סמסונג תחשוף דור חדש של בינה מלאכותית ב- CES 2020, שכנראה תיצור אווטרים אנושיים. החברה הקניטה את בואו של פרויקט חדש ואמיתי בשם NEON בימים האחרונים. המותג יציג זאת כבן האדם המלאכותי הראשון בעולם בתערוכת האלקטרוניקה לצרכנות (CES) 2020.

אינטליגנציה מלאכותית מהדור החדש

ces 2020 פרויקט חדש לבינה מלאכותית

אף על פי שמידע על NEON היה מועט, רבים משערים שאכן הוא עשוי להיות ממשיכו של העוזר האינטליגנטי הקיים כבר בחברה, ביקסבי. עם זאת, המידע העדכני ביותר של ראש הפרויקט, פרנב מיסטי, מצביע על כך שאולי זה לא המצב.

הצגת המוצר החדש של סמסונג הצג מוצרי אלקטרוניקה

במקום זאת, הפרויקט יכול למעשה להיות מפתח אווטאר דיגיטלי. מידע זה בא מציוץ של מיסטי. זה מראה שהמנוע מאחורי ניאון, נקרא CORE R3, "יכול ליצור באופן אוטונומי ביטויים חדשים, תנועות חדשות ודיאלוגים חדשים (גם בהינדית). עם זאת, אלה יהיו שונים לחלוטין מהנתונים שנרשמו במקור."

העתק אווטאר אנושי של סמסונג ניאון

שרשור בנושא Reddit צץ גם הוא. הוא טוען שקיבל סרטונים מאתר NEON שמאז הופסקו. סרטונים אלה מראים כי NEON יכולה ליצור אווטרים דמויי חיים על סמך סרטונים מוקלטים של אנשים אמיתיים.

העתק וירטואלי של אנשים

ניאון פרויקט חדש מסמסונס עם העתק וירטואלי של אווטרים אנושיים

למרות שהמידע עדיין אינו רשמי, כל העניין נשמע הגיוני. סמסונג נמנעה עד כה מלקרוא ל- NEON כעוזרת מבוססת קול. זה יכול להחליף את אלה שכבר קיימים בפלאפונים שלנו. להזכיר למשתמשים, מוצר חדש מבוסס AI זה נמצא כעת בטכנולוגיית Samsung ובמעבדות מחקר מתקדמות. בינה מלאכותית זו נמצאת ביצירה כישות עצמאית של חברת סמסונג אלקטרוניקה. בזמן שפרנב מיסטי החליף מידע על המוצר, ענקית הטכנולוגיה עצמה נשארה מעודכנת בפרויקט.

החברה לא הקניטה את המוצר בערוצי מדיה חברתית. עם זאת, דף הטוויטר של NEON עצמו מציף את המידע באינטרנט על המוצר. על פי דיווחים, NEON הגישה בעבר מספר פטנטים המתייחסים לדמויות וירטואליות שיכולות לא רק להיראות כמו עמיתיהם האנושיים אלא גם לחרוג מהליבה התכנותית שלהן..

כנס ces 2020 חידושים בינה מלאכותית

אמנם לא ברור היכן ניתן להשתמש באווטרים אלה, אך אם החברה אכן תצליח להפגין אב טיפוס עובד של קוד כזה שיכול לחשוב ולהתנהג כמו עמיתו האנושי, היא אכן תהיה קפיצה אדירה בטכנולוגיה, בינה מלאכותית..