הוא מפתה את האף בניחוחו העז והמתוק מעט, מספק טיפול לעור ולשיער כתוסף לריפוי ועוזר בתלונות פיזיות: שמן האילנג-ילאנג החיוני הוא מכל וכל. אם גם אתה רוצה להתחיל תוכנית יופי חדשה בתחילת השנה, אז שמן אתרי הוא אידיאלי. הוא מתקבל מצמחים וללא חומרים כימיים. שכנע את עצמך מההשפעות המועילות שלו. נסביר לכם למה מתאים מוצר היופי, לאיזו השפעה יש לו על הגוף והנשמה וניתן לכם טיפים ממה צריך להיזהר בעת השימוש בו..

למה משמש שמן יאנג ילנג? השפעת שמן הניחוח

פרח ילנג ילנג על העץ השפעת שמן אתרי

ילאנג ילנג הוא עץ בגובה של יותר מ -20 מטרים שהוא יליד הפיליפינים ואינדונזיה. באסיה, הצמח הירוק עד זכה לפופולריות בשל השפעותיו המועילות על הגוף. כיום הוא מעובד גם במדינות אחרות בהן יש אקלים טרופי מתון כל השנה. שמן ה Ylang Ylang, המופק מפרחי הצמח, נחשב כתרופה למחלות שרירים. הוא אמור להקל על התכווצויות ולהרפות את השרירים. ריחו הנעים והאינטנסיבי מעורר את שחרורם של מה שמכונה הורמוני האושר, בעלי השפעה משככת כאבים ומעט קהה על הגוף. הם יכולים גם לעורר רגשות של אושר ולהקל על מצב הרוח. שמועות על המאפיינים האפרודיזיאקיים שלה מסתובבים באסיה במשך שנים רבות.

שמן אתרי Ylang Ylang: סקירה כללית של השימושים האפשריים

שמן Ylang Ylang מה משתמשים באפשרויות היישום של בושם וניחוח חדרים ועור ושיער

כמו כמעט כל השמנים האתריים, שמן אילנג ילנג מציע שימושים רבים. אבל זה לא מתאים לשימוש פנימי! אז אתה לא צריך לבלוע ולא לשאוף את השמן האתרי. שמנים ארומטיים טובים לעור ולשיער ולכן הם תוספות פופולריות למוצרי יופי תוצרת בית כגון מסכות פנים או קרמים. יש להם אפקט מרגיע, ממריץ ומרענן. שמן ניחוח ylang ylang יכול גם לקדם ריכוז. זה יכול גם לעזור עם המחלות הבאות:

יישום שמן ניחוח Ylang Ylang לעור ולשיער

1. להתכווצויות בטן, מחזור וקיבה ניתן לשפשף אותו לתוך העור או להוסיף אותו למים במכשיר האדים..

2. כדי להימלט מלחצי החיים היומיומיים, אמבטיה עם פצצת אמבט המכילה שמן ניחוח ילנג -ילנג.

3. השמן האתרי יכול גם לסייע לנדודי שינה. הוסיפו טיפה למים במכשיר האדים לפני השינה.

4. אתה יכול גם להשתמש בו כאפרודיזיאק. עיסוי גב עם שמן הריח מועיל במיוחד.

5. כמוצר יופי בעל תכונות אנטי מיקרוביאליות. זה יכול לעזור עם פטרת הציפורניים ולשפר את מראה העור.

היתרונות של שמן האילנג אילנג אתרי ושילובים אפשריים עם שמני ניחוח אחרים

שמן Ylang Ylang יתרונות במבט חטוף ושימושים אפשריים

שמן Ylang Ylang מציע מספר יתרונות והוא מועיל לבריאות ולרווחה. ריחו מעביר תחושה של בריאות בארבעת הקירות שלכם. יחד עם זאת, בשמים המכילים ילאנג ילנג הם עמידים מאוד. מכיוון שהשמן משדר ניחוח עז מאוד, לעתים מספיקה טיפה אחת בלבד כדי ליצור אווירה נעימה בחדר האמבטיה. ניתן לשלב אותו גם עם שמנים אתריים אחרים. לשמן Ylang Ylang ניחוח פרחוני הדומה ליסמין, ורדים ולבנדר. אפשר לשלב אותו עם ריחות הדרים כמו אשכוליות, לימון או תפוזים. השילוב גורם לתערובת משפרת מצב רוח.

ניחוח Ylang Ylang משלבים טיפים לארומתרפיה בחדר האמבטיה

יחד עם ניחוחות עץ כמו אלגום, השמן הארומטי יוצר אנסמבל המרגיע את הגוף והחושים. מכיוון שלשמן הריח יש ניחוח עז מאוד, הוא זמין גם בדילול מוקדם בחנויות. הגרסה המדוללת הזו מושלמת לכל מי שרוצה להכין פצצות אמבט עם שמנים ריחניים בעצמו, למשל, או שפשוט רוצה להוסיף כמה טיפות של שמנים ריחניים למי האמבט. עם זאת, אם אתה רוצה להוסיף את השמנים האתריים לקרמים או לריפוי או אולי להכין בושם בעצמך, עליך לבחור בשמן ללא דילול..

הכינו בושם משלכם עם שמן ילאנג ילנג

הכינו בושם משלכם משמנים מבושמים, שלבו טיפים

אגב, אתה יכול להכין בושם בעצמך. אתה צריך את המרכיבים הבאים:

  • יין רוח 96%. הוא משמש בייצור בשמים וכחומר משמר לקוסמטיקה טבעית. אתה צריך פי 4 יותר מתערובת השמן הריחני מאשר שמני ארומה.
  • שמני ניחוח בשלושת הניחוחות: עליון, לב ותווי בסיס. נסביר ברגע כיצד לשלב נכון את שלושת הניחוחות.
  • פיפטה
  • בקבוק אטום, 150 – 200 מ”ל
  • מרסס בושם, 150 – 200 מ”ל

הכינו שמנים אתריים משלכם לשיער בריא Ylang Ylang ספא

כך זה עובד: שמים כמה טיפות מכל אחד משמני הריח הנבחרים בבקבוק קטן ואטום. שלב תווים עליונים, לביים ובסיס ביחס של 3: 2: 1. כשמני ריח בעלי ניחוח מרענן מתאימים כתווים עליונים. הם הראשונים שנרשמו על ידי המוח, אך הם גם הראשונים להתפוגג. אז אתה יכול להוסיף יותר מהריחות האלה לבשמים מכיוון שהם ממילא יעלמו מהר. אלה הם למשל ברגמוט, אשוח דאגלס, אקליפטוס, קלמנטינה, רוזמרין ולימון. תווי האמצע הם שמנים אתריים בניחוח פרחוני. בדרך כלל הם מתמידים. אלה כוללים בין היתר ילנג ילנג, איריס, יסמין, ורד, ברוש ​​והדס. תווי הבסיס הם שמנים ארומטיים עם ניחוח עצי ומריר. הם נדבקים הכי הרבה זמן, אך משתמשים בהם במשורה בבשמים בשל ריחם העז. אלה כוללים תמצית דבש, פצ’ולי, אלגום וסיד.

איך להכין בושם עם שמן ילנג ילנג בעצמך

אם אינך בטוח איזה שילוב מריח הכי טוב, תוכל לבדוק תחילה אם שמני הניחוח משתלבים זה בזה. לשם כך שים תחילה טיפה של כל שמן ארומטי על ספוגית כותנה. ראשית הריחו את השמנים האתריים בנפרד ובחרו 1-2 מועדפים מכל ניחוח (עליון, לב או תו בסיס). אז שלושתכם יכולים להחזיק את צמר גפן יחד ולהריח את התערובות השונות. לאחר מכן הכניסו 5 טיפות משטר הבסיס לבקבוק הקטן הניתן לאטום, ולאחר מכן 10 טיפות מפתק הלב ולאחר מכן 15 טיפות מהפתק העליון. לאחר מכן מערבבים אותם עם פי 4 יותר אלכוהול, כלומר 4 x 30 טיפות = 120 טיפות אלכוהול 96%. לאחר מכן יש לנער את הבקבוק ולתת לו להתבגר במשך 14 ימים בטמפרטורת החדר. מלאו את הבושם הטבעי לתוך מרסס הבושם של 150 מ”ל.

הפוך את ניחוח החדר לשמן ylang ylang בעצמך

הכינו הוראות ניחוח לחדר משלכם ומתכון עם שמן ילנג ילאנג

אתה יכול גם ליצור ניחוח חדר בעצמך עם שמן ילנג ילאנג. אנו מסבירים כיצד לעשות זאת. אתה צריך את החומרים הבאים:

  • יין רוח 96%. הוא משמש בייצור בשמים וכחומר משמר לקוסמטיקה טבעית. אתה צריך פי 4 יותר מתערובת השמן הריחני מאשר שמני ארומה.
  • שמני ניחוח בשלושת הניחוחות: עליון, לב ותווי בסיס. נסביר ברגע כיצד לשלב נכון את שלושת הניחוחות.
  • פיפטה
  • אגרטל ניחוח, 150 – 200 מ”ל. הוא מורכב מבקבוק עם צוואר צר וכמה מקלות פיברגלס, שדרכו מופצים הניחוחות בחדר. לחלופין, אתה יכול גם להכין את אגרטל הניחוח בעצמך. אז אתה צריך בקבוק ריק ונקי עם צוואר צר ושמונה מקלות עץ.
  • 10 מ”ל גליצרין

הכינו עצות ניחוח ביתיות לשמן Ylang Ylang משלכם

כך נוצר ניחוח החדר: ראשית מערבבים 80 מ”ל של 96% יין רוח עם 10 מ”ל גליצרין ולאחר מכן מוסיפים טיפות טיפות את שמני הניחוח. שלב תווים עליונים, לביים ובסיס ביחס של 1: 2: 2 לתערובת שתמלא את החדר בניחוח עז עד 10 ימים. סוגרים את הבקבוק ומנערים אותו נמרצות כדי לאפשר לגליצרין לאגד את האלכוהול ואת השמנים הריחניים. לבסוף, הכנס את שמונה מקלות העץ לבקבוק.

שמן יאנג ילנג לשיער 

שמירה על שיער בריא הכיני מסכת שיער משלך

לבעיות שיער כגון נשירת שיער או שבירת שיער, מסכת ספא ​​העשויה ממוצרים טבעיים היא אידיאלית. חסידי הקוסמטיקה הטבעית לשיער מניחים שקרקפת בריאה היא קריטית עבור רעמת חלומות מבריקה ובריאה. לכן לעסות תערובת שמן ריחנית ישירות לשורשים. הוא נספג בקרקפת. שמן ה Ylang Ylang הוא מרכיב חשוב ופופולרי במסכות שיער מכיוון שיש לו השפעה אנטיבקטריאלית ואנטי פטרייתית. עם שימוש קבוע, הקשקשים נעלמים, הדלקת נרפאת וצמיחת השיער מעוררת. שמן ה Ylang Ylang עוזר גם לקרקפות יבשות שרגישות לכימיקלים במוצרים קוסמטיים. אתה יכול לערבב 5 -10 טיפות של שמן אתרי ילאנג ילנג עם שמן צמחי ניטרלי (שמן זית, למשל, הוא אידיאלי). תחילה יש למרוח את מסכת הספא הביתית על הקרקפת ולעסות את העור. לאחר מכן חלקו את שאר השיער.

שמן Ylang Ylang לעור

שמן Ylang Ylang למסכות פנים וטיפוח העור

שמן ה Ylang Ylang טוב גם לעור. במיוחד אנשים עם עור רגיש יכולים לפנק את עצמם בעיסוי עם שמן הריח פעם בשבוע. אתה צריך בקבוק פיפטה ריק ונקי שבו אתה מערבב 4 טיפות שמן ילנג ילנג עם 2 כפות שמן חוחובה ו -2 טיפות שמן ורוד. מנערים היטב את הבקבוק ומניחים 1-2 טיפות מהתערובת על האצבעות. משפשפים בעדינות את השמנים האתריים לתוך העור. אם אתה מטפל בעור שלך עם קוסמטיקה טבעית, אתה יכול להוסיף 4-5 טיפות של שמן ריחני. ניתן גם להשתמש בשמן Ylang Ylanng להזנת מסכות פנים. לשמן השפעה אנטיבקטריאלית והוא יכול לסייע לעור מגורה, פצעונים או אדמומיות.

Ylang Ylang היא תרופה אמיתית המתאימה לשימוש חיצוני בלבד. בתעשיית הקוסמטיקה הוא משמש לייצור מוצרי יופי, בארומתרפיה הוא משמש כשמן ניחוח לייצור ניחוחות החדר..