית משמשיות ישנות - מנורות מקשטות את התקרה

אם בד הגוון פגום, אתה יכול להשתמש במסגרת גם למנורת DIY. בתמונה למעלה אתה יכול לראות רעיון יצירתי ואלגנטי מאוד עם שרשראות עשויות אבני חן. השתמש במסגרת הפוכה עבור מנורה מסוג זה. קשרו שרשראות למסגרת. אתה מחליט בעצמך בכמה אתה משתמש וכמה זמן הם אמורים להיות. אז כל מה שאתה צריך לעשות הוא להשחיל שקע עם כבל דרך החור המרכזי במסגרת ואתה יכול לתלות את המנורה.

רעיון למנורת רצפה מודרנית ויצירתית כקישוט לדירה

עֵצָה: אתה יכול לקנות שקעים וכבלים מחנות מנורות ולקבל ייעוץ כיצד להתקין אותם.

מטריה שבורה כמכל צמחים מגניב

מטריה צהובה לקישוט הגן - לשתול פרחים

צמיגים, פחיות, אמבטיות אבץ ואופניים הם כולם אדניות אלטרנטיביות מפוארות שאני בטוח שכולם ראו בעבר. אבל מה עם הרעיון הזה? מטריה ישנה הפוכה מציעה את המקום האידיאלי לשתול פרחים יפים. אם הבד נקרע בקלות במקומות מסוימים, אינך צריך להטריד. בדרך זו, מי ההשקיה יכולים לזרום בצורה מושלמת. מכיוון שהמטריה תהיה חשופה לצמיתות ללחות ובעיקר לשמש, ייתכן שלא יהיה ניתן להשתמש בה שוב בשנה הקרובה. אבל לפחות עדיין נהנית מזה קצת לפני שנפטרת ממנו לגמרי.

מטריה שבורה כקישוט גינה - עיצוב ערוגה יעילה

תחפושת עטלף

מטריה שבורה כאביזר לתחפושות - כנפיים לעטלפים

  • מסך שחור
  • מספריים
  • יַתוּך
  • סרט דביק
  • סרטים שחורים

מחפשים תחפושת ביתית מקורית? מטריה שבורה בשחור מושלמת להכנת כנפיים למחבט. מובטח לילדכם לשמוח על התחפושת הזו לקראת ליל כל הקדושים או מרדי גרא! עם זאת, עבור רעיון ה- DIY, עליך להשתמש במטריה שהבד שלה עדיין שלם. אז אם רק הפיגום נשבר, עדיף להתחיל מיד!

הוראות כנפי עטלף - ערוך את מסגרת המטריה

פתח את המסך וחתך שני קטעים מנוגדים. כאן, אחד משני המשולשים אמור להגיע למרכז, ואילו השני מעט יותר קטן. לאחר מכן השתמש בצבת כדי לנתק את תומכי המתכת. לאחר מכן חתכו את ידית המתכת הארוכה ולאחר מכן את החלק הפלסטי בו מוכנס מוט המתכת.

מחזירים מטריות ויוצרים תלבושות ליל כל הקדושים יצירתיים

כעת חותכים את כל נתחי החיבור. לאחר מכן חבר את המוטות הרופפים יחד על ידי עטיפת סרט מסביב. כל קצוות חדים מבודדים אוטומטית. עכשיו רק למדוד את האדם שלובש את התחפושת כדי לקבוע את האורך הנכון עבור הסרטים שישמשו להנחת הכנפיים. תזדקק לשתי רצועות לכתפיים ועוד שתיים לפרקי כף היד כך שהכנפיים ינועו איתך כאשר תזיז את זרועותיך. לאחר מכן אתה פשוט קושר את הסרטים למוטות המתכת. האביזר לתחפושת העטלף מוכן.

מיחזר את ידית המטריה

ידית מטריה מושלמת כקרס מעיל

אם למטריה שבורה יש ידית עץ נחמדה, כמובן שחבל פשוט לזרוק אותה לפח. ואתה לא חייב, כי זה יכול להיות שימושי מאוד. בטח כבר שמת לב לאפשרות מעניינת למעלה: בעזרתה ניתן לתלות מנורת לילה על ידי הצמדת האהיל אליו.

אבל הידית מושלמת גם כקרס מעיל. כדי לחבר את הקרס לקיר, אתה יכול פשוט להשתמש בברג קולב ודיבל. כך המחברים לא יהיו גלויים. כאשר הם מחוברים לקיר בצורה זו, ניתן לתלות מספר מעילים או חולצות עם ווי מעילים. לחלופין, ניתן להשתמש גם במלחצי צינור (ראו תמונה מימין).

לא רק ידיות מטריה מעוקלות מתאימות כקרס. גם אם למטרייה ישנה יש ידית ישרה שהיא יפה למראה, ניתן להשתמש בה בצורה של ווי קיר. במקרה זה, הידוק בעזרת ברגי קולב הוא האפשרות המתאימה ביותר.

מטריה שבורה – הכינו עץ חג המולד מקורי

מטריה שבורה בירוק לעץ חג המולד המקורי עם קשתות

חלופות לעץ חג המולד האמיתי הן אופנתיות מאוד וכובשות סלונים כבר כמה שנים. האם תרצו לנסות עץ חג מולד מודרני השנה? אז תפוס את המטריה השבורה שלך ותתחיל. שוב יש גרסאות שונות שאתה יכול לבחור ביניהן. אתה יכול לראות אחד מהם בתמונה למעלה: אם המטריה השבורה שלך במקרה היא ירוקה, אתה יכול להשתמש בה בדיוק כפי שהיא. הכניסו אותו למיכל, תקנו אותו בנייר מקומט כך שלא יתנדנד וקשט אותו בכמה קשתות.

עץ חג המולד המודרני עשוי מטריות - אלטרנטיבה לקלאסיקה

לחלופין, ניתן להשתמש גם בפיגומים ללא הבד (למשל אם הוא קרוע או שפשוט לא יפה). עטפו את מוטות המתכת בשורת נורות ירוקות שניתן להשתמש בהן בתוך הבית או בחוץ כרצונכם. במידת הצורך, הסר את הידית והנח את עץ חג המולד DIY באדמה בגינה (או לחילופין במיכל). אתם מוזמנים לקשט את העץ בעיטורי עץ חג המולד אחרים.

בקצה השמאלי של התמונה ניתן לראות גרסה שלישית שנראית אטרקטיבית ומקורית להפליא, אך עבורה נחוצה לא רק מטריה ישנה אחת, אלא כמה במקביל. הפיגום מופץ על מוט מתכת ארוך ומוטות המתכת הדקים של הפיגום גזומים. נוצרת כאן צורת האשוח הטיפוסית: הסורגים הם הקצרים ביותר בחלק העליון וארוכים יותר ויותר בתחתית. אנו מוצאים גם את הרעיון שהעץ תלוי במקום לעמוד מאוד מושך.

מכיוון שהמתכות וכך גם עץ חג המולד DIY קלות מאוד, אבן עטופה בחוט יכולה לשמש כמשקל. וריאנט זה יכול להיות מעוטר גם באורות פיות או בעיטורי עץ חג המולד אחרים, אם תרצה. עם זאת, זכור כי למתכת עצמה יש כבר הרבה ניצוצות.

מטריה שבורה כקישוט לדלת הכניסה עם צבעונים