עורכי דינו של הנסיך וויליאמס עוקבים אחר התקשורת הבריטית בעקבות דיווחים שטענו כי ניהל רומן בעוד קייט מידלטון הייתה בהריון עם בנה השלישי. עורכי הדין במשרד עורכי הדין בלונדון הארבוטל ולואיס, שייצגו בעבר את משפחת המלוכה, איימו על מגזין בריטי אחד לפחות בהתדיינות בנוגע לפרסום סיפור על שמועת הרמאות ארוכת השנים..

עורכי הדין של הנסיך וויליאמס מכחישים שערוריה

הנסיך וויליאם והדוכסית קייט בהודו

“פרסום השערות שווא על חייו הפרטיים של הלקוח שלנו אינו רק שקר ומזיק, אלא גם מייצג פגיעה בפרטיותו על פי סעיף 8 לאמנה האירופית לזכויות אדם”, נכתב במכתב מאת הרבוטל ולואיס..

האם שמועות הפרשה נכונות??

האם שמועות הרומן של הנסיך וויליאם ורוז האנבורי נכונות?

בשבוע שעבר פרסם טאץ ‘וויקלי, מגזין הרכילות המרכזי בארה”ב, כתבת שער עם הכותרת “וויליאם בגד בקייט – עם חברתה!” רוז האנברי, בת 35, מרגרין מצ’ולמונדלי, היא דוגמנית לשעבר המתגוררת בנורפולק שבאנגליה יחד עם בעלה, במאי הקולנוע דיוויד רוקסאוואג ‘. הבית של רוז די קרוב לאחוזה של קייט ווויליאמס ‘הולס הול, והם נעים באותם מעגלים חברתיים.

רוז האנברי עם בעלה דיוויד רוקסאוואג '

השערורייה הסתיימה במהירות. ג’יילס קורן, סופר ידוע ב”לונדון טיימס “, צייץ את השמועות לכאורה אך מחק במהירות את הציוץ לאחר שקיבל לחץ מהארמון המלכותי, כך דווח ב”דיילי ביסט”..

חוק הדיבה בבריטניה הוא ההפך מזה שבארצות הברית. בבריטניה, הנאשם בתביעת לשון הרע נושא בנטל ההוכחה להוכיח שכל מה שהוא אומר הוא נכון – תקן שבעבר התקשה היה להתגבר על התקשורת..