שמלת רוברט אוסקר 2018 מרס שאנל לבנה

לאחר שמרגוט רובי הרשימה את המעריצים עם שמלת אופנת שאנל תפור לפי פרסי האוסקר 2018, החליטה השחקנית בת ה -28 לשתף פעולה עם בית האופנה הצרפתי לקו הבושם החדש שלה. לפיכך, רובי הולך בעקבות מספר נציגים מפורסמים בעולם לניחוחות של שאנל כמו קירה נייטלי, קריסטן סטיוארט ולילי-רוז דפ.

מרגו רובי הם הפנים החדשות של ניחוח שאנל

השחקנית הופיעה כשגרירת אופנה בקמפיין “קוקו נייג” הצרפתי בשנה שעברה. קולקציית קוקו נייג ‘עוצבה על ידי קרל לגרפלד והוקדשה לספורט חורף. בגדי הספורט החדשים הללו היו שילוב של בגדי הייטק ובגדי חורף. בגדי טוויד, סוודרים בהשראת נורבגיה, מעילי פוך מרופדים ברכות ואביזרי ספורט חורף קיבלו את ה- C..

קולקציית מרגו רובי קוקו נייג 'מאת שאנל

“זה חלום לייצג מותג כל כך נצחי ואייקוני”, אמרה מרגוט רובי בהצהרה רשמית. “סיפורה של האישה שאנל כה מרגש והמותג נשאר ברמה כל כך חזקה של סגנון”.

המותג מיועד להשיק מספר ניחוחות חדשים בהמשך השנה. עם זאת, עדיין לא ידוע אילו ניחוחות תפרסם השחקנית.

רובי היה גם מוזה ותיקה של קרל לגרפלד המנוח, והשניים נקשרו ביניהם באהבתם לחיות מחמד. למרות שהקשר של לגרפלד עם החתול שלו צ’ופט לא היה סוד, לרובי יש גם כלב קטן ומקסים בשם בו ראדלי.

לאחר מות המעצב בתחילת השנה, פרסמה השחקנית האוסטרלית מחווה יפה לו באינסטגרם.

פוסט האינסטגרם של מרגוט רובי לכבוד קרל לגרפלד

“היום אנו מצטערים על אובדן אייקון אמיתי”, אמרה בפוסט שלה באינסטגרם. “היצירתיות, האנרגיה והרוח הבלתי נלאית של קארל לא היו גבולות. זה היה כבוד לעבוד איתו ולצפות בו עובד. אני אשמור את הזיכרונות האלה לנצח. מחשבותיי הן עם משפחתו, חבריו ומשפחת שאנל שלנו “.

למרות שתפקידה של רובי כשגריר ניחוח של שאנל טרם הובהר, תוכל לראות אותה גם בסרטו הצפוי של קוונטין טרנטינו, “היה פעם בהוליווד”. הסרט צפוי להופיע בבתי הקולנוע הגרמניים ב -15 באוגוסט.