רוברטו אסקובר, בן 71, משיק טלפון סלולרי מתקפל באמצעות חברת ההשקעות שלו אסקובר. הוא נקרא Escobar Fold 1 ונקרא על שם אחיו. אחיו של פבלו אסקובר היה רואה חשבון בקרטל המדלין האכזרי במשך שנים כשהמציא מחדש את סחר הקוקאין העולמי. עכשיו יש לו שוק חדש באופק: סמארטפונים. החברה טוענת שלטלפון המתקפל יש את המסך העמיד ביותר לדגם מסוג זה בשוק.

רוברטו אסקובר עם אלטרנטיבה זולה יותר

מסך אמולד טאבלט מובנה חדש מתקפל

אולוף גוסטפסון, יו”ר חברת אסקובר, אמר ל- CNN כי התצוגה עשויה פלסטיק קנייני "כמעט בלתי שביר" אולי. הוא טען שזה האחד "מסך הטלפון הארוך ביותר בשוק". המחירים מתחילים ב 349 $. הטלפון משתמש גם במערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל. "הטלפון שלנו נבדק בקפדנות", אמר גוסטפסון. "הדרך האמיתית היחידה לפגוע בטלפון שלנו היא לצרוב אותו, מה שמשתמש הממוצע כנראה לא היה עושה."

escobar fold 1 טלפון מתקפל זול יותר בשוק מאשר המתחרים

החברה הוקמה על ידי רוברטו אסקובר בשנת 1984 כחברת אחזקות ל”נכסים וחפצי ערך “עבור האחים אסקובר, על פי אתר האינטרנט שלהם. היו אז לא מעט כאלה. על פי הדיווחים, פבלו אסקובר היה אחראי לסחר ב -80 % מהקוקאין בעולם בסוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים. על פי פורבס, פבלו אסקובר היה ברשימת המיליארדרים ברחבי העולם בשנים 1987 עד 1993. אסקובר נורה למוות בעיר הולדתו מדלין ב -2 בדצמבר בעת שנמלט מהרשויות הקולומביאניות.

מהכלא ועד לעסקים עם סמארטפונים

רוברטו אסקובר אח לטלפון מתקפל פאבלו אסקובר קפל 1

רוברטו אסקובר נכנע לאחר מכן למשטרה בשנת 1992 כאשר קרטל מדלין מדוכא. לאחר מכן ישב עשר שנים בכלא בגין עבירות סמים שונות. אולם לאחר שחרורו יצא לנסיעת עסקים לאחד מבתי אחיו ופעם טען כי עשה פריצת דרך במציאת תרופה לאיידס..

רוברטו הוא חצי עיוור וחצי חרש בגלל פצצת מכתבים שהתפוצצה לנגד עיניו ב -1993 בכלא. הוא חולם ללכת בעקבות סמסונג עם המכשיר המתקפל שלו ולהיות יצרן סמארטפונים. "אנחנו רוצים לנצח את התחרות", גוסטפסון אמר ל- CNN. "גילינו מהר מאוד שאם נוכל ליצור טלפון טוב שיעבוד במחיר סביר, נוכל למכור הרבה מכשירים. וזה בדיוק מה שקורה עכשיו."

נשים בתחתונים מחזיקות את הטלפון הסלולרי החדש המתקפל מבית רוברטו אסקובר inc אתה יכול ללמוד עוד על זה פה לקרוא.