נר-קישוט-שולחן-עשה-זאת-רעיון-קלף

היום יש לנו הוראות לאחד עיטורי שולחן מנרות וקלף עבורך, כל כך פשוט שזה אפילו עבור פחות מיומנים שבינינו. היא מתאימה נפלא כקישוט לחתונה, במיוחד אם אתם מעדיפים להסתדר בלי פרחים או רוצים לחסוך כסף עם פחות סידורי פרחים. אתה צריך, בין היתר, אגרטלי זכוכית שקופים או כוסות יפות מכל צורה שהיא.

עיטור שולחן יפה עשוי מנרות וקלף – השילובים

שולחן נר-קישוט-עשה זאת בעצמך

אם תרצו, תוכלו לשלב כוסות בגדלים שונים זה עם זה. פשוט גלשו באינטרנט או בחנויות שונות, כי אם יש לכם מזל תוכלו למצוא גם אגרטלים או משקפיים הנמצאים במבצע ולכן זולים יותר. הדבר הגדול הוא שאתה יכול למכור את האגרטלים שוב מאוחר יותר אם אתה לא צריך אותם. אולם עם אחד אתה יכול להיות בטוח שזה המצב עיטורי שולחן מנרות תיצור אווירה חמימה וחמימה להפליא, כי זו בדיוק חוזק הנרות.

לקישוטי השולחן העשויים מנרות וקלף אתה צריך:

קלף-נרות-קישוט-שולחן-רעיון-עשה זאת בעצמך

  • קלף, רצוי עם דוגמה יפה
  • אגרטלים גליליים
  • מנורות תה או נרות לד
  • סרט דביק

כמה טיפים

נר-קישוט-הוראות-רעיון-איך להכין בעצמך

הטריק בפרויקט הזה עבור א עיטורי שולחן מנרות היא למצוא קלף יפה שאינו משעמם מדי ומתאים לאירוע. זה צריך להיות אידיאלי עם דפוס נהדר. אולי אפילו תמצא כמה עם קונטרסים שיתאימו לחתונה. שוב, חפש אותו באינטרנט או שאל חנות כלי כתיבה לגבי עיצובים וסגנונות שונים. לאחר שמצאת את הקלף הנכון, השאר יהיה כל כך קל, אפילו ילד עיטורי שולחן מנרות יכול להתעסק. פשוט עטוף אותו סביב האגרטל, חתוך את החלק העודף והדביק את שני הקצוות יחד עם סרט דביק.

ההרכב המוגמר

נרות-קישוט-קלף-ורדים-אור-תה

בבוא הזמן להדליק את הנרות, עדיף להשתמש במקל מקל, במיוחד לאגרטלים הגבוהים יותר. אם אסור להדליק נרות באולם החתונות, סוף סוף תהיה לך ההזדמנות לנסות את נרות הלד המודרניים הללו. כדי לתבל את הדברים ולהוסיף דוגמאות נוספות, בחר כמה מפיות נחמדות. זה תלוי לגמרי בטעם שלך אם אתה בוחר מפיות נייר או מפיות בד. בניגוד לרוב קישוטי השולחן האחרים, תוכלו להמשיך להשתמש בהם לאחר החתונה, לקשט בהם את ביתכם וליצור אווירה נעימה. זו סיבה מספיק לתת לך את זה עיטורי שולחן מנרות ולהתעסק עם קלף, לא תמצא אותו?

הרעיון עם נייר קלף אידיאלי לנרות חתונה 

קלף-קישוט-נרות-רעיון-חתונה

 רעיון עם אהילים קטנים

נרות-יין-זכוכית-חתונה-קישוט-רעיון

 עטפו את כוסות היין בנייר 

נרות-מנורה-שולחן-קישוט-יין-זכוכית-קלף

 רעיון לחתונה 

חתונה-נרות-רעיון-אהבה-כתיבה-קלף-קישוט

 מודפס באופן נושאי 

חתונה-ערב-שולחן-קישוט-רעיון-קלף-נרות