עיצוב שמשייה אבטיח-מוטיב-רעיון-גינה-חוף

יש באמת הרבה עיצובים שונים לשמשיות. עם זאת, אין זה נדיר שאתה פשוט לא מוצא את המתאים. למרבה המזל, ניתן לשנות הכל במהירות, במיוחד בכל הנוגע לצבעים ולדפוסים. או שאולי יש לך שמשיה ישנה שכבר לא נראית כל כך אטרקטיבית, אבל שעדיין תרצה להשתמש בה? אז הרעיון של היום נועד עיצוב שמשייה בדיוק בשבילך. בכמה צעדים בלבד תלמד כיצד תוכל לשים כל מוטיב על השמשיה שלך ליצירת מראה אינדיבידואלי.

עיצוב שמשייה עם אבטיח כמוטיב

עיצוב שמשיות שמש-מרפסת-ריהוט-ליבות-שחור

בדוגמה נבחר אבטיח כמוטיב לעיצוב שמשייה. זה הולך נפלא עם סוף האביב והקיץ והופך את הגנת השמש המעשית לאביזר מרענן ומרענן. בנוסף למברשת, אתה צריך צבע ורוד, שחור, כמו גם ירוק בהיר וירוק כהה, פריימר בצורת ריסוס ואולי סרט דבק למיסוך..

עיצוב שמשייה – ניקיון מראש

עיצוב-שמשיות-ניקוי-פריימר-הוראות-קל

כדי שתוכלו ליהנות ממראה השמשיה החדש לאורך זמן והצבע יכול להיצמד היטב, חשוב במיוחד שתנקו היטב את השמשיה לפני עיצוב השמשיה. השתמש במטלית לחה בשביל זה או שטוף אותו ממש יפה עם צינור הגינה.

בדוק שמשיה

עיצוב שמשיות לבן-ישן-מיחזור-רעיון-אביזר

עליך גם לוודא שהמסגרת אחרת עדיין שלמה. גם כתמי חלודה על הבד לא יכולים להיות מכוסים בצבע לבד, לפחות אם מדובר בצבע בהיר. אז תחשבו מראש האם האביזר הישן באמת עדיין מתאים לשמשיה.

תֶחֶל

עיצוב-שמשיה-צבע-ורוד-צבע-מברשת-עשה זאת בעצמך

כמו בכל פרויקטים של צביעה וצביעה, אתה צריך תחל בהתחלה. זה חשוב במיוחד אם בד המטריה דק מאוד. מוצעים פריימרים מעשיים בצורת ריסוס כדי להקל על היישום. מרחו את הפריימר לעיצוב השמשיה מבפנים.

צבע את החלק הפנימי

עיצוב-שמשייה-תשתית-ברזנט-גינה-מתקן-עיצוב

לאחר מכן הגיע תורו של הצבע לעצב את השמשיה. גוון ורוד נדרש למוטיב האבטיח. תחילה יש למרוח את הצבע ולאחר מכן לתת לו להתייבש היטב. ואז מתווספת שכבה שנייה. אין לצבוע את הקצוות הצונחים בצבע זה.

צבע ירוק

עיצוב-שמשייה-לקשט-קיץ-טרקלין-הגנה מפני השמש

בזמן שאתם מחכים שהצבע יתייבש לאחר השכבה הוורודה הראשונה, תוכלו לצבוע את החלק הפנימי של החלקים התלויים כדי ליצור את השמשיה. השתמש בצבע הירוק הכהה לשם כך. השאירו מרווח של כ- 7 ס”מ בין צבע ירוק כהה ורוד זה. זה צבוע בצבע ירוק בהיר. שני הניואנסים הצבעוניים מושלמים בשכבה שנייה, לפיה חשוב מאוד לייבש היטב את הראשון.

השתמש בקלטת

צור קצף-מברשת-מברשת-ירוק-צבע-צבע

אין חובה להשתמש בשני גווני ירוק לשמשיה. עם זאת, מוטיב האבטיח נראה אמיתי יותר בצורה זו, מכיוון שהפרי מורכב גם מגוונים ירוקים שונים. אם אתה רוצה שכל שלושת הצבעים יהיו ישרים לחלוטין, אתה יכול להשתמש בקלטת בידוד או סרט דבק.

עיצוב החוץ של השמשיה

עיצוב-שמשיה-ירוק-לכה-קישוט-עשה זאת בעצמך

השלב הבא הוא עיצוב החוץ של השמשיה על השורות. האלמנטים המשולשים הבודדים נצבעים לסירוגין בצבע ירוק בהיר וכהה. מכיוון שלשמשיה יש בדרך כלל מספר זוגי של אלמנטים כאלה, זו לא אמורה להוות בעיה.

כיסוי צבע

עיצוב-שמשייה-קישוט-חוץ-פטיו-ריהוט גן-להירגע

שוב, יש צורך בשתי שכבות לעיצוב השמשיה, ולהמשיך כמו בפנים. תוצאה אטומה מאוד חשובה, אחרת הצבע הוורוד יראה. ניתן גם להוסיף שכבה שלישית במידת הצורך.

צובעים את הגרעינים

עיצוב-שמשייה-אבטיח-גרעינים-צבע-עיצוב שחור

לבסוף, ולאחר שכל שאר הצבעים התייבשו היטב, הוסיפו את הליבות לעיצוב השמשיה עם הצבע השחור. אתה יכול לצבוע אותם ביד חופשית או שאתה יכול לעצב שבלונה מראש אם אתה רוצה שכל הליבות ייראו אותו הדבר. הליבות נכנסות לחלק הפנימי של הגוון על הצבע הוורוד.

שים את השמשיה

עיצוב-שמשייה-צל-פינת ישיבה-כיסא קש-ריהוט-גינה

לאחר שתשלים את כל השלבים לעיצוב שמשיה, תוכל סוף סוף להגדיר אותו בגינה. תקבלו אביזר אטרקטיבי שיביא אתכם למצב רוח נפלא של אביב או קיץ. אבל השמשיה הישנה החדשה היא לא רק לוכדת עיניים אמיתית בגינה שלכם. לאחר עיצוב השמשיה, תוכלו להשתמש בו גם לאגם או על החוף כדי להגן על עצמכם מפני השמש החזקה. מובטח לך שתעשה את כולם במצב רוח נהדר גם כן.