רמקולים מדף מסדרת Sonos Symfonisk

חברת הרהיטים איקאה הכריזה על שיתוף פעולה עם Sonos, יצרנית מערכות הרמקולים האמריקאית הידועה, בשנה שעברה. עכשיו הגיע הזמן: אב הטיפוס הראשון של הסדרה Symfonisk יוצג בתערוכת Feel Home במילאנו. את הסדרה החדשה ניתן לשמוע ולבדוק ביריד בין התאריכים 9 עד 14 באפריל. כפי שהסביר דובר איקאה, החברה השבדית הייתה רוצה לשלב את הידע שלה בעיצוב פנים עם הניסיון של Sonos בתחום מערכות הסאונד בכדי להבטיח חווית צליל מושלמת בכל חדר. הרמקול Symfonisk הוא לא רק תוספת פונקציונלית לציוד הבסיסי בבית שלך, אלא גם יצירת מעצבים מסוגננת שמשתלבת בהרמוניה עם ריהוט מודרני..

רמקולי Symfonisk מאיקאה וסונוס

אב טיפוס של רמקול Symfonisk Ikea Sonos

אנשים רבים חולמים על מערכת קול, אך עבור רבים החלום הזה עדיין לא התגשם. הרמקול החדש של Symfonisk יציע חלופה חסכונית המשלבת עיצוב נצחי ופונקציונאליות באחת. כמה אבות טיפוס הוצגו ביולי האחרון, והרמקול הראשון מבוסס ה- WLAN אמור להיות זמין כבר הקיץ.

איקאה הציגה לאחרונה עוד שני רמקולי בלוטות ‘מסדרת “Eneby”

שולחן רמקול בלוטות 'מוטבע בפלסטיק לבן

אגב, איקאה הציגה לאחרונה שני רמקולים נוספים בכוחות עצמם. רמקולי ה- Bluetooth הם חלק מסדרת “Eneby”.

הדגם הראשון הוא רמקול מובנה לבן הניתן לשקוע בשולחן הקפה בסלון, במשטח העבודה במטבח או בשולחן המיטה בחדר השינה. הקוטר בצורת פחית הוא 8.6 ס”מ וקוטר 8.8 ס”מ והוא די קומפקטי. הרמקול מצויד גם במיקרופון ולכן יכול להוכיח את עצמו כאלטרנטיבה החוסכת מקום למכשירי דיבורית רגילים במשרד הביתי.

רמקול Bluetooth נייד לקיר

הדגם השני הוא רמקול נייד בצבע שחור. הוא מופעל באמצעות סוללה והוא גם די קומפקטי עם אורך של 15 ס”מ, גובה של 2.5 ס”מ ורוחב של 7.5 ס”מ. הרמקול מגיע עם מעמד פקק, אך ניתן גם להצמיד אותו לתרמיל.