חיים ארוכים האנשים המבוגרים ביותר בעולם אוכלים

כיום, אכילה בריאה נמצאת בראש סדר העדיפויות של רבים בכל הנוגע לאריכות ימים. שאלנו את עצמנו אילו מאכלים באמת מחזיקים אותנו בריאים והסתכלנו בתפריט המאה. התוצאות מפתיעות.

חיים ארוכים: זה מה שאנשים הוותיקים ביותר בארה”ב אוכלים

פירות ארוכי מוזלי עם חיים ארוכים

1. אדל דאנלאפ, הנחשבת לתושבת הוותיקה ביותר בארצות הברית, שחיה כגיל 114, דיאטה בעיקר ממוזלי עם אגוזים ופירות. היא גם אהבה מרטינים.

2. אגנס פנטון, שמתה בשנת 2017 בגיל 112, אכלה כמעט כל יום בייקון, נקניקיות ולחם עם חמאה לארוחת הבוקר. היא גם אהבה בירה ושתתה שתיים עד שלוש כוסות ביום עד מותה.

3. טאו פורצ’ון לינץ ‘הוא בן 100 והוא המורה הוותיק ביותר ליוגה בעולם. היא לא שותה מים, רק תה ויין.

חיים ארוכים: הגבר המבוגר ביותר בישראל חושף את התפריט שלו

האישה המבוגרת ביותר עם סושי חיים ארוכה אוכלת את יפן

3. ישראל קריסטל הוא הגבר המבוגר ביותר בעולם בגיל 113. הוא שרד את השואה ופתח חנות קונדיטוריה במולדתו בפולין לאחר המלחמה. הוא אוהב הרינג ובאופן אחר יש לו תזונה בריאה.

יפן

מיסאו אוקאווה, שהיתה האישה המבוגרת ביותר ביפן עד מותה בשנת 2015 בגיל 117, אהבה סושי ומקרל על מצע אורז. היא תיבלה את האורז בחומץ חריף בזמן הבישול.

הוֹדוּ

דהרם פאל סינג, שטוען שהוא בן 119, יוצא לרוץ כל יום. הוא נמנע מקפה, תה, סוכר, אלכוהול וחמאה. במקום זאת, הוא אוכל פירות טריים עונתיים ושותה לפחות כוס חלב ביום.

צָרְפַת

ז’אן קלמנט עישנה, ​​שתתה כוס יין אדום מדי יום, אהבה ממתקים ותמיד דילגה על ארוחת בוקר. אף על פי כן, מלאו לה 122 שנים.

ישנם בסך הכל חמישה אזורים בעולם בהם התושבים חיים לעתים קרובות עד גיל 90. באיטליה: סרדיניה, האי השני בגודלו בים התיכון, שבו אנשים מכינים את ארוחותיהם בשמן זית. האי אוקינאווה ביפן, שם אוכלים התושבים בעיקר ירקות ודגים. ניקויה בקוסטה ריקה, שם ניתן למצוא בשר אדום בתפריט. איקריה ביוון, שם נהנים האנשים מגבינת פטה, והכנסייה האוונטיסטית ביום השביעי בקליפורניה, ארה”ב.

יחי אכילת מוצרי חלב