רעיונות פשוטים למחרוזות עם פנינים וציציות בצבעים עזים

חרוזים, חרוזים, תליונים, אביזרים, הכינו בעצמכם תכשיטים… גלה את הקסם של עבודות יד ואת אמנות יצירת שרשרת נהדרת, צמידים או צמידים יפים, עגילים קסומים או עגילים בכמה צעדים בלבד. אנו נראה לך רעיונות שבטוח יעניקו לך השראה בדרך זו או אחרת. תוכלו למצוא גם כמה הוראות שיעזרו לכם לייצר אביזרים נפלאים. אתה לא יכול רק להשתמש באביזרים חדשים לגמרי בשביל זה. גם שרשראות ישנות ותכשיטים אחרים ניתנות למיחזור ולהבריק בפאר חדש. רק תסתכל על המאמר שלנו.

צור תכשיטים בעצמך – הוסף את הטאץ ‘האישי שלך

חימר לייבוש אוויר מצוין לייצור תכשיטים

אם אתה רוצה לייצר תכשיטים בעצמך, תחילה עליך להשיג את כל החלקים והאביזרים האישיים הדרושים. עלי ורדים מפלסטיק יפים, מפתחות עתיקים כקסמים משרשראות מיושנות או פנינים שונות משרשראות או צמידים ישנים – כל זה יעזור לכם למצוא את השילוב הנכון לתכשיטי התלבושות החדשות שלכם. תכשיטים תוצרת בית הם דרך להביע את הטעם והאמנות האישיים שלך. ויהיה לך הרבה כיף בו זמנית, אנו מבטיחים זאת. חקה את כל מעצבי התכשיטים והביא את הסגנון שלך ליצירת אמנות משלך. אתה תראה שמשהו חדשני ומקור יצוץ תוך כדי הפיכת הרעיונות שלך למציאות. ואז תוכל להציג בגאווה את היצירה הייחודית הזו לעולם.

הכינו בעצמכם תכשיטים – היו מקוריים

הכינו עגילים משלכם מפונפונים קטנים

הכינו בעצמכם תכשיטים פירושו לשמח את כולם. אפילו הילדים במשפחה יכולים להצטרף למשל, להכין צמידים מכפתורים צבעוניים שמשתלבים היטב עם התלבושות לבית הספר, הם לוכדי עיניים של ממש ומתאפיינים במקוריות. שרשראות עם חרוזי עץ או זכוכית או חרוזי נייר עם דוגמאות רטרו מעוטרים בצורה המצאה ונהדרת. אתה יכול גם לצייר את הדפוסים בעצמך. או שאתה יכול לספק שרשראות עם דמויות פלסטיק קטנות יותר על חוטים, חבלים או סרטים. מיתרי כותנה בצבעים שונים מעוטרים באלמנטים מתכתיים וניתן ללבוש אותם כצמיד או כסרט. כלים מצוינים לטיפול אפילו באביזרים הקטנים ביותר הם פינצטה, מחטי פנינה וחרוז כיווץ או צבת קישור. בעזרתם מובטח לכם שתוכלו ליצור תכשיטים יפים בעצמכם.

הכינו בעצמכם תכשיטים – סט שרשרת ועגילים

הכינו לעצמכם תכשיטים כדורי שיש ירוקים כתליונים

אתה צריך:

 • דוגמן חימר בירוק ולבן (גם בזהב אם תרצו)
 • שני החסר עבור אטמי אוזניים
 • שרשרת
 • עין ארוכה
 • דבק לתכשיטים
 • לכה מבריקה לדגמן חימר
 • נייר קלף
 • סכין יצירה
 • תנור (למעט חימר דוגמנות לייבוש אוויר)

הכינו תכשיטים משלכם מחימר מדוגמן עם הוראות

 1. קח מעט מכל אחד מחימר הדוגמניות הלבן והירוק ולשה אותם בנפרד בידיים למשך זמן מה עד שהחתיכות הופכות רכות וניתנות. לאחר מכן הניחו את הירוק על החלק הלבן וללשו עד ששני הצבעים מעורבבים יחד ליצירת אפקט שיש.
 2. כעת הוסף שוב ליצירה זו ירוק, לבן ואם תרצה, ולוש כמו פעם עד שנוצר אפקט שיש. זה עכשיו קצת יותר חזק בצבע. צור כדור אחיד לתליון השרשרת.
 3. באותו אופן, צור שני כדורים קטנים יותר לעגילים (שניהם צריכים להיות באותו גודל). הכנס את העין לכדור הגדול.
 4. חותכים חתיכה משני הכדורים הקטנים יותר כפי שמוצג על מנת להצמיד את החסר לשם מאוחר יותר.
 5. כעת אופים את חימר הדוגמנות על נייר אפייה בתנור כפי שמתואר על אריזת חימר הדוגמנות או, אם השתמשתם בחימר דוגמנות לייבוש אוויר, הניחו לו להתייבש באוויר.
 6. לבסוף, ריססו את הכדורים בצבע. ברגע שזה התייבש, אתה יכול להדביק את החסר על הכדורים הקטנים יותר.

שרשרת פנינים DIY ארוגה

שרשרת מקורית מחרוזי עץ עם תכנית להתעסק איתם

למרות שרשרת זו נראית מסובכת במבט ראשון, לא ניתן לבצע אותה כלל. אם תרצה להכין שרשרת זו בעצמך כתכשיטים, תזדקק לדברים הבאים:

 • חרוזי עץ
 • כבל ניילון
 • חתיכות קצה למנעולי שרשרת ושרוולים
 • צבת אף מחט
 1. עבור חרוזים גדולים של כסנטימטר אחד תצטרך בתחילה כ- 45 ס”מ של חוט. אבל תנתק עוד קצת. אתה תמיד יכול להסיר את העודף מאוחר יותר.
 2. השחילו 12 פנינים על החוט ושמרו עליהן במרכז. השחילו את הקצה הנגדי של החוט דרך החרוז האחרון. כיצד לקבל את צורת הטבעת הראשונה (סכמטי בתמונה למעלה יכול לעזור להמחיש).
 3. לטבעת האמצעית, השחילו 5 פנינים על שני קצות החוט. שני הקצוות מגיעים דרך פנינה נוספת.
 4. הטבעת השלישית והאחרונה עשויות גם הן מ -5 פנינים כל אחת. השחילו פנינה אחת עשרה על אחד משני קצות החבל. הוסף שרוול מנעול והברג את הקצה השני דרך המנעול וכל החרוזים. מהדקים את שרוול הנעילה בצבת וחותכים את החוט העודף משני קצותיו.
 5. כעת תוכל לשלב את שלוש הטבעות הללו עם שני דגמים נוספים מסוג זה, לפיהם עליך להשחיל אותם עם האמצעית. התוכנית השנייה טובה לראות כיצד אתה עושה זאת. הפעם אתה צריך 140 ס”מ של חוט כל אחד. לבסוף, לכל הקצוות ניתנת אבזם בעזרתו תוכלו לסגור את השרשרת בצוואר.

מחרוזת וצמידי פנינים ישנים

הכינו בעצמכם תכשיטים מחרוזי פנינים וצמידים

אם עדיין יש לך הרבה שרשראות ופנינים ישנות שוכבות, אתה יכול להפוך אותן לתכשיטים מעניינים על ידי שילובן אחת עם השנייה וייצור שרשראות מקוריות כתכשיטים בעצמך. כמובן, אתה יכול גם לקנות דגמים חדשים או להתחיל מאפס ולקבל פנינים להשלמת הפרויקט הזה. אם אתה משתמש בישנים תצטרך לחתוך כמה מהם ולהשחיל את החרוזים לחוט חדש כדי לחבר אותם לשאר השרשראות והצמידים. לבסוף, קשרו חוט, סרט או חבל נחמד משני קצותיו בעזרתם תוכלו לקשור את השרשרת המוגמרת לצווארכם. כמובן שאם בא לך, תוכל להוסיף גם מחברים כדי להקל על הסגירה.

הכינו בעצמכם תכשיטים – הוראות עם קונכיות

הכינו בעצמכם תכשיטים עם קונכיות כרעיון למתחילים

נותרו לכם כמה צדפות שאינן מועילות במיוחד? אין ספק שהם עדיין טובים מכדי שתוכל לזרוק אותם ככה. ואתה לא חייב, כי בעזרתם ניתן ליצור שרשראות וצמידים יפים. עם זאת, פגזים גדולים יותר בצורת צמידים יהוו מטרד יותר כאשר הם נלבשים ולכן הם מתאימים יותר למחרוזות. אם אתה מייצר תכשיטים כאלה בעצמך, פשוט ספק לקליפות חורים שדרכם תוכל להשחיל כל חוט או סרט. מכיוון שהכבל יהיה גלוי כאן, רצוי להשתמש בדגם נחמד. אחרי כל קליפה אתה גם קושר קשר כך שהקליפות לא כולן יחליקו לאמצע כשאתה נושא אותן. הנכם מוזמנים לספק מעטפת גדולה יותר עם עין או טבעת כריכה דרכם תוכלו להשחיל את השרשרת. יש לך כבר טריילר תוצרת עצמית.

הכינו בעצמכם עגילים מעץ

הכינו בעצמכם תכשיטים מעץ - עגילים מדמויות גיאומטריות

אם אתה רוצה להכין תכשיטים בעצמך מחומרים טבעיים, הדגמים האלה עשויים דיקט נהדרים. ניתן לייצר מגוון רחב של דגמים. עדיף לייצר כמה בו זמנית על מנת לקבל את התכשיטים המושלמים לאאוטפיטים שונים. לכן, אם יצא לכם לייצר תכשיטים, נצלו אותם!

 • לוח דיקט ליבנה דק
 • סכין או מספריים של קסקטו
 • דֶבֶק
 • כל הצבעים
 • מכחול
 • ווי אוזניים
 • חישוקי קפיצה
 • צבת אף מחט
 • מקדח
 • סרגל
 • עִפָּרוֹן

תכשיטים מודרניים יוצרים רעיונות מעץ

 1. גזרו את כל הצורות מדף הדיקט. כאן אתה יכול לתת לדמיון שלך להשתולל.
 2. לאחר מכן תוכל לעצב את הצורות בכל צבע. אם תרצה שיהיו מספר שכבות כמו בתמונה למעלה, פשוט הדבק את הצורות כרצונך. לחלופין, ניתן לחבר את צורות העץ גם זו לזו בעזרת טבעות כריכה.
 3. בעזרת מקדח דק מאוד יוצרים חור בחלק העליון של התליון ומחברים וו אוזניים. הדרך הקלה ביותר לפתוח ולסגור טבעות כריכה היא שימוש בצבת אף מחט.

הכינו בעצמכם תכשיטים – רעיונות עם פנינים

הוראות פשוטות לצמיד עשוי פנינים

צור שרשרת יד יפה עם הוראות

עגילי מקרמה DIY לתכשיטים אלגנטיים

ליצור שרשראות יפות עם סרטים וחרוזים

הכינו לעצמכם תכשיטים עם כיתוב חרס רעיונות מתעסקים גבירותיי

הפוך לעצמך תכשיטי שרשראות תליונים קמע סגירת רעיון למסגרת

עשה תכשיטים בעצמך פניני צמיד ירוק כחול לבן שחור סגול אדום

עשה תכשיטים בעצמך שרשרת עלה מתכת בסגנון רומנטי

צור שרשראות בעצמך עם קמעות מקוריים

הפוך לעצמך שרשראות לתלות תכשיטי אופנה לסריג

תכשיטים תלויים

מארגן-קופסא-למלאכת יד

תיבת מיון לסדר ובהיר יותר

קיר לשרשראות ותכשיטים

הראו את התכשיטים שלכם בגאווה בבית

איך להכין תכשיטים בעצמך

השלבים לתכשיט מקורי

תכשיטי-פנינה-תכשיטים לעצמך

בחר את הפנינים האהובות עליך

הצהרה-שרשרת-עם-אבנים-ירוקות

שרשרת שורות עשויה אבנים יקרות

הכינו תכשיטים משלכם באבני פנינה

ההשראה של ה”גדלים “

טינקר-תכשיטים-מסאטן-סרט-או-חבל

הכינו צמידים או שרשראות מחוטי כותנה וסרט סאטן

נייר-פנינים-להכין-תכשיטים-בעצמך

תכשיטי אומנות בסגנון וינטאג '

תכשיטי בגדים ישנים

רעיונות-לעגילים-גפרורים-פס צבעוניים

שרשראות וחרוזים-הכניסו למגירה-וקופסה

רעיונות-יצירתיים-להכנת-תכשיטים-בעצמך

חרוזי עץ-בירוק-וורוד

צמיד כפתורים בצבע בהיר

פחחות-תכשיטים-מתכשיטים מיושנים

עשה זאת בעצמך-טינקר-בזהב

שרשראות פנינים כחולות-אפורות-פנינים

עגילים ושרשרת בצבע זהוב

הפוך לעצמך-תכשיטים-פרחים שונים

צרו בעצמכם-צבעוני-כפתורים-צמידים

DIY רעיונות-לשרשרת-בזהב

תכשיטי DIY עם חלקי פלסטיק צבעוניים

עשה זאת בעצמך-עשה-נייר-עגולים-תכשיטים-מתעסק