כבר סיימנו את קישוטי הסתיו והצוות שלנו מתכונן לאט לאט לחגים. הכנת קישוטי חג המולד היא פשוט חלק מעונת החורף! יצירתי ותוצרת בית באהבה, נראה לכם 10 פרויקטים של עבודת יד שתוכלו ליישם בקלות בבית.

ההצעות שלנו מתאימות מאוד למתחילים מוחלטים בעבודת יד כמו גם לילדים בגיל בית הספר. המשך לקרוא והעלה לעצמך קישוטי חג מולד בטוב טעם לביתך!

קישוטי חג המולד של טינקר: כוכב בראש עץ חג המולד

מקלות עץ של פרוייקט מלאכת אקדח דבק חם מחוט צמר צהוב לחג המולד

ההוראה הראשונה מראה כיצד להכין כוכב מחומש ממקלות עץ וחוט צמר. הכוכב הצהוב היה מאיר יפה בראש עץ חג המולד!

יוצרים כוכב מקלות עץ ועוטפים אותו בחוט צמר

ראשית, מסדרים את מקלות העץ כך שהם יוצרים כוכב ולאחר מכן מדביקים אותם יחד עם אקדח דבק חם. לאחר שהדבק התייצב, התחילו לעטוף את החוט סביב מקלות העץ. ברגע שיש לך את המראה הרצוי, קושר את קצה המחרוזת וחתך את העודף.

הכינו מיני עץ חג המולד עם משחה וחוט

מיני עץ חג המולד לשטיח שולחן עם חוט דבק לבן נצמד

עץ חג המולד קטן חותך דמות משובחת על השולחן החגיגי והוא אידיאלי כמתנה. כדי לבצע עבודות יד, תזדקק לדברים הבאים: חרוט נייר, חוט, דבק לבן, ניילון נצמד, חרוזים, אקדח דבק חם, מספריים, מזלג.

מיני עץ חג המולד לשולחן עם ילדים מתעסקים בחוט ירוק

ראשית, עטפו את החרוט בניילון נצמד. לאחר מכן ממלאים קערה קטנה בדבק לבן. חותכים את החוט באורך הרצוי וטובלים אותו בתוך הדבק. קח את קצה החוט והתחל לעטוף אותו סביב החרוט עד שתשיג את המראה הרצוי לך. הניחו לדבק להתייבש היטב, רצוי למשך הלילה.

הכינו עץ עץ חג המולד מחוט, קונוס נייר, ניילון נצמד

הסר את חרוט הנייר כולל ניילון הנצמד וקשט את עץ המיני היפה שלך כפי שאתה אוהב. השתמשנו בחרוזי כוכבים קטנים והצמדנו אותם לעץ חג המולד בעזרת אקדח דבק חם.

הפוך איש שלג מצמר בעצמך

איש השלג יוצר שני בלונים ומדביקים מחוט צמר

כדי להפוך את איש השלג החמוד הזה, אתה צריך את החומרים הבאים: שני בלונים, חוט צמר לבן, דבק לבן, 2 זרדים, פנינים, קונוס נייר שחור (ככובע), חרוט נייר כתום קטן (כאף), בנייה שחורה נייר, סרטים דקורטיביים, אקדח דבק חם ומספריים.

איש שלג מבלון צמר ודבק לבן יוצר קונוסים מנייר ככובע

מנפחים את הבלונים. אחד צריך להיות קצת יותר קטן מהשני. טובלים את חוט הצמר בדבק ואז עוטפים אותו סביב הבלונים המנופחים. תן לדבק להתייבש.

אתה יכול להכין כובע קטן לאיש השלג מנייר שחור. לקשט אותו עם סרטים דקורטיביים. חותכים חתיכת סרט קטנה ליצירת הפרפר.

איש שלג עשוי מחוטי צמר יוצרים קישוטי חג מולד יפים לביתך

לאחר שהדבק התייבש, מסירים את הבלונים מכדורי הצמר. הדבק שני חרוזי כוכב כעיניים וחרוט נייר כתום כאף. רצועת נייר מעוקלת מעלה חיוך על פני איש השלג. לבסוף, הדביקו את הפרפרון, הכובע והזרדים כזרועות. ונגמר!

הפוך איש שלג מקישוט חורף של כדור צמר

הכינו כדור שלג בעצמכם

כדור שלג עם ילדים שמייצרים דמות קישוט לחרוזי זכוכית לחג המולד

גלוביות שלג נוצצות בעלות קסם מסתורי ומשמחות צעירים ומבוגרים כאחד! אז זהו פרויקט יצירה נהדר לילדים! החומרים הדרושים הם: צנצנת עם מכסה בורג, נצנצים, מים, אקדח דבק חם, דמות מיני דקורטיבית, חרוזים, כפתורים.

מעטרים את מכסה הבורג בחרוזים בצבעים שונים

מקשט את מכסה הבורג כרצונך. לאחר מכן הדבק את דמות הקישוט בחלק הפנימי של המכסה. ממלאים את הכוס במים ומוסיפים את הנוצץ. סוגרים את מכסה הבורג ומנערים כדי להתפעל מהריקוד היפה של חלקיקי הנוצץ!

הכינו כדור שלג והדביקו את הדמות הדקורטיבית למכסה

כדור שלג עם ילדים שעושים נצנצים במים

הכינו כדור שלג עם ילדים מכוס קטנה עם מכסה בורג

עוטפים את נר העמוד בעזרת מקלות קינמון

נר עמוד עם מקלות קינמון מוקפים בסרט אדום

קישוטי חג המולד לא רק יכולים להיראות נהדר, הם יכולים גם להריח נפלא. מקלות קינמון, כוכבי אניס וציפורן, למשל, הם אידיאליים כחומרים בעבודת יד.

חומרים דרושים: נר עמוד, מקלות קינמון, סרטים דקורטיביים (בשני צבעים שונים), אקדח דבק חם, דבק על.

ראשית, הדביקו את מקלות הקינמון לסרט והניחו לדבק להתייבש. לאחר מכן עטפו את מקלות הקינמון סביב נרות העמוד והדביקו את שני הקצוות יחד. קשת קטנה בצבע זהב היא הדובדבן שבקצפת.

מניחים מקלות קינמון זה ליד זה ומדביקים לסרט הדקורטיבי

נר עמוד עם מקל קינמון עטוף בסרט אדום כמבטא

נר עמוד עם מוטות רוכסן עטוף בסרט דקורטיבי אדום וזהב כמבטא

מחזיק פנסים במראה קרח

מחזיק פנסי זכוכית במראה קרח עשה זאת בעצמך הוראות

אתה צריך רק שלושה חומרים כדי להשלים את פרויקט ה- DIY הזה: מחזיק פעמון זכוכית, מלח ים ודבק Mod Podge. השתמש במברשת למריחת דבק על הזכוכית. מפזרים מלח ים ונותנים לדבק להתייבש. הדלקו פנס ותיהנו ממשחקי הלהבות מבעד לזכוכית במראה הקרח.

מרחו מחזיק פנסי זכוכית בדבק במראה קרח בעזרת מברשת

פזרו מלח ים על הדבק והעלו פנס במראה קרח

מקשטים את מחזיק פנסי הזכוכית במלח ים

הפוך קישוטי עץ חג המולד מנייר

איך להכין קישוטי עץ חג המולד מנייר

קישוטי חג מולד יפים יכולים גם להיות עשויים מנייר. לשם כך תצטרך את הדברים הבאים: נייר בנייה בצבעים שונים, קלטות דקורטיביות, דבק על, סרט דו צדדי, חרוזים.

חותכים בסך הכל 7 מלבנים מהקרטון במידות הבאות: אורך – 24 ס”מ; רוחב – 8 ס”מ, 7 ס”מ, 5.5 ס”מ, 4.5 ס”מ, 4 ס”מ, 2 ס”מ. הדביקו את הסרט הדו-צדדי על החלק הגדול ביותר, צרפו את לולאת הסרט הדקורטיבי וגלגלו את המלבן.

קישוטי עץ חג המולד עם ילדים מגלגלים כדור מנייר

קח את פיסת הנייר הבאה (7 ס”מ) והדביקי רצועת נייר דבק באמצע. הסר את סרט ההגנה ועטוף את רצועת הנייר סביב הגליל הראשון. חזור על אותם שלבים עם רצועות הנייר האחרות. לבסוף, הדביקו את חרוזי הכוכבים.

קישוט קווילינג לעץ חג המולד

רצועות קווילינג של חוט ניילון דבק מוד פודג '

קווילינג היא טכניקה יצירתית שבה רצועות נייר מגולגלות בצורה אמנותית. זה יוצר צורות מעניינות מאוד שהופכות לדמויות וקישוטים. הפרויקט הבא שלנו מראה לך כיצד לעשות זאת.

צור רצועות קווילינג בעזרת עיפרון

לצורך יצירה תזדקק לדבק Mod Podge, נצנצים, רצועות נייר קווילינג, דבק סופר, עיפרון וחוט ניילון. מקפלים את אחת הרצועות לשניים ואז עוטפים אותה סביב העט. בשיטה זו תוכלו להעלות ספירלות יפות. חזור על התהליך עם הרצועות הנותרות.

רצועות קווילינג מעצבות קישוטי חג המולד

לאחר גלגול כל הניירות, הדבק את כל החלקים יחד כדי ליצור תליונים יפים ומקושטים לעץ חג המולד. מרחו מעט Mod Podge מסביב לקצוות ומפזרים נצנצים. תנו לפתיתי השלג המנופפים לצוף באלגנטיות על חוט ניילון!

החל פתית שלג quilling דבק על

הדביקו יחד רצועות נייר קווילינג כקישוטי עץ חג המולד

תלו את עיטור הקווילינג על עץ חג המולד עם חוט ניילון

קישוט קווילינג עשוי נייר מפזר נצנצים

זר חג המולד לדלת הכניסה

זרי דלת חוט פחמים מענפים חוט צמר לבד ירוק

הפוך את דלת הכניסה שלך למושכת עיניים גם בחג המולד! כדי להכין זר דלת חגיגי זה תצטרך: חוט, צבת, חוט צמר (באדום וירוק), קונוסים, סרט דקורטיבי אדום, אקדח דבק חם, זרדים, לבד (בירוק).

זר טינק של חוט וענפים עם אקדח דבק חם

ראשית, צור עיגול עם החוט ולאחר מכן התחל להדביק אליו את הזרדים. השתמש בחוט הצמר האדום והירוק כדי ליצור צמות ולעטוף אותן סביב הענפים. חותכים שתי צורות עלים מהלבד הירוק. חבר אותם לחלק התחתון של הזר בעזרת דבק. לאחר מכן הדביקו את חרוט האורן באמצע. לבסוף, מעטרים את הזר בקשת אדומה וכמה פנינים דקורטיביות.

זר חג המולד טינקר מענפים לדלת הכניסה

יוצרים זר מזרדים ועוטפים אותו בחוט

מהדקים את אצטרובלי הזר לזר הדלת בעזרת דבק חם

יוצרים זר דלתות מגרדים, גוזרים יריעות לבד גדולות

טינקר הרגיש אצטרובלים לדלת הכניסה בחג המולד

זר של כפתורים ואצטרובלים

קישוטי חג המולד יוצרים כפתורי חרוט אורן יוטה

זר יפה של כפתורים ואצטרובלים הוא רעיון המלאכה האחרון שלנו. אם אתם מחפשים קישוטי חג המולד שמשדרים נימה טבעית וגם קצת נוסטלגית, הפרויקט הזה הוא בשבילכם.

חוט על כפתורים חרוטי יוטה חוט אורן קישוטי חג המולד

תזדקק לכמה אצטרובלים, חוט יוטה, מספריים ולחצנים בצבע שתבחר. ראשית, השחילו את הכפתורים על הכבל וקשרו קשר לאחר כל הברגה. לאחר מכן קשרו את החוט סביב חרוט אורן. מהדקים את אצטרובלי הלחצנים והכפתורים במרחק הרצוי, למשל 8-10 ס”מ.

זר טינקר לחרוזי כבל יוטה מחרוט אורן

זר עם כפתורי עץ אורן וינטאג 'כפתורי יוטה לבנים