קפה הוא המשקה הפופולרי ביותר בקרב הגרמנים. כמה נחמד זה היה, בנוסף לתכונות ההתעוררות שלו, זה גם היה עוזר לך לרדת במשקל, לא? מה אם היינו אומרים לך שאפשר באמת לעשות זאת? להיות טוב מכדי להיות אמיתי? חוקרים רוצים כעת להוכיח שכוס קפה בבוקר לא רק יכולה לעזור לך לרדת במשקל, אלא גם לשפר את הבריאות הכללית. אבל כמובן רק בתנאים מסוימים! איך לרדת במשקל עם קפה:

לרדת במשקל עם קפה רק בתנאים מסוימים!

לרדת במשקל עם קפה - חוקרים מסבירים כיצד

בכדי שהקפה יכול לעזור לך לרדת במשקל, עליך להימנע מסוכר ולשתות אותו שחור או עם קורטוב של חלב מן החי או אפילו טוב יותר מהצומח. אז אתה יכול גם לרדת במשקל עם קפה וחלב. התכונות הבאות של קפה עוזרות לך לרדת במשקל:

קפאין מדכא תיאבון

על פי מחקר של כתב העת הבינלאומי למדעי המזון והתזונה, אתה יכול לרדת במשקל עם קפה, ובמיוחד קפה המכיל קפאין, אם אתה שותה אותו חצי שעה עד ארבע שעות לפני הארוחה. המחקר אומר שלקפאין יש השפעה חיובית על “ריקון הקיבה, הורמוני התיאבון ותפיסת התיאבון”..

מחקר אחר ממגזין השמנת יתר הראה שכמות מתונה של קפה במהלך היום “יכולה להפחית ביעילות את צריכת האנרגיה בארוחה הבאה ולאורך כל היום”. מדכא תיאבון טבעי מושלם, כך שאתה יורד אוטומטית במשקל עם קפה.

לרדת במשקל עם קפה כתורם מדכא תיאבון ומקור נוגדי חמצון

קפה לירידה במשקל – זה משפר את חילוף החומרים

קפה מגביר את חילוף החומרים שלך ובתורו יכול “לקדם משקל, BMI והפחתת שומן הגוף” על פי מחקר שפורסם בכתב העת Critical Reviews in Food Food and Nutrition. עם זאת, מחקר זה הוכיח רק את היתרון הזה עם קפה המכיל קפאין. אז כוס אחר הצהריים תאיץ את חילוף החומרים שלכם.

שיפור לחות

אומרים שקפה מתייבש, אבל זה רחוק מהאמת. יש לו השפעה קלה ומשתן. עם זאת, כמות הנוזלים שנספגים במשקה הקפה עולה בהרבה על ההפסד, כפי שמסבירים במרפאת מאיו. מנקודת מבט זו, קפה אינו אלא מי שעועית חמים.

קפאין מגביר את חילוף החומרים שלך ועוזר לך לרדת במשקל

לרדת במשקל עם קפה הודות לנוגדי חמצון

אתה יכול גם לרדת במשקל עם קפה הודות לנוגדי החמצון הנקראים פוליפנולים בקפה. הם משפרים את בריאות המוח, את העיכול ואף מפחיתים את הסיכון למחלות כרוניות כמו סרטן, מחלות לב וכלי דם וסוכרת מסוג 2. על פי מחקר שנערך ב -2011 בכתב העת Chemico-Biological Interactions, נוגדי חמצון אלה מתקשרים עם חיידקי המעיים, דבר המקדם ירידה במשקל. פוליפנולים נמצאים גם בשוקולד וביין. תוכלו למצוא רשימה של מזונות עשירים במיוחד בפוליפנולים פה.

המשקה החם מגביר את הלחות

לימוד מתוך כתב העת הבינלאומי למדעי תזונה ותזונה; לימוד מתוך מגזין השמנת יתר; מחקר מתוך כתב העת סקירות ביקורתיות במדעי המזון והתזונה; לימוד ה מרפאת מאיו; מחקר מתוך כתב העת אינטראקציות כימיות-ביולוגיות