המבורגר טבעוני מק דונלדס גרמניה

מקדונלדס גרמניה מציגה את ההמבורגר הטבעוני הראשון שלה בשם “טבעוני גדול”. תחליף הבשר “בורגר לא ייאמן” מיוצר על ידי נסטלה ומורכב מסויה, חיטה, סלק, פפריקה וגזר. המבורגר הירקות הגולמי נראה כמו קציצת בקר קלאסית. כשהוא מבושל, יש לו עקביות עסיסית ובשרית כמו “מעבר להמבורגר” או “המבורגר הבלתי אפשרי”. במקדונלד’ס גרמניה יש כיום המבורגר צמחוני עשוי קינואה, אך הוא אינו טבעוני.

המבורגר מדהים של טבעוני נסטלה עשוי סויה וחיטה

החל מה -29 באפריל, מקדונלד’ס גרמניה תשיק את ההמבורגר הטבעוני הראשון שלה

עם 17 גרם חלבון צמחי לקציצה, ה”טבע הגדול “מכיל חלבון לא פחות מהמבורגר הקלאסי של מקדונלד’ס. קציצת הירקות במראה הבשר מבושלת בנפרד מכל ההמבורגרים האחרים כדי להימנע ממגע עם שומן מן החי.

ההמבורגר הטבעוני החדש הוא אחד מ -200 המוצרים שמקדונלד’ס מפתחת במינכן מדי שנה. פחות מרבע מהמוצרים מגיעים למסעדות. “ה’טבעון הגדול ‘הצליח”, אמר דובר התאגיד העולמי, “כי הוא מספק את הטעמים שהלקוחות מצפים ממטבח המזון המהיר”.

המבורגר הטבעוני הגדול של מקדונלד’ס יושק בפריסה ארצית בגרמניה ב -29 באפריל.

המבורגר המדהים של נסטלה עשוי מחלבון סויה וחיטה

מקדונלד’ס מציעה אפשרויות טבעוניות ברחבי העולם

קומץ סניפים בינלאומיים של מקדונלד’ס הוסיפו מוצרים טבעוניים לתפריט שלהם בשנים האחרונות.

בבריטניה, לקוחות יכולים להזמין כעת עטיפות גוז’ון טבעוניות, כריך קציצה ירקות וארוחת שמחה טבעונית.

מקדונלד’ס שבדיה מציעה כעת חטיפי פלאפל טבעוניים והמבורגר מקווגן שעלה על ציפיות המכירה של המסעדה. ה- McVegan זמין גם בפינלנד, המגישה גם המבורגר בשם אל וגו.

מוקדם יותר השנה השיקה מקדונלדס נורבגיה את Veggie Nuggets, העשויים מחומוס, כרובית, תירס, בצל ותפוחי אדמה פריכים. בהודו יש את מקאלו טיקי – כריך העשוי מקציצות תפוחי אדמה מתובלות.

תפריט מקווגן עם המבורגר וצ'יפס ירקות